Meilės horoskopas savaitei (10 08 – 10 14)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Dažniausiai Jūs būnate viskam pasiruošusi (-ęs), tačiau savaitės pradžioje Jumyse bus emocijų perteklius ir jas reikės kažkur išlieti. Gal vertėtų pažiūrėti gailestį sukeliantį filmą ar truputį pasmūgiuoti į bokso kriaušę? Juk norite būti gerai nusiteikusi (-ęs), kai žvaigždės Jums atsiųs malonių dalykų jau nuo trečiadienio iki penktadienio. Pirmyn, pasiduokite tam romantiškam impulsui – Jūs turite pasitikėjimo savimi ir stilių. Savaitgalį neskubėkite per anksti priimti sprendimų, ypač jeigu jie susiję su buvimu kritiška (-u), ypatingai savo pačios (paties) atžvilgiu.

JAUTIS

Jūs esate laimingiausia (-s), kai jaučiatės saugiai, o savaitės pradžioje Jūs jausitės esanti (-s) tvirtai ant žemės ir savimi pasitikinti (-s). Visa tai Jums suteiks daug seksualumo ir tai nebus nepastebėta aplinkinių. Kažkada ketvirtadienį meilė Jums mes iššūkį, tačiau būkite jautri (-us) ir pernelyg neužsispyrusi (-ęs). Atkreipkite dėmesį į tam tikrus niuansus ir atitinkamai į juos reaguokite. Viskas gerai, kas gerai baigiasi, o ši savaitė nusimato tikrai su puikia pabaiga: nuo penktadienio ir visą savaitgalį mėgausitės linksmybėmis, meile, draugyste ir romantiškais dalykais.

DVYNIAI

Jūs turite ganėtinai aiškų tikslą, su kuo norėtumėte būti savaitės pradžioje, ir jeigu tai Jums nebus pateikta ant sidabrinio padėklo, tai gali Jus kiek suerzinti. Jei prisiminsite, kad meilė reikalauja šiek tiek laiko, tai gali Jums praversti ir štai nuo trečiadienio iki penktadienio žvaigždžių Jums siunčiama tobula energija tikrai padės. Jūsų romantiški idealai dabar bus lankstesni ir švelnesni, be to Jūs žinosite, kaip veikti, kad viskas eitųsi sklandžiai. Tad veikite!Savaitgalį Jums gali atrodyti, kad savo mintis atskleidžiate labai aiškiai, tačiau kažkas iš tiesų gali Jūsų nesuprasti. Pasitikslinkite du kartus, kad būtumėte tikra (-s), jog Jus teisingai suprato.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje Jūsų geriausios savybės dar labiau atsiskleis ir tokių dalykų kaip intuicijos, užuojautos, gerumo, rūpestingumo ir sąmoningumo dėka kaip Jūsų galėtų neaplankyti romantika? Surizikuokite – pakvieskite ją (jį) į pasimatymą arba pasakykite jai (jam), ką jaučiate. Tą Jūsų puikią intuiciją širdies reikaluose ketvirtadienį gali pakeisti beprotiškas impulsas, bet gal tai nėra labai jau blogai. Prieš veikdama (-s) geriau pasiklauskite dar vienos nuomonės. Šį savaitgalį veiks Jūsų analitinė pusė – puikus laikas paanalizuoti savo meilės reikalus su drauge (-u).

LIŪTAS

Jūs turite jautriąją pusę ir ji labiausiai atsiskleis šios savaitės pradžioje. Galite būti linkusi (-ęs) per stipriai į viską reaguoti, tačiau kartu būsite labai įžvalgi (-us), ypač emocijų atžvilgiu, todėl įsiklausykite savo širdies. Tuomet nuo trečiadienio iki penktadienio Jūsų tobulos savybės spindėte spindės ir Jūs nekantrausite veikti – Jūsų gyvybingumas, dosnumas, optimizmas, geras humoro jausmas ir akivaizdus seksualumas traukte trauks visus prie Jūsų. Jūs esate tikra žvaigždė! Savaitgalį paskirkite šiek tiek laiko atsigauti nuo savo asmeninės šventės – Jums to reikės.

MERGELĖ

Jeigu Jūsų nuotaikos meilės srityje bus ne itin geros savaitės pradžioje, kreipkitės į draugus patarimo, paramos ar tiesiog, kad Jus pralinksmintų. Kažkas naujo yra akivaizdi galimybė, jeigu tik skirsite tam bent šiek tiek savo energijos. Neplanuokite nieko konkretaus romantikos srityje trečiadienį ir ketvirtadienį, nes norėjimas juos konkretizuoti gali privesti prie nusivylimo. O kas dėl malonių dalykų šią savaitę? Viskas, ką turite padaryti, tai palaukti penktadienio ir tuomet visą savaitgalį tiesiog mėgautis savimi. Jūsų sąmoningumas ir žavesys yra nenugalimi, o Jūsų seksualioji pusė atsiskleis visu gražumu.

SVARSTYKLĖS

Meilė visuomet yra gera priežastis, o Jūs visada linkusi (-ęs) veikti iš savo pusės. Savaitės pradžioje Jūsų meditaciniai gebėjimai gali būti naudingi, kai bandysite atrasti kažką gero aplinkui esamame chaose. Tuomet nuo trečiadienio iki penktadienio Jūsų intelektas ir vaizduotė veiks puikiai: pasinaudokite jais savo meilės gyvenime ir jo bendras vaizdas gali tapti žymiai ryškesnis. Nors savaitgalį bus daug galimybių bendrauti su žmonėmis, tačiau tikėtina, kad mieliau leisite laiką tingėdama (-as) ar tiesiog nieko neveikdama (-s) – viena (-s) arba su ypatingu asmeniu.

SKORPIONAS

Tai, kad esate jautrus, nereiškia, kad visuomet esate virš emocinės bedugnės – tiesa sakant, savaitės pradžioje būsite ypatingai emociškai intelektuali (-us). Išnaudokite savo įžvalgumą savo romantinės situacijos analizei ir trūkstamos dėlionės detalės atradimui. Truputis streso ketvirtadienį gali Jus padaryti mažiau supratingesne (-iu) nei įprastai, tačiau pasistenkite to neišlieti ant savo mylimo žmogaus, jeigu tokį turite, todėl pasimatymą vertėtų atidėti vėlesniam laikui. Nuo penktadienio ir visą savaitgalį stenkitės pastebėti, kad ir mažas, bet mielas detales vietoj to, kad tik susikoncentruotumėte į vieną didelį troškimą. Meilė veikia paslaptingais keliais!

ŠAULYS

Jei savaitės pradžioje Jums kils klausimų, nedvejokite jų paklausti, ypač tų, kurie susiję su santykiais. Gilus požiūris dabar Jums leis atrasti naujų sprendimo būdų. Nuo trečiadienio iki penktadienio žvaigždės žada Jums malonių dalykų, kurie bus gausūs apdovanojimais Jums už asmeninį indelį į meilės sritį. Tiek Jūsų laimė, tiek meilės gyvenimas dabar gaus didelį postūmį į priekį, todėl užleiskite kelią smagiam laikui ir karštoms akimirkoms. Šį savaitgalį turėsite mažai asmeninės erdvės ir panašu, kad kiti kaip tyčia norės į ją įsibrauti. Skirkite šiek tiek laiko sau vienai (-am) ir susiplanuokite ką nors smagaus.

OŽIARAGIS

Jeigu iš savo mylimosios (-ojo) ar potencialios antrosios pusės savaitės pradžioje sulauksite keistų ženklų, paklauskite jos (jo), kas gi vyksta. Problemos ignoravimas nepadės jos išspręsti ir galų gale, juk tai gali būti visai su Jumis nesusiję, tad nusiraminkite. Trečiadienį ir ketvirtadienį siekite balanso: darbas gali būti reiklus, kai kurie žmonės taip pat. Atitinkamai susidėliokite savo poreikius. Jeigu galvojote apie romantišką pasimatymą, apsvarstykite tai dar geriau nuo penktadienio per visą savaitgalį – arba, galų gale, tiesiog veikite. Žvaigždės sako, kad dabar galite daug pasiekti, tad kodėl gi neveikti meilės srityje?

VANDENIS

Savaitės pradžioje laikykitės rutininių dalykų, net jeigu būsite kupina (-s) įvairių emocijų. Stabili aplinka leis Jums pasijusti tvirtai stovinčiai (-iam) ant žemės, ką Jums padeda padaryti Jus supantys žmonės. Trečiadienį Jūsų individualumas sugrįš pas Jus, taip, kaip ir Jūsų nuostabus kūrybingas mąstymas. Ar gali būti, kad nauji atradimai meilės srityje tvyro ore? Siekite, eksperimentuokite ir Jūs surasite. Penktadienį žvaigždės rekomenduoja vadovautis savo romantiškaisiais impulsais, tad išsiųskite mielą žinutę arba seną gerą meilės laišką. Šį savaitgalį bus svarbios įvairios detalės. Pasipuoškite ir nevėluokite į pasimatymus – dabar Jums tikrai pasiseks.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje romantikos srityje pasistenkite būti kūrybinga (-s). Pirmadienis ir ar antradienis nėra tipiškos dienos pasimatymams, tačiau pasivaikščiojimas po žvaigždėtu dangumi ir Jūsų žavesys gali sužadinti neabejotiną aistrą. Ketvirtadienį meilė Jums mes iššūkį, todėl pasistenkite išlikti realistiška (-s). Taip, Jūsų idealai yra svarbūs ir Jūsų fantazijos yra neįtikėtinos, tačiau realūs žmonės neišvengiamai daro klaidas ir turi silpnybių. Būkite pasiruošusi (-ęs) peržvelgti vieną ar kitą dalyką ir atrasti juose kažką mielo. Šį savaitgalį Jūsų gailestingumas gali kažką paskatinti pas Jus prašyti patarimo santykių srityje. Užduokite jai (jam) klausimus, kurie galėtų padėti atrasti reikalingus atsakymus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
sios savaites mano zenklo horoskopas man patiko
Naujas komentaras