Meilės horoskopas savaitei (10 10 – 10 16)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Iš pradžių pirmadienis gali pasirodyti liūdnokas, bet Jūsų požiūris, bendra aplinkinių nuotaika ir traukos faktorius vakare padarys svarbų teigiamą postūmį, kuris tęsis iki pat trečiadienio. Būsite pilnas energijos ir tapsite linksmas, už tai visų būsite mylimas, nesvarbu, ar ieškote meilės, ar jau esate ją radęs. Sulaukęs savaitgalio, imkitės veiksmo – šeštadienį ir sekmadienį visi reikalai (tame tarpe ir meilės) judės pašėlusiu greičiu. Flirtuokite ir parodykite savo sąmojingumą, kurio Jūs tikrai turite, bet venkite tikrų ginčų. 

JAUTIS
Savaitės pradžioje Jūsų laukia naujos perspektyvos (jei esate vienišas) ir naujos galimybės (jei turite antrąją pusę). Svarbiausia, kad niekur neskubėtumėte – pirma tai pajuskite, o ne pulkite stačia galva. Juk geriau pirma žinoti, ko tikrai trokštate prieš tai. Trečiadienį visi reikalai pradės judėti į priekį. Kitas pora dienų viskas suksis apie Jus ir apie tai, kas Jums dabar yra svarbiausia. Jūs niekada nebuvote toks seksualus ir toks Jūs būsite visą penktadienį. Bet savaitgalį saugokitės  finansinių nesklandumų, nes jie gali sugadinti visą romantiką.  

DVYNIAI
Širdies reikaluose šią savaitę svarbiausia bus aiškumas. Ar galite savo romantiškas viltis ir svajones sutelkti į kažką konkretesnio, nei tiesiog abstrakti meilės idėja? Gal ir neskamba seksualiai, bet su meile reikia padirbėti ir nesvarbu, ar jos dar tik ieškote, ar jau turite mylimą žmogų. Patarimas: paprašykite emociškai stipraus ir protingo draugo, kad Jums padėtų su Jūsų meilės planais. Atėjus savaitgaliui, visi reikalai pajudės į priekį – tai puikus laikas pradėti veikti. Beje, Jūs juk ne tik puikiai mokate flirtuoti, bet puikiai išmanote ir gilesnius, svarbesnius dalykus!

VĖŽYS
Savaitės pradžioje skuboti veiksmai romantiškuose santykiuose Jums nebus naudingi. Pirma aplinkinių reakcija gali būti iracionali, ypač, jei tai susiję su tarpasmeniniais santykiais. Tačiau jau nuo trečiadienio Jūsų siekius kiti priims geriau ir jie bus labiau įkvepiantys! Per ateinančias dvi dienas, jei nepabijosite rizikuoti ir prisiimti atsakomybės, mėgausitės tikra meilės teikiama nauda. Savaitgalį energija, kurios būsite kupini, kuo toliau, tuo labiau bus galingesnė ir įdomesnė! Kai tiek daug vyksta, pasisaugokite išsiblaškymo, neišeikite iš savo vėžių. Ir pagalvokite: kas Jums dabar yra svarbiausia?

LIŪTAS
Savaitės pradžioje prisiminkite, kad meilės reikia mokytis, o šiuo metu Jums tikrai svarbu būti geru mokiniu. Pasipuoškite, būkite pasiruošęs ir klausykitės! Gerų klausimų uždavimas atskleis, kad esate ne tik protingas, bet ir seksualus! Mokymasis kartu trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį Jūsų santykius su antrąja puse pastūmės į priekį. Jei neturite poros, susitarkite dėl aklo pasimatymo galerijoje, o jei turite – su savo mylimuoju (-ąją) spręskite kryžiažodžius. Šį savaitgalį Jums geriausiai seksis užklasinė veikla. Vakarėliai, žaidimai ir kitos linksmybės su Jumis bus žymiai geresni nei be Jūsų. Ir visai nesvarbu, ar į juos eisite vienas, ar su kažkuo.

MERGELĖ
Savaitės pradžioje atrodys, kad Jūsų pastangos išjudinti meilės reikalus yra bevaisės, bet gal tai ženklas, kad dabar reikia skirti daugiau dėmesio darbui? Nuo trečiadienio mažiau koncentruositės į tikslo siekimą, o labiau būsite susidomėję augančių rezultatų stebėjimu. Štai dabar bus puikus metas pasirūpinti romantiškaisiais reikalais. Iki pat penktadienio bus tinkamas laikas užmegzti tikrą emocinį ryšį. Ar esate pasirengęs pasidalinti savo mintimis ir jausmais? Tuomet darykite tai dabar, kol bendravimui nereikia pastangų, nes savaitgalį kai kurie dalykai reikalaus daugiau paaiškinimų, nei Jums atrodys reikalinga.

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžioje romantiškuose santykiuose būsite linkę į kraštutinumus – viskas arba nieko (o galbūt vienas keis kitą?). Jūs norėtumėte, kad viskas nusistovėtų, bet iš tiesų būtent veiksmas Jums suteikia galimybių. Pasinaudokite jomis. Ir pamatysite, nuo trečiadienio iki pat penktadienio skleisite tokią energiją, kuri aplinkinius tiesiog privers Jus mėgti. Savaitgalis taip pat nusimato puikus. Pasimatymai ir renginiai, kurie duoda peno pamąstymams (ir temų pokalbiams), bus ypatingai daug žadantys.

SKORPIONAS
Pirmadienį, kad nepraleistumėte daug gerų dalykų, nesnauskite! Būsite labai patrauklus, puikiai seksis bendrauti tiek romantiškoje, tiek draugų aplinkoje. Per dvi artimiausias dienas venkite neapgalvotų žodžių (nebent siekiate kažką pažaboti). Ketvirtadienį ir penktadienį romantiškuose santykiuose vaisingiausias sprendimas bus ne didelis ir drąsus žingsnis, o mokėjimas tyliai ir ramiai atsiverti, pasakyti tiesą ir leisti sau būti pažeidžiamu. Tokiu būti dabar bus tikrai verta! Savaitgalį pailsėkite, smagiai praleiskite laiką – ir nesvarbu su kuo.

ŠAULYS
Pirmadienį galite būti pasinėręs į savo pasaulį, bet ten neužsibūkite – per artimiausias dvi dienas Jūsų laukia neįtikėtinos romantikos galimybės! Kiek tik įmanoma daugiau skirkite laisvo laiko sau ir pasilinksminkite – su ypatingu žmogumi arba su keliais visuomeniškais draugais. Vienišiai, įsidėmėkite: susipažinti su žmonėmis, realiame ar virtualiame gyvenime, dabar yra nepaprastai lengva! Ketvirtadienį ir penktadienį Jums labai gerai seksis bendrauti, o savaitgalį veiksmai (tiek Jūsų, tiek to ypatingo žmogaus) pasakys daugiau už bet kokius žodžius.

OŽIARAGIS
Pirmadienį įsidėmėkite kilusius pastebėjimus ir mintis, susijusius su romantika, net jei tai atrodo labai abstraktu ir netikra. Per ateinančias dvi dienas Jus bus užvaldžiusi meilės jėga, būsite paskendęs romantikoje. Nuo trečiadienio vakaro teks sunkiai paplušėti, kad atrastumėte vietos linksmybėms, kurios Jums dabar tikrai pravers! Iki pat penktadienio būsite karštas ir tai neliks nepastebėta. O kam Jūs teiksite pirmenybę? Prasidėjus savaitgaliui, galite jaustis kiek rimtesnis nei Jums svarbus žmogus, todėl gali būti sudėtinga vienas kitą suprasti.  

VANDENIS
Savaitės pradžioje Jūsų asmenybė spinduliuos smarkiau nei įprastai. Jeigu esate susikūręs savo profilį interneto pažinčių svetainėje, tai tinkamas laikas į jį įnešti naujų „kibirkščių“. O jei turite antrąją pusę, jam (jai) labai patiks tai, ką galėsite pasiūlyti tik Jūs. Ketvirtadienį ir penktadienį viskas aprims, bet tai nereiškia, kad turėtumėte visai atsipalaiduoti. Žvaigždės apdovanos Jūsų norą parodyti, kad esate pasiruošęs ir trokštate santykius pakelti į kitą lygį. Prasidėjus savaitgaliui, meilė bus Jūsų pusėje, tik svarbiausia žinoti, ko Jūs iš jos tikitės.

ŽUVYS
Pirmadienis bus kupinas romantikos galimybių! Atverkite savo širdį, nesidrovėkite. Vis dėlto, jei norite pabūti su savimi, antradienis ir trečiadienis yra tinkamos dienos svajonėms, įtampos mažinimui ir įvairiems apmąstymams. Bet turėkite omeny, kad nuo trečiadienio vakaro ir per visą penktadienį turėsite galimybę pasidalinti savo mintimis, svajones paversti realybe ir gyvenimas bei meilė taps nuostabiais. Klausykitės savo vidinio balso, jis dabar bus tikras pagalbininkas! Savaitgalis bus pakankamai užimtas, todėl gali tekti visas savo jėgas skirti tam, kad viską spėtumėte laiku.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras