Meilės horoskopas savaitei (10 11 – 10 17)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Jūsų įprastai didelė energija bei požiūris „ viską galiu“ bus ypač stiprinamas žvaigždžių – tai reiškia, jeigu skirsite pastangų, tinkama linkme nukreipsite mintis, romantiniai santykiai klosis puikiai. Vieniši avino ženklo atstovai pirmadienį ir antradienį turėtų būti pasiruošę daugiau laiko praleisti tarp žmonių, kažką atrasti, tuo tarpu jei turite antrąją pusę – šiomis dienomis patariama patyrinėti naujas vietas, teritorijas. Trečiadienį bei ketvirtadienį daugiausia dėmesio reikalaus darbas. O štai nuo penktadienio iki sekmadienio bus ypač paprasta norus paversti tikrove – rodos, gausite visą reikiamą paramą.

JAUTIS
Galite juos sužavėti savaitės pradžioje, bet ar jie iš tiesų žavi jus? Pirmadienį ir antradienį žvaigždės pataria rimčiau įvertinti savo romantinius santykius, pamąstyti apie tai ne tik paviršutiniškai. Savaitės viduryje atsiskleis intuityvus draugas ir suprasite, jog verta gilintis ir į savo paties instinktus. Ką sako vidinis balsas? Palyginkite pastebėjimus su tuo, ką sako širdis. Savaitgalį pastebėsite kažką unikalaus ir neįprasto, tačiau suteikite jam šansą. Čia gali būti paslėptas raktas.

DVYNIAI
Pirmiausia, bloga naujiena: trečiadienį ir ketvirtadienį žvaigždės žada sunkumus meilės fronte. Jei turite partnerį, jis gali pasirodyti kiek įsakmus (o gal tai jūs?); jei esate vieniši – kažkieno elgesys gali labai jus sutrikdyti. Tačiau palaukite! Prieš tai, pirmadienį bei antradienį, galėsite valdyti romantinius santykius visomis prasmėmis – tik būkite subtilūs. Savaitgalį vieniši dvynio ženklo atstovai gali sutikti kažką įkvepiantį, tuo tarpu turintys antrąją pusę gali sulaukti ypatingo intelektualinio įkvėpimo.

VĖŽYS
Pirmomis savaitės dienomis gali būti sunku apsispręsti – būti visuomenišku ar romantišku. Nepamirškite, turite teisę persigalvoti ar atsisakyti savo planų. Trečiadienį ir ketvirtadienį žvaigždės rekomenduoja plačiai atsimerkti – gali pasirodyti dėmesio reikalaujantys širdies reikalai. Jei nevilkinsite situacijos, galite išsisukti iš jos labai laimingas. Savaitgalį bus svarbiausia atrasti vidurį tarp akmeninės logikos bei šilto jausmingumo. Susikurkite žavią to kombinaciją ir naudokitės ja.

LIŪTAS
Savaitės pradžioje žymėsite viską pagal vieną liniją. Komplimentai, prisilietimai, drąsūs pasiūlymai – jeigu jie to nesupranta, gerai, esate per nuostabūs jiems. Tinkamas žmogus tikrai įvertins jūsų požiūrį. Trečiadienį ir ketvirtadienį pasistenkite būti santūresni. Keletas paslaptingų žodžių gali būti reikšmingesni už visą kalbą, svarbiausia – įsiklausyti. Turintieji antras puses savaitgalį gali sulaukti problemų ir kova dėl valdžios santykiuose nepagelbės. Praktikos, kantrybės. Vienišiai savaitės pabaigoje turėtų išbandyti kažką absoliučiai neįprasto.

MERGELĖ
Jeigu savaitės pradžioje meilės reikalai klostysis ne taip, kaip norėtumėte – nenuleiskite rankų. Jūs pats esate atsakingas už savo romantinį likimą, tad pirmyn į priekį. Trečiadienį bei ketvirtadienį sulauksite kažko ypatingo ir jeigu pasitiksite tai su aistra, entuziazmu – bus iš tiesų puikus susidūrimas. Pamatai, kuriuos pastatėte, gali atnešti puikių rezultatų šiomis dienomis. Savaitgalį nepatariama svaigintis. Pasidalinkite šiluma, apkabinkite mylimus žmones ir pamatysite, kas gero gali nutikti.

SVARSTYKLĖS
Visų pirma, prastos meilės naujienos savaitei: trečiadienį ir ketvirtadienį gali užklupti bloga nuotaika, persekioti mintys apie praeitį. Norėdami to išvengti, šiomis dienomis susiplanuokite sveikatingumo procedūras, skirkite laiko draugams. Kitos savaitės dienos bus palankesnės – pirmadienį bei antradienį sulauksite malonaus dėmesio, gebėsite išreikšti save žavingu stiliumi. Savaitgalis labai palankus romantikai. Esate protingi ir žavūs, nėra priežasties savimi nesididžiuoti.

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje kažkas bandys jus įtikinti – galbūt net jūs pats save – tačiau paklausykite širdies, ji taip pat turi ką pasakyti šiuo klausimu. Ženkite atgal ir duokite erdvės apmąstymams – supraskite, kaip iš tiesų jaučiatės. Trečiadienį ar ketvirtadienį laukia puikus susitikimas, ko gero, užsiimsite kūryba su kitu žmogumi. Maisto ruoša, projektas, planai – drąsiai kurkite, mėgaukitės procesu. Savaitgalį gali laukti iššūkiai. Net jei būsite niūrus – pasistenkite nurimti dėl artimų žmonių, taip pat dėl savęs.

ŠAULYS
Pirmosiomis savaitės dienomis galite sulaukti siurprizo ar sužinoti paslaptį. Kokia išvada romantikai? Atrodote puikiai, taip ir jaučiatės, taigi atsirinkite gyvenimo malonumus. Konservatyvumas gali atitikti jūsų požiūrį, ypač kai tai susiję su meile - trečiadienį ir ketvirtadienį norėsite sulėtinti meilės reikalų eigą. Neleiskite niekam jūsų skubinti. Tarpasmeniniai santykiai savaitgalį klostysis puikiai, savo idėjomis galite uždegti kitą žmogų. Žvaigždės rekomenduoja surengti „brainstormingą“ – minčių lietų. Taip pat, nepamirškite jausmų lietaus...

OŽIARAGIS
Tobulumo siekimas savaitės pradžioje gali atnešti jausmą, jog meilės srityje kažką praleidote.Atverkite širdį, nesmerkite žmonių. Savaitės vidurys leis žavingai žvilgtelėti į jūsų meilės santykius. Galite drąsiai klausti, kreiptis – atsakymai turėtų būti teigiami. Savaitės pabaigoje planų žlugimas gali privesti prie geresnės alternatyvos. Nebijokite išbandyti kažko visiškai naujo. Požiūrio bei stiliaus pokyčiai savaitgalį taip pat padės išreikšti save.

VANDENIS
Pirmadienį bei antradienį žvaigždės žada platesnę pasaulėžiūrą. Susidraugaukite su kitokiais žmonėmis, eikite į klubą ar susitikimą, užsiimkite savanoriška veikla. Vienišiai taip ras naujų galimybių, tuo tarpu įsipareigoję vandeniai įpūs santykiams naujo įdomaus vėjelio. Savaitės viduryje meilė bus paslaptinga – bandyti su tuo susidoroti, kontroliuoti – beprasmiška. Žiūrėkite ir mokykitės. Savaitgalį aplinkiniai bus ypač linkę jūsų klausytis, jus stebėti. Tiesiog esate nepaprastai patrauklūs, protingi, karšti – jums sekasi (aplinkiniams taip pat!).

ŽUVYS
Savaitės pradžia netinkama staigioms meilės permainoms. Pirmiausia pastebėkite situaciją ir leiskite įvykiams natūraliai rutuliotis. Trečiadienį ar ketvirtadienį vienišiai turėtų visiems leisti suprasti, jog ieško meilės – antroji pusė gali atsirasti netikėtai. Įsimylėjėliai gali apsikeisti vadovaujančiojo ir atraminio žmogaus rolėmis, tačiau tai atneš puikius rezultatus. Savaitgalį norėsite pabūti vienas, pailsėti. Nors trumpam kažkur išeikite, prasiblaškymas taip pat gali atnešti naudos.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (1)
Tai kur ta meilė? Ieškau ieškau ir niekaip nesurandu...
Naujas komentaras