Meilės horoskopas savaitei (10 14 -10 20)

 
2 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Šią savaitę Jūsų galvoje kirbės daugybė klausimų. Nesikankinkite nežinioje – savaitės pradžia palanki nuoširdžiam pokalbiui. Nebijokite užduoti antrajai pusei klausimų, kurie neduoda Jums ramybės. Tikėtina, kad savaitės viduryje galėsite ramiau atsipūsti. Savaitgalis žada netikėtas pramogas ir nuotykius.

SEKSAS: Šią savaitę Jūsų antroji pusė gali būti pernelyg apatiška, tačiau viskas Jūsų rankose – imkitės iniciatyvos, ir, tikėtina, išspręsite šią problemą.

JAUTIS

SANTYKIAI: Jei savaitės pradžioje jausitės nekaip ir Jus kankins nerimas, patartina per daug nesijaudinti. Savaitės viduryje pajusite energijos antplūdį ir vėl jausitės įsimylėję. Savaitės pabaigoje būkite budrūs – gali būti, kad kažkas norės Jumis pasinaudoti.

SEKSAS: Nepakenks, jei šią savaitę paskaitysite erotinį romaną ar pasižiūrėsite erotinį filmą. Tikėtina, kad pasisemsite naujų idėjų.

DVYNIAI

SANTYKIAI: Šią savaitę norėsis romantikos, ir tikrai galite sau leisti romantišką vakarienę ar šokių vakarą. Trečiadienį ir ketvirtadienį meilės srityje galimi netikėtumai, tačiau, tikėtina, tai Jus tik nudžiugins. Savaitgalis bus pakankamai ramus.

SEKSAS: Šią savaitę niekas taip nežadins jūsų aistros kaip... kelionės. Tačiau, juk žinote, koks aistringas seksas gali būti kelionių metu?

VĖŽYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžia atrodys nieko gero nežadanti, tačiau savaitei įsibėgėjus viskas ims atrodyti kiek kitaip. Šią savaitę galite pasikliauti savo intuicija – ji tikrai bus pakankamai stipri. Savaitgalį jus gali užplūsti prisiminimai, tačiau stenkitės galvoti tik apie ateitį.

SEKSAS: Šią savaitę gali būti nesutarimų su antrąja puse, tačiau, jei vos tik dėl kažko nesutarsite, keliausite į miegamąjį, seksas gali būti tikrai aistringas.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite pernelyg savanaudiški. Pasistenkite „susitarti“ su savo ego, priešingu atveju, galite atstumti artimiausius žmones. Trečiadienį ir ketvirtadienį jus bus paprasta išmušti iš vėžių, tačiau stenkitės išlaikyti pusiausvyrą. Savaitgalį patartina praleisti kuo ramiau.

SEKSAS: Šią savaitę būsite labai romantiški ir seksualūs. Nors dabar orai tik šaltėja, Jūs jausitės taip, tarsi artėtų pavasaris.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Savaitės pradžia palanki pradėti naujus santykius. Gali būti, kad atnaujinsite senus meilės ryšius, tačiau būkite atsargūs – juk vieną kartą jau nieko nepavyko. Savaitės pabaiga žada nuotykius, tad patartina nesėdėti namuose.

SEKSAS: Išbandykite erotinį masažą. Tai tikrai gali įkaitinti atmosferą miegamajame. Nesijaudinkite, kad darysite tai neprofesionaliai, svarbiausia – pastangos.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Ši savaitė bus pakankamai romantiška. Jūsų antroji pusė stebins dėmesingumu, tad atsidėkokite tuo pačiu. Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite labai smulkmeniški, tačiau stenkitės kuo mažiau priekaištauti. Savaitgalis – palankus metas stiprinti santykius.

SEKSAS: Šią savaitę seksas per daug nedžiugins, tačiau, jei Jūsų antroji pusė bus labai atkakli, tikėtina, kad reikalai pakryps į gerąją puse.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Šią savaitę stenkitės kuo mažiau planuoti – tikėtina, kad reikalai pasisuks visai kita linkme. Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite labai kūrybingi, tad pasinaudokite tuo, kad ir ką beveiktumėte. Savaitgalis palankus spontaniškoms išvykoms.

SEKSAS: Šią savaitę jausitės, tarsi iš naujo įsimylėjote savo partnerį ar partnerę. Tai itin džiugins, jausitės tarsi ant sparnų, o seksas bus tiesiog fantastiškas.

ŠAULYS

SANTYKIAI: Neskubėkite. Stenkitės kurti kuo mažiau planų, nes vėliau jų gali nepavykti įgyvendinti. Šią savaitę tiesiog plaukite pasroviui. Savaitė palanki atviriems pokalbiams, ilgiems pasivaikščiojimams su artimiausiais žmonėmis. Savaitgalis taip pat bus pakankamai ramus, tačiau neatsisakykite pasisėdėjimo su draugais.

SEKSAS: Šią savaitę seksas per daug nedžiugins, nes būsite paskendę savo mintyse. Mažiau galvokite apie nepabaigtus darbus ir daugiau dėmesio skirkite savo antrajai pusei.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Šią savaitę norėsite stebinti savo antrąją pusę, tačiau stenkitės per daug neišlaidauti. Kad galėtumėte nustebinti brangų žmogų, tikrai nebūtina išleisti krūvos pinigų. Savaitės pabaigoje galite įsivelti į intrigą, tad būkite atsargesni, ir aklai nepasikliaukite žmonėmis.

SEKSAS: Šią savaitę teks pasukti galvą, kaip pagyvinti lytinius santykius. Būkite kūrybingi, ir, tikėtina, kad rezultatas bus puikus.

VANDENIS

SANTYKIAI: Šią savaitę galimi teigiami pokyčiai. Nesijaudinkite, jei savaitės pradžioje atrodys, kad viskas vyksta ne pagal planą, tai bus tik į gera. Mažiau galvokite apie tai, ką apie jus mano kiti. Savaitgalį galite sau leisti trumpą išvyką.

SEKSAS: Šią savaitę norėsite gana dažnai mylėtis, todėl Jus sujaudinti nebus labai sudėtinga. Mėgaukitės šiuo laikotarpiu ir nebijokite eksperimentuoti.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Nekovokite su tuo, kas nuo Jūsų nepriklauso. Šią savaitę stenkitės plaukti pasroviui, nepriimti svarbių sprendimų. Savaitė nepalanki pradėti naujus darbus ar užmegzti naujus santykius. Savaitgalį gali tekti priimti svarbų sprendimą, tačiau neskubėkite – tą galėsite padaryti ir kitą savaitę.

SEKSAS: Imkitės iniciatyvos patys - ar tikrai verta baimintis, kad būsite atstumti?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
ne visada is oro:)
Aš kažkaip manau, kad nesamonė horoskopai yra.Neturi jokio mokslinio pagrindo. Iš oro parašo ir tiek.
Naujas komentaras