Meilės horoskopas savaitei (10 04 - 10 10)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Pirmadienis, antradienis ir trečiadienis pačios palankiausios šios savaitės dienos meilei. Ką šiomis dienomis reikia daryti, kad realizuotųsi meilės troškimai? Pagirkite ir palepinkite savo dėmesio objektus, pagalvokite, ko iš tikro iš jų norite ir veikite! Pirmadienis taip pat puikus metas spręsti užsisenėjusias problemas darbe, penktadienį ir šeštadienį laiką leiskite jaukiame meilės guolyje, o sekmadienį aktyviomis pramogomis užbaikite savaitgalį.

JAUTIS
Pirmadienį pasipils puikios progos romantikai, tad nusiųskite meilės žinutę specialiam žmogučiui ir į ją bus tikrai atsakyta. Jei bandote užkariauti kieno nors dėmesį – darykite tai demonstruodamas savo jausmus. Susiruošę į pasimatymą antradienį, trečiadienį ar ketvirtadienį – nustebinkite porą nusivesdami juos į kultūrinį renginį. Penktadienį ir šeštadienį būsite itin energingi, tad neperdekite ir nesukelkite įtampos santykiuose. Sekmadienį pailsėkite su antrąja puse ar vienas – kita savaitė pareikalaus daug jėgų.

DVYNIAI
Kažkas turi romantiškų ketinimų jūsų atžvilgiu – pasiduokite jiems! Tikrai nenusivilsite, tik pamaloninsite savo antrąją pusę ar simpatiją. Nuo antradienio iki ketvirtadienio tiek jūsų kūnas, tiek protas spinduliuos seksualinę energiją, tad būtų nuodėmė jos neišnaudoti ir nesvarbu kam, ar siekiant tikslų darbe, ar asmeniniuose santykiuose. Penktadienį ir šeštadienį svarbiausia nepervargti, nes sekmadienis pareikalaus pastangų aiškinantis ateities santykius ir perspektyvas.

VĖŽYS
Pirmadienis puiki diena pasireikšti naujuose vandenyse, tiksliau tariant – paflirtuokite su žmonėmis iš nekasdieninės aplinkos, kartu suskurkite planą ir pasilinksminkite. Turintys porą gali susidurti su tarpusavio supratimo nesklandumais nuo antradienio iki ketvirtadienio, tuo tarpu vienišiams šiomis dienomis meilės nuotykių taip pat geriau neieškoti. Penktadienį ir šeštadienį priimti su meilės reikalais susijusius sprendimus gali būti tiesiog neįmanoma. Todėl iki sekmadienio pasistenkite gauti patarimą iš kompetentingo asmens, nes paskutinę savaitės dieną norėsis ramiai pailsėti nekvaršinant sau galvos santykių klausimais.

LIŪTAS
Romantiškos galimybės – tai galėtų būti savaitės moto liūtams. Viskas atrodys krypta tik buvimo draugais pusėn, tačiau nuo penktadienio atsiras noras konkretizuoti ir pasaldinti draugiškus santykius. Jei jūs jau turite porą, neatsisakykite papramogauti ir su kitais priešingos lyties atstovais – nieko blogo neatsitiks, jei neperženksite ribų.  Sekmadienį ore tvyros seksualinė įtampa, tad, norėdami ja nusikratyti, užsirakinkite miegamajame su geismų objektu ir pasinerkite į savo troškimus.

MERGELĖ
Pirmadienis puiki diena išlaisvinti savo asmeninę energiją. Tai padarius kaip grybai po lietaus dygs nauji gerbėjai bei romantiškos galimybės. Šią savaitę jūs nebūsite pats jausmingiausias partneris savo porai, nuolat jausitės jiems per geri. Tačiau penktadienį nusileiskite ant žemės ir pažiūrėkite, ar jūsų partneris nesijaučia nuskriaustas bei paliktas likimo valiai. Šeštadienį vėl norėsis išsakyti savo jausmus, tačiau nepamirškite, kad poroje svarbu klausytis. Vienišiai pajus poreikį meilei tik sekmadienį, tad savaitę išnaudokite tam, kad šią dieną neliktumėte vieniši.

SVARSTYKLĖS
Šią savaitę vėl svarbiausias asmuo jūsų gyvenime yra jūsų ego. Viskas bus gerai tol, kol išlipsite iš lovos tinkama koja, antraip sugadinsite nuotaiką ne tik sau, bet ir mylimam žmogui. Jums puikiai seksis kalbėti naudojant aukštas frazes ir žavėti aplinkinius savo protu. Pirmadienį atleiskite ir suteikite žmonėms antrus šansus, o penktadienį ir šeštadienį paieškokite gilesnės prasmės dabartiniuose santykiuose. Sekmadienį paprašykite palepinamas - po tokios savaitės jūs to nusipelnėte.

SKORPIONAS
Tai meilės galimybių savaitė, tačiau sėkmė ateina tik pas tuos, kurie jai pasiruošę. Pirmadienį galite sužinoti, kad darbe jums kažkas simpatizuoja, jei simpatija abipusė – nesivaržykite pamėginti tai išvystyti į pilnaverčius santykius. Penktadienį ir šeštadienį jausitės vertas visų pasaulio pinigų, tad trokšite nusipelnyto dėmesio. Jei neturite mylimo asmens, kuris jį parodytų, susiruoškite į miestą – gerbėjų netruks. Sekmadienį labai rizikuosite, jei nuspręsite išsakyti neigiamas mintis savo antrajai pusei. Geriau palaukite kitos savaitės, tikėtina, kad vėliau problemos neatrodys tokios svarbios.

ŠAULYS
Jūsų žvaigždūnų savybės šią savaitę bus itin ryškios. Nuo antradienio iki ketvirtadienio būsite dėmesio centre: visų mylimi ir laukiami, o patys taip pat būsite linkę žmonėse įžvelgti tik gerąją pusę, nepamirškite, kad tarp tų žmonių yra potenciali jūsų antroji puselė. Jei santykiai jau oficialūs, sekmadienį būsite kupini minčių kaip juos pagerinti ir palepinti mylimą žmogų. Taigi apibendrinant – šią savaitę jus mylės už tai, kas esate, o jūs mylėsite tokius aplinkinius, kokius matote per savo rožinius akinius. Norite problemų - nusiimkite juos.

OŽIARAGIS
Mėgstate tvarką – šią savaitę galėsite susidėlioti savo meilę į lentynėles, išsigryninti santykius. Jei esate vienišiai, pirmadienį patyrinėkite simpatijos praeitį – gali būti, kad atrasite būdą labiau suartėti. Net jei jūs ilgą laiką susiporavę – galite tiek daug naujo sužinoti apie mylimą asmenį. Nuo penktadienio norėsis priimti svarbius meilės sprendimus, tad prieš tai darydami, viską gerai apmąstykite. Nuo antradienio iki ketvirtadienio neapleiskite ir darbinių reikalų, kad netektų darbui skirti savaitgalio malonumų, o progų jam gauti bus tikrai nemažai.

VANDENIS
Nuo antradienio iki ketvirtadienio tikėtinos naujos meilės žiežirbos. Jei jūs turite porą, išnaudokite šią žiežirbą laužo pakurstymui. Pirmadienį atsisakykite bet kokių romantiškų veiksmų, tikėtina, kad žvaigždės šią dieną jums pašykštės sėkmės. Penktadienį ir šeštadienį norėsis privatumo, tačiau neatsiribokite nuo artimiausių žmonių. Sekmadienis vėl siūlo progas romantikai – jūs pilni meilės energijos. Dabar teisingas metas priimti ilgalaikius santykių sprendimus.

ŽUVYS
Jei žinote, kaip galėtumėte pagerinti savo meilės reikalus – imkitės to šią savaitę. Mažos  antradienio bei trečiadienio romantinės perspektyvos gali išsivystyti į dideles galimybes, jei bus laiku pastebėtos. Pirmadienį galite būti nekukliai sukritikuotas dėl savo santykių pažiūrų, tad penktadienį ir šeštadienį atsigriebkite ir apginkite savo požiūrį. Sekmadienį vėl prasideda sėkmingas periodas meilei, tad atverkite savo širdį bei akis ir įsileiskite rudeninius romantiškus jausmus.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (1)
nusimato audringas savaitgalis... :D
Naujas komentaras