Meilės horoskopas savaitei (10 15 – 10 21)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Pirmadienį savo esamą ar potencialią antrąją pusę palikite ramybėje. Niekas nėra tobulas (na, taip, Jūs beveik tobula (-s)!). Per kitas kelias dienas su kitais būsite ypatingai maloni (-us) ir tai jiems labai patiks. Tai idealus laikas pasimatymams, ypač jeigu pasinaudosite tuo, ką žinote apie ją (jį) išrinkdama (-s) vieta ar renginį pagal jos (jo) skonį. Tačiau penktadienį gyvenimas gali būti ne itin malonus. Su meile susijusius reikalus atskirkite nuo kitų stresorių. Šeštadienio vakaras ir sekmadienis bus žymiai tinkamesnės dienos Jūsų ryšio tyrinėjimams ir išsakymui to, ką Jūs galvojate!

JAUTIS

Tegul į Jūsų ilgą pirmadienio darbų sąrašą įeina ir su romantika susiję dalykai! Išsiųskite tą saldų el. laišką ir surenkite pasimatymą – antradienį ir trečiadienį Jumyse įsižiebs kibirkštėlė, kurios tikrai nenorėsite iššvaistyti veltui kasdieninėje rutinoje. Įtraukite į savo pasimatymą menus ar kultūrą ir jau automatiškai turėsite įdomių dalykų, apie kuriuos galėsite pakalbėti (ypač jeigu vienam iš Jūsų ar abiems jie nepatiks!). Tuomet per kelias artimiausias dienas Jūsų energija bus intensyvi, kas gali įkaitinti kai kuriuos reikalus ir padės paprasčiau kur reikia išlaikyti balansą bei natūraliai vystyti Jums aktualius dalykus. Skaitykite ženklus, ypač šeštadienio vakare ir sekmadienį.

DVYNIAI

Pirmadienį skirkite kelias akimirkas geriau susikoncentruoti į savo meilės gyvenimą. Atlikite vieną ar kitą veiksmą – pavyzdžiui, išsiųskite žinutę su komplimentu savo esamai ar potencialiai antrajai pusei ir taip pat apsvarstykite savo vertybes. Tuomet per kitas artimiausias dienas Jūs būsite dar protingesnė (-is), seksualesnė (-is) ir labiau linkusi (-ęs) bendrauti nei paprastai. Taip, Jūs esate ypatingai įdomi (-us), bet nepamirškite parodyti ir savo susidomėjimo! Tuomet ketvirtadienį, penktadienį ar šeštadienį bus laikas surimtėti. Plaukiojimas paviršiuje Jus nuplukdys tik dar toliau nuo to, ką norite išsiaiškinti. Būkite pasiruošusi (-ęs) didesniems dalykams ir žvaigždės padės jų pasiekti šeštadienio vakarą ir sekmadienį.

VĖŽYS

Galbūt romantiškos knygos stiliaus aistra pirmadienį Jūsų neaplankys, tačiau galite gauti šiokį tokį supratimą. Iniciatyvos imkitės Jūs pati (pats)! Ir neatidėliokite, nes beveik visą likusią darbo savaitę būsite nusiteikusi (-ęs) tiesiog laukti ir stebėti, kas bus toliau meilės srityje. Sužinokite daugiau! Su Jumis susijęs žmogus bus sužavėtas Jūsų dėmesiu ir Jūs pati (pats) galėsite išsiaiškinti, ką jaučiate. Atėjus savaitgaliui, skirkite laiko draugams ir šeimai, romantikai, tam tikrų darbų atlikimui ir svarbiausia sau. Jums dabar reikia erdvės.

LIŪTAS

Tam tikriems asmenims pirmadienį leiskite žinoti, jeigu būsite palikite-mane-ramybėje nuotaikos. Tame nėra nieko blogo tol, kol apie tai informuosite. O štai per kitas artimiausias dienas būsite žymiai geresnės nuotaikos kompanijai ir netgi meilei, todėl vidurį savaitės suplanuokite ką nors smagaus ir kupino flirto. Visi Jumis bus dabar susižavėję! Ketvirtadienį ir penktadienį bus laikas pagalvoti, kas Jums dabar tikrai rūpi. Įsiklausykite savo vidinio balso. Kai tik viską susidėliosite, didelė tikimybė, kad šeštadienį atmosfera įkais. Jūs esate nuostabi (-us) – su didele širdimi, neįtikėtinai seksuali (-s) ir linksma (-s).

MERGELĖ

Pirmadienį Jums labai gali praversti Jūsų subtilioji, seksualioji pusė. Šiek tiek paflirtuokite arba internetu, arba realiame gyvenime – Jūs tiesiog trykšite žavesiu! Tuomet jeigu turite antrąją pusę pasitarkite su ja (juo) prieš priimdama (-s) vieną ar kitą sprendimą per artimiausias kelias dienas. Jeigu esate vieniša (-s), tam tikra romantinė situacija gali pasirodyti dviprasmiška, bet tai yra gerai. Ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį bus daugiau aiškumo, nepaisant Jūsų santykių situacijos. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai vadovautis tiek savo širdimi, tiek protu. Sekmadienį Jums gali būti svarbiausia šeima.

SVARSTYKLĖS

Jeigu Jums svarbus asmuo pirmadienį norės kažką pasakyti, pastatykite ausis. Gali būti, kad sužinosite su meile susijusių naujienų, kuriomis galėsite pasinaudoti. Tuomet per artimiausias pora dienų visi atsigręš į Jus! Jūs esate miela (-s), besirūpinanti (-s), aštri (-us) kaip smeigtukas ir be proto karšta (-s). Ir kaip Jūsų galima nemylėti? Kaip bebūtų, darbo savaitės pabaigoje būsite labiau susikoncentravusi (-ęs) į darbą ir pinigus. Savaitgalį patraukite tai į šalį ir skirkite dėmesį tarpasmeninių santykių tyrinėjimui. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, nuvykite į naują vietą su pati (pats) žinote kuo!

SKORPIONAS

Pirmadienį mėgaukitės maloniais virpesiukais, kuriuos pajusite besišypsodama (-s) nepažįstamiems, sakydama (-s) atsitiktinius komplimentus ir būdama (-s) tiesiog miela (-s) už tai nieko nesitikėdama (-s) gauti atgalios. Pozityvi energija padės Jums priimti dalykus tokius, kokie jie yra, per artimiausias porą dienų, kas bus labai naudinga. Būkite pasirengusi (-ęs) pramogoms (viena (-s) ar su ypatingu asmeniu) ir duokite meilei šiek tiek veikimo laisvės. Tuomet ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį viskas vyks taip, kaip norite! Sakykite „taip!“ įvairiems pakvietimams. Užuomina: kiti mielai Jums irgi sakys „taip!“, todėl atitinkamai planuokite savo pasimatymus. Sekmadienis bus puiki diena pristabdyti visus reikalus, kad nurimkite ir mėgaukitės.

ŠAULYS

Pirmadienį aiškumas bus svarbesnis už buvimą miela (-u). Jeigu norite smagiai leisti laiką ir flirtuoti, tinkamiausios tam dienos bus antradienis ir trečiadienis, nesvarbu, ar veiksite internetu ar gyvai. Užuomina: į pokalbį apie su širdimi susijusius reikalus įtraukite šiek tiek linksmybių – tai padės Jūsų troškimams lengviau išsipildyti! Darbo savaitės pabaigoje skirkite laiko susidoroti su Jus neraminančiomis emocijomis. Tuomet būsite pasiruošusi (-ęs) magiškai energijai, kuri Jus užplūs šeštadienį. Dabar Jūs būsite neįtikėtinai karšta (-s), išnaudokite tai!

OŽIARAGIS

Pirmadienį geriausia būtų romantiškus reikalus palikti ramybėje. Per kitas artimiausias pora dienų būsite pasirengusi (-ęs) priimti bet kokius su meilę susijusius sprendimus – didelius ar mažus – ir matyti juos tokioje romantikos šviesoje, kokioje jie ir yra. Valdykite savo viltis, tačiau taip pat žinokite, kada tinkamas laikas priimti kompromisą! Tuomet ketvirtadienį ir penktadienį nedėkite į nieką vilčių – nesvarbu, kas tai bebūtų, bet tai nuolat keičiasi ir Jus privers nemažai dėl to padirbėti. Savaitgalį Jūsų mintys gali būti sukoncentruotos į verslą, tačiau Jūsų traukos objektas tiesiog spinduliuos ir malonūs dalykai gali būti dar malonesni. Neiššvaistykite to!

VANDENIS

Pirmadienį meilė bus kupina įvairių subtilybių ir tol, kol Jūs galvosite apie didelius dalykus, galite pražiopsoti kai ką nedidelio, bet lemiamo. Antradienį ir trečiadienį bus lengviau užmegzti pažintis įvairiuose lygiuose. Jeigu siekiate sustiprinti Jūsų esamą (ar potencialų) romantiškąjį ryšį, tam bus tinkamos dienos patyrinėti ką nors kartu – naują vietą, meną ar idėjas ir jausmus po nakties dangumi! Darbo savaitės pabaigoje reikės skirti laiko kai ką išsiaiškinti, tad nusileiskite ant žemės. Tuomet savaitgalį turėsite puikų pagrindą abipusiam, su meile susijusiam suvokimui. Vystykite jį!

ŽUVYS

Pirmadienį sudėjus nuostabų emocinį intelektą su neįtikėtinais analitiniais gebėjimais gali išeiti rimtas apmąstymas. Pasinaudokite smegenų šturmu ir širdies reikalų analizei! Įvairių tipų santykiai neturėtų būti vienpusiai per artimiausias kelias dienas. Nebijokite paprašyti to, ko Jūs norite – galų gale, Jūs galite tiek daug duoti! Nesvarbu, ar esate santykiuose, ar vieniša (-s), romantiški reikalai dabar itin pagerės, todėl veikite. O su savaitgaliu ateis tikrai nemažai sėkmės. Būkite pasirengusi (-ęs), kad bus dar geriau nei tikitės!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Žuvinų santykiai ypač pablogės turėtų būti parašyta ;) nes jie pablogėjo.
Naujas komentaras