Meilės horoskopas savaitei (10 14 – 10 20)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Pirmadienis ne pati romantiškiausia savaitės diena, tačiau puikiausiai tinkama svarbių sprendimų priėmimui. Klausiate, kokie gi tie svarbūs sprendimai galėtų būti? Ogi patys įvairiausi – pradedant meilės reikalais, baigiant santykiais su artimiausiais draugais. Jei kurioje nors iš šių sričių nesijaučiate patenkintas, tuojau pat taisykite situaciją. Puoselėkite ir bandykite atgaivinti netenkinančius asmeninius santykius arba ieškokite laimės kito žmogaus glėbyje. Nors savaitės viduryje vis dar dvejosite dėl tolimesnio žingsnio, tačiau jai einant į pabaigą pagaliau apsispręskite ir nuridensite sunkų akmenį nuo krūtinės. Vienišiesiems Avinams belieka kuo daugiau lankytis viešose vietose ir ruduo į širdį tikrai atneš šiltus jausmus.

 

JAUTIS

Jau pirmosiomis išaušusio pirmadienio akimirkomis suprasite, kaip stipriai visi Jus myli. Iki šiol niekad nebūsite susimąstę, kiek daug gerbėjų turite, mat kvietimų į pasimatymus sulauksite ne iš vieno ir ne dviejų asmenų. Kitaip tariant – rinktis tikrai bus iš ko, tačiau išsirinkti vistiek nesugebėsite. Dvejosite, dvejosite, kol nuo pernelyg didelių svarstymų pavargsite patys ir liksite nieko nepešę. Mažiau svarstykite, džiaukitės gyvenimu ir kuo daugiau bendraukite, o kas iš viso to išeis – parodys laikas. Antrąsias puses turintiems Jaučiams žvaigždės žada darnius santykius, jokių didelių nesutarimų ar pokyčių šią savaitę santykiuose nenusimato.

 

DVYNIAI

Malonaus dėmesio šią savaitę netrūks tiek Jums, tiek antrajai pusei. Tikėtina, kad dėl kitų rodomo dėmesio Jūsų mylimam asmeniui imsite net šiek tiek pavyduliauti. Tačiau ne veltui sakoma, kad sveikas pavydas dar nieko blogo, jei jis neperžengia sveiko proto ribų. Galiausiai, sulaukę dėmesio iš kitų tik įsitikinsite, kaip stipriai mylite vienas kitą ir kitų dėmesys Jums visai nereikalingas. Vis dar ieškantiems, tačiau negalintiems rasti antrosios pusės, žvaigždės pataria nenukabinti nosies ir nesiliauti tikėti, net jei iki šiol visos paieškos buvo bevaisės, Jūsų gyvenimo meilė kažkur šalia.

 

VĖŽYS

Jau pirmosiomis savaitės dienomis aplankys slogus vienatvės jausmas, norėsis širdžiai artimo žmogaus šalia, tačiau jo(s) nebus, todėl kibsite į įnirtingas antrosios pusės paieškas. Deja, nuoširdžios pastangos ne visada duoda norimų rezultatų. Todėl mylimo žmogaus dar teks truputį palūkėti, juk dažniausiai ji(s) atsiranda tada, kai mažiausiai to tikimės ir visai nelaukiame. Jau turintiems antrąją pusę – išbandymų ir konfliktų metas, kai norėsis ''kibti'' prie kiekvieno mylimojo ištarto žodžio ar atlikto veiksmo. Todėl nestokokite tolerancijos ir visos negandos greit išsispręs.

 

LIŪTAS

Atrodo, kad pagaliau romantika pasibels ir į Jūsų namų duris. Mylimasis džiugins gėlėmis, mažomis staigmenėlėmis visai be progos. Dėl tokio jo elgesio antrąją pusę pamilsite ir dievinsite dar labiau nei iki šiol. Savaitės viduryje vienišieji šio ženklo atstovai, tikėtina, pagaliau sutiks žmogų, suvirpinsiantį jų širdį ir priversiantį dėl meilės pamesti galvą ir sveiką protą. Santykiai bus labai gražūs ir šilti, galbūt po kurio laiko nuves net iki altoriaus.

 

MERGELĖ

Šiltų jausmų ir meilės kupina savaitė, kurios metu tinka prisipažinti ilgai slėptus jausmus nuo Jums patinkančio žmogaus. Kitu atveju galite pražiopsoti idealų, žvaigždžių iš dangaus Jums siųstą šansą. Nepakartojamas laikas tęsis nuo pat pirmadienio iki savaitės pabaigos, sėkmė meilės srityje lydės ne tik ieškančius antrosios pusės, tačiau taip pat ir ją jau radusius. Mylimas asmuo džiugins maloniomis staigmenomis visai be progos, o tai, žinoma, paglostys Jūsų širdį ir dar labiau sustiprins jausmus. Savaitgalį galite sulaukti žinių iš buvusio mylimojo, jo(s) noro atgaivinti santykius. Tačiau neskubėkite, juk ne veltui sakoma: nemesk kelio dėl takelio.

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia padės pamatus visam likusiam mėnesiui, todėl pasistenkite su antrąja puse palaikyti kuo darnesnius santykius, nestokokite pagarbos ir palaikymo vienas kitam. Savaitės vidurys vienišiesiems  žada būti komplikuota, bet kokios pastangos atkreipti patinkančio asmens dėmesį bus bevaisės. Ji/jis tiesiog nekreips į Jus dėmesio, kad ir kaip stengtumėtės jį atkreipti. Kitaip tariant – tai ne Jūsų laikas, tik šiek tiek palūkėkite ir meilė pasibels į širdį.

 

SKORPIONAS

Priešingos lyties atstovai šią savaitę Jus lepins dėmesiu. Savo vidumi tiesiog švytėsite, todėl aplinkinius prie savęs trauksite kaip magnetas, sužavėti patinkantį asmenį bus kaip niekad paprasta, į tai neįdėjus beveik jokių pastangų. Turintiems antrąją pusę žvaigždės pataria būti atidesniam ir nepamiršti vienas kitam duotų pažadų ar įsipareigojimų, tik tada išvengsite didelių nesusipratimų. Taip pat venkite sakyti komplimentus, jei nesate tikras jų nuoširdumu ir tikrąja reikšme. Savaitgalį pasistenkite demonstruoti kuo galima taikesnį savo charakterį ir būdą. Antroji pusė už tai Jus tik pagirs ir dar labiau mylės.

 

ŠAULYS

Būsite itin paslaptingas ir viliojantis, todėl nevengsite romantiškų pasiūlymų ar išvykų, kurios vėl suteiks sparnus, tą malonų jausmą ir leis nors trumpam ištrūkti iš kasdienybės. Iniciatyvumas ir veiklumas liesis per kraštus, todėl tikėtina, kad jau svaitės pradžioje imsitės organizuoti ateinančio savaitgalio išvyką. Viską pavyks suplanuoti ne tik mintyse, tačiau taip pat ir įgyvendinti praktiškai, todėl nenuleiskite rankų. Kad ir ko griebtumėtės – viskas eisis kaip per sviestą. Ieškantiems antrosios pusės dar reikės truputį pakentėti ir palaukti šviesesnių dienų.

 

OŽIARAGIS

Sprendimą, kaip toliau elgtis santykių ir jausmų atžvilgiu, priimti seksis labai sunkiai. Nors santykiai su antrąja puse džiaugsmo ir pasitenkinimo neteikia jau kurį laiką, jų nutraukti nesiryžtate bijote likti vienas. Tačiau šią savaitę išsivaduoti iš viso to pagaliau pavyks. Atminkite vieną dalyką, jog geriau džiaugtis vienatve nei gaišti laiką ir būti su netinkamu žmogumi. Vienišiems ženklo atstovams pavasaris pagaliau atneš taip ilgai lauktą ir išsvajotą gyvenimo meilę. Savaitgalį į namus užgrius senai nematyti, bet labai išsiilgti draugai.

 

VANDENIS

Meilė, meilė ir dar kartą meilė būs Jūsų dėmesio centre šią savaitę. Pamiršite visą aplink Jus egzistuojantį pasaulį ir užsidėsite ant akių rožinius akinius, kurie pasaulį nupieš ryškesnėmis spalvomis nei jis yra iš tiesų. Todėl nieko keisto, jog pamiršite kasdienius darbus ir dėl to nė kiek nesijausite blogai. Kitaip tariant – būsite linkęs viską idealizuoti, tačiau atsargiai, juk kasdienis gyvenimas tikrai nebūna toks spalvotas ir džiuginantis.

 

ŽUVYS

Jei gyvenimas nėra toks pozityvus kaip norėtųsi, nekreipkite į tai dėmesio. Kalbėkite, bendraukite su draugais apie svarbius dalykus ir džiaukitės vienas kito draugija, vertinkite ir branginkite vienas kitą. Dar neturintiems antrosios pusės patariama aktyviau dalyvauti visuomeninėje veikloje, neužsidaryti namuose ir dažniau apsilankyti žmonių susibūrimo vietose. Tik ten, būryje draugų sutiksite savo gyvenimo meilę. Jau turintiems širdžiai artimą žmogų žvaigždės žada darnius, harmoningus santykius, todėl pasistenkite kaip galima labiau juos puoselėti ir branginti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras