Meilės horoskopas savaitei (10 06 - 10 13)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Savaitės pradžioje tiek jūs, tiek antroji pusė būsite itin priešiškai nusiteikę, tačiau nepulkite į kraštutinumus, nepanikuokite. Trečiadienis, ketvirtadienis – puikios dienos buvimui kompanijoje, tarp daug žmonių, tinkamas laikas vakarėliams ir bendravimui. Tikėtina, jog būtent šiomis dienomis galite sutikti ypatingą žmogų, padaryti kažką svarbaus.

 

 

JAUTIS

Nesvarbu, galbūt dar tik sutikote savo mylimąjį, o gal net esate vienišas... savaitės pradžioje vis tiek daug laiko skirsite pamąstymams apie ateitį,  meilę. Praleiskite šias dienas su tinkamu žmogumi. Jei jo nėra – svajokite ir įsivaizduokite tai, ko trokštate. Trečiadienį bei ketvirtadienį Žvaigždės pataria elgtis užtikrintai, nesiimti naujos veiklos (pirmųjų pasimatymų...), skubinti santykių.

 

 

DVYNIAI

Savaitės pradžioje Žvaigždės pataria pasidaryti būtinų atlikti darbų sąrašą. Organizuotumas – puikus būdas susidoroti su tamsiais debesimis, šmėžuojančiais jūsų romantinėse mintyse. Iki trečiadienio ryto viskas susitvarkys. Ketvirtadienį ar penktadienį įsižiebs lengva, bet šilta aistros kibirkštėlė – tai suartins jus su mylimu žmogumi.

 

VĖŽYS

Prasidedant naujai savaitei pasistenkite šį tą atnaujinti ir savo gyvenime – pradėkite šokti, jei tai darote – pakeiskite šokių partnerį, muziką...  Priešingu atveju trečiadienį ar ketvirtadienį pasijusite išvarginti rutinos. Suprasite, jog turite daugybę idėjų, minčių ir norėtumėte visa tai realizuoti rimtesniuose projektuose, darbuose. Bendraudami su antrąja puse ar simpatija būsite iš tiesų drąsūs, tai pravers, tik nepamirškite atsižvelgti ir į partnerio nuomonę.

 

 

LIŪTAS

Jei nenustojate galvoti apie meilę, Žvaigždės jums padės realizuoti mintis. Ypatingos dienos romantikai šią savaitę – trečiadienis bei ketvirtadienis. Galite drąsiai užduoti lemiamą klausimą savo simpatijai, išaiškinkite jausmus. Pasitikėkite savimi! Pirmadienį bei antradienį būkite kiek atsargesni – prieš pradėdami kažką keisti atidžiai viską patikrinkite bei apgalvokite.

 

 

MERGELĖ

Nors tai nebus pati romantiškiausia savaitė, bet jei esate įsimylėję – Žvaigždės tikrai atsiųs jums teigiamos energijos bendravimui. Pirmadienį bei antradienį lengvai kalbėsite apie iš tiesų „saldžius“ dalykėlius, flirtuosite. Kaip bebūtų, tai padės šį tą sužinoti – jei ne apie save, tai apie artimą žmogų. Penktadienį bei savaitgalį nedarykite skubotų išvadų – turėsite daugybę pasirinkimo galimybių, tačiau turite priimti gerą sprendimą!

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje puikiai sutarsite su aplinkiniais: nesvarbu, ar laiką leisite su draugais, ar maloniai praleisite laiką su mylimu žmogumi. Apsikeitimas mintimis bei parama suteiks energijos visiems, su kuriais bendrausite. Ketvirtadienį ir penktadienį širdies reikaluose gali tekti priimti kompromisą. Nusileisite ar nepasiduosite?

 

 

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje šio ženklo atstovai iš meilės santykių trokš daugiau nei galės gauti. Nenusiminkite, stenkitės realistiškai žvelgti į esamas perspektyvas, nenuvertinkite kylančių jausmų bei emocijų. Trečiadienį bei ketvirtadienį reikalai pradės judėti teigiama linkme, santykiai šiltės, ore vis labiau sklandys meilė ir susižavėjimas!

 

 

ŠAULYS

Savaitės pradžioje svarbu bus ne tik susiplanuoti laiką, neatidėlioti darbų, tačiau taip pat skirti laiko sau, įsigilinti į savo emocijas, nusiteikti romantikai. Meilės galia bus jūsų rankose! Jei ketvirtadienį ar penktadienį planuosite laiką su draugais arba mylimu žmogumi, nepalikite visko savieigai. Paskambinkite pasitikslinti, išsamiai suplanuokite veiklą.

 

 

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje savo santykiuose ieškosite atsakymo – ar Jūs tik duodate, ar tik imate, o gal visko po truputį? Nuo antradienio iki ketvirtadienio Jūsų širdis gali būti šiek tiek sumišusi, todėl galvoje gali nepaliaujamai suktis daug minčių. Jeigu trokštate kažko nepakartojamo – su kažkuo nauju ar jau esama meile – penktadienio dienos (ir naktys!) yra puikus metas tam atrasti

 

 

VANDENIS

Įgimtos galimybės analizuoti labai pravers savaitės pradžioje. Neleiskite nė vienai smulkmenai prasprūsti pro akis. Tada sudėliokite visas detales ir išryškės didelis, išbaigtas situacijos paveikslas. Puikus pasimatymas savaitės viduryje gali pareikalauti išeiti iš savo komforto zonos ir daryti neįprastus dalykus.

 

 

ŽUVYS

Pirmadienį Žuvų ženklo atstovai pajaus, kad mylimo žmogaus „paerzinimai“ bus daug skaudesni, nei jis tikisi. Pasistenkite pernelyg nesureikšminti smulkmenų, būkite nuoširdūs ir atviri. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria nustoti galvoti apie pasekmes ir imtis to, ką iš tiesų norite nuveikti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras