Meilės horoskopas savaitei (10 02 – 10 10)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Gali būti, kad dėmesys nukryps į tą žmogų, kurio būdo bruožai ir savybės anksčiau jūsų visiškai netraukė. Ir veikiausiai, jei esate vienišas, tai padės jums laimingai susitvarkyti savo asmeninį gyvenimą bei pagaliau sukurti darnią šeimą. Svarbiausia nepamirškite vieno - vadovautis savo jausmais, o ne pasikliauti aplinkinių nuomone. Jei jau turite antrąją pusę, laukia permainos santykių srityje. Galbūt iš naujo persiskirstysite pozicijomis: tarkime, jei dominuojate, atiduosite valdžią savo antrajai pusei, o patys liksite nuošaliau arba atvirkščiai.

 

JAUTIS

Galimybė pakeisti savo asmeninį gyvenimą šią savaitę itin didelė. Tačiau gali būti, kad juo nepasinaudosite, nes jūsų netenkins tai, ką jums bus pasiruošusi pasiūlyti potenciali antroji pusė. Tikimybė, kad iš pradžių tikėsitės rimtų santykių, tačiau kandidatas į Jūsų širdį jų Jums negalės/nenorės pasiūlyti. Vietoj to sulauksite tik neįpareigojančių santykių pasiūlymo, priimti jį ar atsisakyti – tai priklausys tik nuo Jūsų norų. Jei jau turite partnerį, laukia šiltas bendravimas tiek su juo, tiek su mylimojo giminėmis. Tiesa, santykiai su artimaisiais nebus itin glaudūs, nervinsitės dėl to, kad jie pademonstruos itin didelį norą reguliuoti Jūsų santykius. Tačiau nepaisant to, pasistenkite neužsitraukti jų rūstybės.

 

DVYNIAI

Pažinčių kupina savaitė. Flirtuosite praktiškai su visais, nieko konkretaus nežadėdami, tik mėgausitės trumpalaikiu dėmesiu, be jokių tolimesnių perspektyvų. Jei jau radote savo gyvenimo meilę – metas išsitraukti ginklus ir už ją pakovoti, nes darnių santykių kelią pastoti gali trečiasis asmuo, kuris įvairiausiais būdais sieks Jūsų mylimojo palankumo. Todėl kaip įmanydami saugokite santykius ir nenuleiskite rankų bei niekam neatiduokite savo antrosios pusės. 

 

VĖŽYS

Jei jūs jau susituokę – šią savaitę išgyvensite trumpą antrąjį medaus mėnesį. Visus reikalus atidėsite tam, kad praleistumėte su sutuoktiniu kelias dienas tik dviese, nors dėl to gali nukentėti darbas, tačiau šią savaitę Jums tai bus nė motais. Būsite pasiryžęs dėl mylimojo padaryti viską, tik klausimas – ar ji(s) dėl Jūsų taip pat pasiryš viskam? Savaitei įpusėjus turėsite progą tuo įsitikinti. Vienišiams – permainų meilės srityje žvaigždės nežada, todėl savo dėmesį skirkite artimiesiems, jie dėl to bus labai patenkinti. 

 

LIŪTAS

Atgims šilti santykiai su senai pažįstamu žmogumi, su kuriuos buvote nutraukę visus ryšius. Tikėtina, kad su juo norėsite tik linksmai praleisti laiką, bet ji(s) tuo neapsiribos ir įvairiausiais būdais stengsis užkariauti Jūsų širdį ir protą. Jei esate susituokę arba turite partnerį, jūsų antrajai pusei teks išgyventi kelis nemalonius momentus. Veikiausiai jūs iš pradžių atitolsite nuo partnerio, o vėliau išvis patrauksite į kairę, ieškoti kūniškų malonumų. Tačiau jei norite ir toliau puoselėti santykius – visas pagundas nustumkite į šalį, nes užmezgus romaną su kitu, kelio atgal jau nebebus.

 

MERGELĖ

Pagundų kupina savaitė, kurios metu galvoje sukirbės mintis brautis į jau puoselėjimus kitų žmonių santykius. Šalia jūsų atsidurs žmogus, kuris atitiks daugelį jūsų poreikių, tačiau pasirodys jau „užimtas“. Tuomet teks pasirinkti - užmegzti su juo romaną ar tyliai pasitraukti. Spręsti tik Jums. Jei jau turite šeimą – privalėsi atleisti savo sutuoktiniui už padarytas klaidas. Arba net patys atstumsite nuo savęs antrąją pusę ir tuo išprovokuosite susvetimėjimą, arba neištikimybę. Prieš ką nors darant visada apgalvokite tolimesnes pasekmes. 

 

SVARSTYKLĖS

Šeimyninių džiaugsmų kupina savaitė. Gali išsipildyti sena svajonė pagausinti šeimą, todėl žinia apie nėštumą šią savaitę labai tikėtina. Tiek Jums, tiek antrajai pusei ši žinia kels didžiulį džiaugsmą, skrajosite tarsi ant sparnų visą savaitę. Antrosios pusės dar neturintiems – puikios žinios, itin daug dėmesio sulauksite iš kolegos darbe, kuris Jums simpatizuoja jau ilgą laiką. Jis padarys viską, kad tik užkariautų Jūsų širdį. O naujai užsimezgę santykiai, tikėtina, nuves iki altoriaus. Ir kas gi sakė, kad romanai darbe visada baigiasi blogai?

 

SKORPIONAS

Šią savaitę laukia meilė šilti jausmai, o geriausia tai, kad jie bus abipusiai. Gali būti, kad tą žmogų susitiksite renginyje, susijusiame su jūsų darbu arba hobiu. Tiesa, kelias link romano gali būti ilgas ir duobėtas, tačiau nuleisti rankų ne valia. Juk siekti savo svajonės tikrai verta. Jei turite antrąją pusę, jums teks ieškoti bendrų, santykius suartinančių hobių ir veiklos, kuri įpūstų šviežio oro gūsį. Jei mėgstate šokti, lankykite šokių būrelį, o galbūt kartu nueikite į sporto klubą.

 

ŠAULYS

Vienišųjų laukia pažintis, kuri pakeis visą gyvenimą iš pagrindų. Tačiau gali būti, kad jūsų proto balsas nutildys jausmus ir paliksite viską taip, kaip yra. Veikiausiai nenorėsite dėl meilės atsisakyti stulbinančių karjeros siekių, tačiau atminkite viena – juk darbas ir karjera neapkabins Jūsų šaltais žiemos vakarais ir nepasakys gražių žodžių, komplimentų.

 

OŽIARAGIS

Laukia susitikimas su žmogumi, kuris sieks abipusių jausmų. Gali būti, kad tas žmogus nesidrovės į šį procesą įtraukti aplinkinių, todėl jūsų asmeninis gyvenimas greitai taps viešas, visiems matomas tarsi ant delno. Tačiau dėl to ant jo(s) nepyksite, veikiau priešingai – įvertinsite pastangas ir parodysite susižavėjimą. Jei turite šeimą, santykiai su mylimuoju taps problemiški. Veikiausiai teks ilgai ieškoti kompromiso ginčytinais klausimais.

 

VANDENIS

Tikėtina slapto romano pradžia ir visai nesvarbu, esate vienišas ar turite antrąją pusę. Įsimylėsite iki ausų, jog nuspręsite nutraukti esamus santykius ir visa galva pulsite į naujus jausmus. Tačiau nebūkite impulsyvūs ir nepasiduokite akimirkos silpnumui, įsiklausykite ne tik į širdies, tačiau ir į proto balsą. Taip pat neskubėkite priimti sprendimo, dėl kurio vienu ar kitu atveju galite gailėtis.

 

ŽUVYS

Šią savaitę norėsis pailsėti nuo santykių su antrąja puse, todėl nekreipsite dėmesio į gausią darbų laviną ir pasiimti keletą laisvų dienų bei išvyksite atsipalaiduoti. Norėsis viską apmąstyti ir rasti atsakymą, į širdyje vis kirbantį klausimą - ar Jūs tikrai tinkate vienas kitam? Savaitei baigiantis pagaliau pavyks sau atsakyti į šį klausimą. Antrosios pusės neturinčioms Žuvims - nauja meilė kol kas nepasibels į širdį, tačiau dar šiek tiek palūkėkite ir žavus nepažįstamasis užkariaus Jūsų širdį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras