Meilės horoskopas savaitei (10 13 - 10 20)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Esate laimingas ir įsimylėjęs. Todėl net nepajusite kaip prasidėjusi darbo savaitė ateis į pabaigą. Pirmosiomis dienomis skraidysite padebesiais, darbus atlikti seksis sklandžiai, o ir asmeniniai santykiai džiugins kaip niekad anksčiau. Tačiau būkite atsargus, nes trečiadienį, ketvirtadienį gali užvaldyti neigiamos emocijos.

 

 

 

JAUTIS

Savaitės pradžioje galimas pokalbis su mylimuoju, kuris gali šiek tiek pakoreguoti Jūsų gyvenimo planus. Nežinia, viskas pakryps teigiama ar neigiama linkme. Jei asmeniniai santykiai iki šiol klostėsi puikiai, galite sulaukti pasiūlymo oficialiai įteisinti santykius ir sukurti šeimą.

 

 

 

DVYNIAI


Pirmadienį atrodys, kad Jūsų santykiai darosi labiau romantiški ir jausmingi, gali norėtis atverti širdį antrai puselei ar simpatijai ir už tai nebūsite pasmerkti. Nuo antradienio iki ketvirtadienio nevenkite jaukių pasisėdėjimų su draugais: nueikite į kiną, teatrą – ten puiki vieta mirktelti akį nepažįstamiesiems. Vienišiams visa savaitė palanki nuotykiams ir antros pusės paieškoms.

 

 

 

VĖŽYS

Savaitės pradžia bus tikrai romantiška, gali atsirasti slaptų simpatijų, tad jei ieškote poros – daugiau šypsokitės ir bendraukite. Turintiems porą norėsis įnešti į santykius šiek tiek dramos, tad tikėtini priekabumo priepuoliai. Patariame susivaldyti ir tiesiog ramiai išlaukti iki savaitės galo.

 

 

 

LIŪTAS

Pirmadienį jums puikiai seksis flirtuoti, todėl jei turite antrą pusę – nesivaržykite ir kaitinkite aistras, o jei ne – tikimybė priflirtuoti sau romantišką pažintį išties didelė. Įpusėjant savaitei sulėtinkite tempą, o ypač santykiuose, kiti žmonės gali nespėti su Jūsų planais. Savaitgalis tinkamas romantiškoms išvykoms, pažinčių mezgimui.

 

 

 

MERGELĖ

Savaitės pradžioje romantiniai santykiai dovanos nepakartojamų emocijų. Pasuksite tinkama linkme, perkelsite santykius į naują, gilesnį lygmenį ar tiesiog pastebėsite, jog mėgaujatės buvimu kartu nepalyginamai labiau nei bet kada anksčiau. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria susilaikyti nuo pagyrų, pasakojimų, kaip gerai Jums sekasi.

 

 

SVARSTYKLĖS

Kiek įmanoma atsiriboti nuo emocijų ir atidžiau peržvelgti savo įsipareigojimus. Galbūt kažkurie santykių aspektai Jūsų nebetenkina? Kalbėkite apie tai, imkitės pokyčių. Savaitės viduryje būsite apdovanoti ypatingu intelektiniu talentu, tai padės ir pasiekti kitą tarpusavio supratimo lygmenį su mylimu žmogumi. Nebijokite atskleisti savo jausmų.

 

 

SKORPIONAS

Pirmadienį ir antradienį verčiau nesiimkite spręsti jokių rimtų santykių problemų, tačiau paprastam šiltam pašnekesiui laikas – daugiau nei tinkamas. Vienišiams patariama flirtuoti, flirtuoti ir dar kartą flirtuoti! Savaitės viduryje turėsite labai daug apie ką kalbėti, tačiau, tikriausiai, pritrūksite veiksmo. 

 

 

ŠAULYS

Pirmadienį realistiškai pažvelkite į savo santykius, nereikalaukite per daug iš antrosios pusės. Savaitės viduryje iš priešingos lyties pasiseks gauti daug daugiau nei įprastai, nesvarbu, ar tai jūsų antroji pusė ar kolega darbe, tad naudokitės proga savo poreikiams patenkinti. Jei turite porą – tinkamas laikas užduoti svarbius klausimus ir objektyviai spręsti, ar gauti atsakymai jus tenkina.

 

 

OŽIARAGIS

Kad ir kaip gerai manote pažįstantys antrąją pusę, staigmenų vis dar galite sulaukti. Deja, ne tokių malonių, kokių norėtųsi. Savo elgesiu mylimas žmogus gali ne juokais nuvilti, tačiau neskubėkite jo(s) teisti, visi esame žmonės, todėl klysti natūralu. Svarbiausia nuoširdžiai pasikalbėkite ir problemas pavyks išspręsti gana lengvai. Vienišiesiems ženklo atstovams numatomos naujos pažintys, tačiau vargiai ar iš jų išsirutuliotų rimti santykiai. Todėl paprasčiausiai linksmai leiskite laiką ir džiaukitės gyvenimu.

 

 

VANDENIS

Šią savaitę geros dienos flirtui ir romantikai bus penktadienis ir šeštadienis. Naudinga turėti omeny, kad pirmadienį ir antradienį galite praleisti su draugais ir pakalbėti apie tai, ką Jūs darote su savo gyvenimu ir gauti gerų patarimų. Trečiadienis ir ketvirtadienis bus tinkamos dienos sumokėti mokesčius, vienu ar kitu klausimus nuraminti atitinkamus žmones Jūsų gyvenime, kuriems to reikia.

 

 

ŽUVYS

Jeigu pirmadienį tikitės sulaukti daug romantikos, labai tikėtina, kad nusivilsite, o antradienį ir trečiadienį Jūsų galvoje bus darbas arba pinigai. Darbo savaitės pabaigoje Jūsų dėmesio objektai pasikeis, susikoncentruosite į savo širdies ir proto reikalus. Gili filosofinė diskusija praplės Jūsų akiratį, o dar jeigu ją plėtosite su ypatingu asmeniu, ji padės sutvirtini tarp Jūsų esantį ryšį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras