Meilės horoskopas savaitei (10 03 – 10 09)

 
3 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Panašu, kad savaitės pradžioje Jūsų meilės (o gal aistros?) objektas bus darbas, o ne ypatingas žmogus. Tačiau jeigu turite antrąją pusę, nepamirškite jai ar jam parodyti, kad Jums ji ar jis rūpi (tai padarykite kaip nors išradingai!). Nuo antradienio iki ketvirtadienio, kai dar neturėsite daug energijos, pokalbis su tuo ypatingu žmogumi gali paskatinti puikių idėjų gimimą. Deja, iniciatyva, kurios imsitės penktadienį arba šeštadienį, gali nepasiekti savo tikslo. Bet sekmadienis bus išties aistringas - prieš pietus patariama nueiti į romantišką pasimatymą.

JAUTIS
Savaitės pradžioje pasiteisins posakis, kad priešingybės traukia. Jūs esate ramus ir realistiškas, bet žmogus, kuris traukia Jūsų dėmesį , gali būti skraidantis padebesiais. Tačiau nuo antradienio iki ketvirtadienio Jums norėsis kažko patikimo, jau patikrinto. Jeigu nesate stabiliuose romantiškuose santykiuose, paguodos ieškokite pas brangų, patikimą draugą – iš jo sulauksite tikros pagalbos ir supratimo iki pat savaitgalio. Penktadienį ar šeštadienį pasijusite pakankamai savimi patenkintas, kad galėtumėte pasidalinti naujai užgimusiu jausmu. 

DVYNIAI
Savaitės pradžioje Jūsų įgimtas gebėjimas flirtui ir romantikai nebus toks stiprus kaip įprastai. Jeigu turite antrąją pusę, tai gali būti ženklas, kad reikia išspręsti įsišaknijusią problemą. Tuo tarpu vienišiams reikia tiesiog išlaukti savo laiką. Nuo antradienio iki ketvirtadienio būsite labiau supratingesnis intelektualiąja nei tarpusavio santykių aiškinimosi prasme. Kaip bebūtų, jeigu savo protą nukreipsite į savo romantiškųjų santykių problemų sprendimą, galite pasiekti tikrai neblogų rezultatų. Penktadienį ir šeštadienį visi aplinkiniai atrodys labai užimti, o žmogui, su kuriuo norėsite dabar pabendrauti, reikės šiek tiek laisvės ir laiko sau. Todėl atidėkite savo planus sekmadieniui.

VĖŽYS
Savaitės pradžioje įsisuksite į darbus ir jiems teiksite pirmenybę, todėl romantika nukeliaus į antrą planą. Nuo antradienio iki ketvirtadienio meilės srityje Jums bus iššūkis pasinaudoti intelektualiu suvokimu sprendžiant emocijų kupinas problemas. Kils noras panikuoti, bet pasinaudodami savo galva, nesunkiai viską išspręsite. Penktadienis ir šeštadienis Jums geros dienos – puikus metas patyrinėti jau esamus santykius (naujus arba senus) arba dar potencialius. Jums tikrai puikiai seksis tai daryti, kas tikrai yra džiugu. Kaip bebūtų, sekmadienį sulėtinkite tempą, pailsėkite.

LIŪTAS
Savaitės pradžioje būkite dosnus, bet neišdidus. Dabar tas metas, kai svarbu ne tai, ko Jūs norite, o tai, ką Jūs galite duoti (o galite tikrai daug!). Romantiški santykiai pareikalaus nuolankumo (nors truputį). Jei nuo antradienio iki ketvirtadienį nugalėsite savo išdidumą, daug sužinosite apie meilę. Deja penktadienį ir per visą savaitgalį aiškumui pasiekti nepadės net skirtingos emocijos. Vadovaukitės savo instinktais, bet nepamirškite visko apsvarstyti ir galva. Viskas išspręs Jums palankiai.

MERGELĖ
Pirmadienis ir antradienis nebus pačios romantiškiausios dienos, bet iš esmės meilės atžvilgiu savaitė  bus labai vaisinga. Kam būti visišku darboholiku, jei Jūsų laukia sėkmė kitose srityse? Jei esate poroje, trečiadienį ir ketvirtadienį su savo mylimu žmogumi būkite švelnus. Jei esate vienas, suteikite galimybę kažkam ypatingam! Niekas nėra tobulas (išskyrus Jus, žinoma, bet to niekam nesakykite, gerai?). Šį savaitgalį geriausia būtų atsisakyti socialinių planų ir įprastų pasimatymų. Ko Jums tikėtis? Tiesiog gerai pasilinksminti!

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžioje jausitės paniuręs. Ką gi, negalite visuomet būti puikios nuotaikos, tuomet negalėtumėte to įvertinti. Atsipalaiduokite, geriau pagalvokite, kodėl taip jaučiatės, pasportuokite, tai padės atsigauti. Antradienį vakare užplūs naujas karštos energijos šaltinis. Ar jaučiate beprotišką meilę? Ji Jūsų neapleis kelias dienas, tad nepraleiskite progos ja pasinaudoti. Jūs esate karštas! Penktadienį ir savaitgalį energija šiek tiek aprims, todėl bus geriausia, jei laiką praleisite ramiai ir jaukiai su artimais draugais arba su ypatingu asmeniu, o galbūt vienas. Pasimėgaukite mažais gyvenimo malonumais.

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje sulauksite komplimento, pakvietimo ar tiesiog susidomėjimo Jumis. Išnaudokite visus komunikacijos metodus žmogui, kuriam simpatizuojate. Nuo antradienio iki ketvirtadienio būkite atsargus: tarpasmeniniai santykiai gali iššaukti konfliktus. Tai nebūtinai yra blogai, iš to net gi galite gauti kažkokios naudos. Kaip bebūtų, bus labai svarbu, kaip Jūs į tai reaguosite ir bandysite išspręsti, ypač jei tai susiję su meilės reikalais. Ar galima susitarti su Kupidonu? Penktadienį ir visą savaitgalį jis bus Jūsų pusėje,  kaitins aistrą ir meilę, bet tik tuomet, jei esate pasiruošęs ne tik imti, bet ir duoti.

ŠAULYS
Savaitės pradžioje labiau nei įprastai būsite „nusileidęs ant žemės“ – pasinaudokite tuo pažvelgdamas į savo meilės santykius realistiškai ir giliau. Ko Jūs trokštate ir ką darote, kad to pasiektumėte? Nuo antradienio iki ketvirtadienio skirsite daug laiko apmąstymams. Laukite ženklo, tam tikro pokalbio, šviesios ir gražios idėjos. Savaitgalis irgi bus „žemiškas“ – viskas spręsis palaipsniui. O štai nuo sekmadienio būsite labai karštas. Susiplanuokite praleisti laiką su intriguojančiais žmonėmis (arba su ypatingu asmeniu).

OŽIARAGIS
Savaitės pradžioje atliksite daug įvairių darbų, išspręsite daug reikalų. Beje, tai ką nusimatysite darbotvarkėje, tą sėkmingai ir pasieksite. Nepamiršk apie pasimatymus – jie tokie pat svarbūs, kaip ir darbo susitikimai! Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite atsargus su nauju dalyku (ar žmogumi), bet kartu tai Jus ir intriguos, tiesa? Nebijokite tyrinėti! Penktadienį ir šeštadienį ore sklandys meilė. Parodykite savo švelniąją pusę,  tegul Jūsų meilumas liejasi laisvai – išlaisvinkite save. Pamirškite pasekmes, klausykite savo širdies. Sekmadienį paįvairinkite savo rutiną įsileisdami į ją vieną ar kitą naują elementą. 

VANDENIS
Savaitės pradžioje atrodys, kad meilė veikia paslaptingais būdais, gal net labiau, kad iš viso jos nėra ir bus neaišku, kodėl. Patyrinėkite savo širdį ir užduokite sau ar kitiems su tuo susijusiems asmenims esminius klausimus. Nuo antradienio iki ketvirtadienio reikiami pokyčiai ateis tarsi savaime – gal iš dalies dėl to, kad tuo metu būsite neįtikėtinai karštas. Pasitikėjimas savimi lygu seksualumas! Atėjus savaitgaliui, suorganizuokite smagų pasimatymą. Nepamirškite originalios dovanėlės – ji tikrai bus efektyvesnė nei pinigai.

ŽUVYS
Savaitės pradžioje savo santykiuose ieškosite atsakymo – ar Jūs tik duodate, ar tik imate, o gal visko po truputį? Nuo antradienio iki ketvirtadienio Jūsų širdis gali būti šiek tiek sumišusi, todėl galvoje gali nepaliaujamai suktis daug minčių. Jeigu trokštate kažko nepakartojamo – su kažkuo nauju ar jau esama meile – penktadienio dienos (ir naktys!) yra puikus metas tam atrasti. Jūs dabar esate protingas, intuityvus, seksualus ir tiesiog nuostabus. Išnaudokite turimas meilės super galias! Sekmadienis bus puiki diena tiesiog pasvajoti. 

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (3)
pasitalai,tik prajuokino!!
Nesamones priraso,koks kvailys juos rase???
taip ir reiks padaryti :))
Naujas komentaras