Meilės horoskopas savaitei (10 09 - 10 15)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Šią savaitę pagaliau suprasite, kad net didžiausia meilė turi pabaigą. Jūsų jausmai partnerio atžvilgiu taip pat ims po truputį vėsti. Kils klausimas – dėti pastangas ir viską atgaivinti ar numoti į esamus santykius ranka ir ieškoti naujų jausmų? Nėra vieno teisingo atsakymo, kiekvienas elgiasi taip kaip jam atrodo geriausia ir išmintingiausia. Todėl viskas priklausys tik nuo Jūsų. Norintiems rasti antrąją pusę patariama nustoti primygtinai jos ieškojus ir didžioji meilė netrukus pasibels į Jūsų namų duris.

 

JAUTIS

Gyvenimas itin margas, todėl gana dažnai nutinka taip, kad norai ir viltys, meilės bei jausmų atžvilgiu ne visada išsipildo. Taigi jei netyčia ims ir nutrūks ilgai puoselėti santykiai arba bent jau pradės ,,braškėti'', pernelyg dėl to nesisielokite. Tai reiškia, kad žmogus tiesiog nebuvo Jums skirtas, o gaišti laiką su netinkamu žmogumi taip pat nėra prasmės. Geriau susitelkite į naujos, tikros meilės paieškas ir negaiškite laiko veltui. Ieškantiems ir iki šiol dar neradusiems širdžiai artimo žmogaus, pavasaris pateiks ne vieną pasirinkimo variantą.

 

DVYNIAI

Šią savaitę būsite itin kerintis, lengvai apsuksite bet kam galvą ir mintis. Todėl galite lengvai atkreipti patinkančio asmens dėmesį ir užkariauti ne tik jo širdį, bet pavergti ir protą. Būkite draugiškai nusiteikę ir viskas bus kuo puikiausiai, todėl pasiraitokite rankoves ir kibkite į darbą – kitaip tariant antrosios pusės paieškas! Turintiems širdžiai artimą žmogų santykiai šią savaitę kaitins vis stipriau kaip kasdien vis dažniau pasirodanti pavasarinė saulė. Todėl savaitgalį patartina surengti romantišką išvyką į gamtą ir paieškoti pirmųjų žibučių žiedų.

 

VĖŽYS

Ši savaitė tinkama meilės pripažinimams, jei jau kurį laiką slepiate savo jausmus, nedrįstate jų išsakyti, nes bijote būti atstumti, pats metas prabilti apie tai, kas glūdi Jūsų širdyje! Nors įsiplieskęs romanas netruks ilgai, tačiau laikas praleistas drauge tikrai bus nepamirštamas. Porą jau turintiems - žadamas santykių atšalimas, ypač savaitės viduryje, kai abu būsite užsivertę darbais, tačiau net pačią kebliausią situaciją galima pataisyti, todėl atėjus savaitgaliui ištrūkite iš darbų sūkurio ir mylimąjį apdovanokite dėmesiu.

 

LIŪTAS

Savaitės pradžia tinkama namų lizdeliui puoselėti, todėl jei jau esate sukūrę šeimą arba gyvenate kartu su antrąja puse, pats metas tai imti ir padaryti. Jai įpusėjus galimi menkučiai nesutarimai su partneriu, kurie pareikalaus nemažai kantrybės ir kompromisų norint juos išspręsti. Tačiau su iškilusiomis problemomis Jums abiem pavyks puikiai susidoroti. Savaitgalį vėl džiaugsitės įsivyravusia harmonija ir tarpusavio supratimu. 

 

MERGELĖ

Pagaliau turėsite šiek tiek daugiau laiko, kurį su džiaugsmu skirsite vienas kitam. Tikėtina, jog romantiškas polėkis pasiglemš visą Jūsų dėmesį ir didžiąją laiko dalį, todėl apleisite darbus ir kitus svarbius užsiėmimus. Vienišiems ženklo atstovams savaitgalis pranašaujamas itin audringas, kupinas naujų, ilgalaikių pažinčių, todėl nepraleiskite progos sudalyvauti ne viename vakarėlyje! Kas žino, galbūt viename iš jų sutiksite savo gyvenimo meilę ir užmegsite gražius santykius.

 

SVARSTYKLĖS

Gebėjimas flirtuoti, pritraukti priešingos lyties atstovų dėmesį šią savaitę kažkur pasitrauks. Todėl jei šiuo metu intensyviai ieškote antrosios pusės – tam laikas visiškai nepalankus, net ir nuoširdžiausios pastangos nueis perniek. Jau turintys mylimąjį, tačiau dar oficialiai neįteisinę santykių, gali pagaliau sulaukti pasiūlymo tai padaryti. Tikėtina, jog būtent šią savaitę gausite sužadėtuvių žiedelį ir imsite planuoti būsimas vestuves, galbūt įvyksiančias greitu metu.

 

SKORPIONAS

Pirmadienis – antradienis Jūsų meilės metas, kai užsimezgusios pažintys gali būti lemtingos, trunkančios visą gyvenimą. Todėl vienišieji tegul suskumba ir nepraleidžia puikių galimybių. Lankykite renginius, viešas vietas, semkitės kultūros, bendraukite su įvairiausiais žmonėmis ir nejučia sutiksite sau skirtąjį. Tiems, kurie jau džiaugiasi ilgalaikiais santykiais, būtų ne pro šalį drauge prasiblaškyti ir kur nors nuvykti su antrąja puse, nes per nesibaigiančius darbus pastaruoju metu laiko vienas kitam skyrėte mažokai.

 

ŠAULYS

Santykiai klosis kaip niekad puikiai, aistros nestigs nė vienam iš Jūsų ir visai nesvarbu – ką tik susipažinote ar drauge jau skaičiuojate ne vienerius metus. Todėl džiaukitės šiuo nuostabiu laiku ir nesukite sau galvos dėl rytojaus. Antrosios pusės vis dar ieškantiems – palankios prognozės. Tikėtina, jog šią netikėtai užsimezgusi pažintis peraugs į gražią, ilgalaikę draugystę, kuri praskaidrins pilką kasdienybę. 

 

OŽIARAGIS

Nebijokite pasielgti nekasdieniškai, impulsyviai, galbūt kiek vaikiškai ir neapgalvotai; surenkite neplanuotą išvyką į užmiestį ar jaukią kavinukę, kur galėtumėte pabūti tik dviese ir pasidžiaugti vienas kito draugija. Jei giliai širdyje svarstote apie santykių įteisinimą, šiam žingsniui žvaigždės itin palankios.

 

VANDENIS

Gėlės, netikėtos staigmenos, mažos dovanėlės stebins Jus kasdien. O ir pats būsite kupinas dar neišblėsusio entuziazmo, todėl malonių siurprizų iš Jūsų pusės taip pat netrūks. Poras turintiems šio ženklo atstovams ši savaitė didelių permainų nežada, su antrąja puse sutarsite puikiai, suprasite vienas kitą, tik nepamirškite Jai/Jam skirti daugiau dėmesio, priminti kaip stipriai mylite vienas kitą.

 

ŽUVYS

Šią savaitę norėsis romantikos, tačiau troškimai juk ne visada išsipildo. Vietoj to sulauksite priešingos situacijos - mylimasis bus užsivertęs darbais ir šiltais jausmais bei romantika šią savaitę nustebins retai. Tačiau neskubėkite jo(s) dėl to smerkti ir prasiblaškykite kitais būdais, dėmesį skirdamas artimiesiems ar draugams. Atėjus savaitgaliui situacija pasitaisys ir turėsi puikią galimybę džiaugtis vienas kito dėmesiu. Žuvims, vis dar neturinčioms antrosios pusės žvaigždės pranašauja netikėtas, malonias  pažintis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras