Meilės horoskopas savaitei (10 07-10 13)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

AVINAS

SANTYKIAI: Nuo pirmadienio iki trečiadienio būsite romantiškai nusiteikę - norėsite vaikščioti po parką ir kuo ilgiau būti gamtoje. Šis metas palanus pasimatymams bei užmegzti naujas pažintis. Ketvirtadienį būsite gana irzlūs, norėsite būti vieni ir susivokti savo mintyse. Savaitgalis nepalankus linksmybėms - patartina likti namuose arba aplankyti giminaičius.

SEKSAS: Savaitės pradžioje būsite labai aistringi - norėsite eksperimentuoti ir galite nustebinti net patys save.

JAUTIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžia palanki užmegzti naujas pažintis, taigi, baikite bambėti, kad neturite laiko, ir sutikite nueiti į pasimatymą. Savaitės vidurys tam nebus labai palankus, tikėtina, kad per darbus nespėsite nuveikti nieko kito. Savaitgalį galite sau leisti šiek tik pasilinksminti, taigi, jei esate kviečiami į vakarėlį, neatsisakykite - šis savaitgalis žada smagius netikėtumus.

SEKSAS: Gali atrodyti, kad Jūsų partneris ar partnerė elgiasi pernelyg pasyviau, tačiau visa tai galima pataisyti: ar atsimenate, kas jį (ją) jaudina labiausiai?

DVYNIAI

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje gausite namažai informacijos apie Jums patinkantį asmenį, tad būsite kiek sutrikę, tačiau jau savaitės viduryje galėsite priimti sprendimą. Ketvirtadienis - palankiausia diena pasimatymams ir užmegzti naujas pažintis, taigi, jei esate kur nors kviečiami, neatsisakykite. Savaitgalis nusimato gana ramus.

SEKSAS: Ši savaitė palanki pagilinti intymų ryšį. Jei neseniai užmezgėte naujus santykius, ši savaitė palanki žengti dar vieną žingsnį.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite kiek sutrikę. Jums bus gana sudėtinga priimti teisingą sprendimą, taigi, jei bijote suklysti, drąsiai klauskite artimiausių žmonių patarimo. Palankiausios šios savaitės dienos - nuo pirmadienio iki trečiadienio. Savaitės pabaigoje pajusite, kad Jums trūksta jėgų, taigi, daugiau laiko skirkite poilsiui.

SEKSAS: Šią savaitę nebūsite patys geriausi sekso partneriai, taip gali nutikti dėl to, kad būsite pernelyg pasyvūs...

LIŪTAS

SANTYKIAI: Nebūkite tokie egoistiški ir skirkite daugiau dėmesio antrajai pusei. Savaitės vidurys palankus daryti staigmenas - tikėtina, kad tikrai būsite įvertinti. Jei dar nesate įsipareigoję, šis laikotarpis tam labai palankus, ypatingai savaitės vidurys. Savaitės pabaigoje būsite užsisklendę savo mintyse, nenorėsite eiti linksmintis, tačiau tai daryti bus palanku - tikėtina, kad tai  suteiks daugiau pasitikėjimo savimi.

SEKSAS: Būkite supratingesni ir pasistenkite atsižvelgti į savo antrosios pusės norus - tik tokiu atveju būsite patenkinti abu.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Savaitės pradžia - palankus metas rodyti dėmesį Jums patinkančiam asmeniui. tikėtina, kad Jums bus atsakyta uo pačiu, taigi, pasinaudokite proga. savaitės vidurys palankus užbaigti ilgai vilkintus darbus ar pradėti naujus, taig, neatidėliokite to. Savaitgalis žada malonias staigmenas, tikrai būsite nustebinti.

SEKSAS: Šią savaitę būsite tikrai aistringi partneriai - nustebinkite savo antrąją pusę, tą tikrai galite padaryti be didesnių sunkumų.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Šią savaitę bus daug permainų. Nesijaudinkite - visa tai bus tik į naudą. Savaitės pradžioje galite būti kiek sutrikę, tačiau savaitei įsibėgėjus jausite palengvėjimą. Patartina daugiau laiko praleisti su draugais - jų patarimų Jums gali tikrai prireikti. Mažiau jaudinkitės dėl nereikšmingų smulkmenų.

SEKSAS: Ši savaitė palanki įgyvendinti slapčiausias fantazijas - tikėtina, kad Jūsų antroji pusė tam tikrai neprieštaraus.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Šią savaitę Jus džiugins priešingos lyties atstovų dėmesys, tad pasimėgaukite tuo. Jei vis dar nesate įspareigoję, šią savaitę gali viskas pasikeisti. Nepamirškite rūpintis savo sveikata - juk nenorite savaitgalį praleisti vieni namuose? Jau vien dėl to, kad savaitgalis nusimato tikrai turiningas...

SEKSAS: Šią savaitę pasigesite... kokybiško sekso. Tikėtina, kad taip nutiks dėl to, kad patys dėsite pernelyg mažai pastangų ar pasirinksite netinkamus partnerius...

ŠAULYS

SANTYKIAIŠią savaitę būsite dėmesio centre. Gali būti, kad, apsvaigę nuo dėmesio, būsite kiek išsiblaškę. Stenkitės labiau susikoncentruoti ir venkite klaidų darbe - tai gali pakišti koją savaitgalį puikiai pasilinksminti. Šią savaitę kaip niekada sulauksite daug dėmesio iš priešingos lyties atstovų, taigi, rinktis tikrai bus iš ko.

SEKSAS: Seksas bus puikus, jei galvosite ne tik apie savo norus, bet ir apie antrosios pusės poreikius, taigi, nebūkite savanaudžiai.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Jei Jums reikės patarimo, nebijokite prašyti draugų - paskutiniu metu buvote primiršę juos primiršę. Savaitės pradžia atrodys nieko gero nežadanti, tačiau viskas pasitaisys jau trečiadienį. Savaitgalį nusimato pramogos ir nuotykiai, kurių ilgai nepamiršite.

SEKSAS: Šią savaitę sulauksite priešingos lyties atstovų dėmesio, tačiau tai gali tebūti vienos nakties nuotykiai. Saugokite save.

VANDENIS

SANTYKIAI: Pirmadienį gali atrodyti, kad jausmau jau atšalo, tačiau savaitės viduryje vėl jausitės mylimi ir įsimylėję iš naujo. Jei vis dar esate vieniši, šis metas palankus užmegzti naujus santykius. Savaitgalį palanku apsilankyti vakarėlyje ar kitose masinio pasilinksminimo vietose.

SEKSAS: Sulauksite daug dėmesio, tačiau, jei esate įsipareigoję, stenkitės atsispirti pagundoms. Priešingu atveju, gali tekti skaudžiai gailėtis...

ŽUVYS

SANTYKIAI: Meilės srityje viskas gali atrodyti labai painu, tačiau visa tai galite išspręsti. Galų gale pasakykite savo antrajai pusei, kas Jums neduoda ramybės - tai bus tik į gera. Ketvirtadienis - palankus metas priimti svarbius sprendimus. Savaitgalį praleiskite kaip įmanoma ramiau ir kuo mažiau jaudinkitės dėl smulkmenų.

SEKSAS: Šią savaitę seksas per daug nedžiugins, tačiau viskas Jūsų rankose - tai galite pakeisti be didesnių pastangų.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras