Meilės horoskopas savaitei (10 17 – 10 23)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Pirmadienį žvaigždės prognozuoja naujus romantiškus pokyčius: šiandien leiskite sau flirtuoti, priimti romantiškus kvietimus arba tiesiog spinduliuokite gera nuotaika ir pritrauksite gerus pokyčius. Savaitės viduryje norėsis išlaikyti balansą tarp savo romantinių norų ir realybės, todėl labai svarbu gerai įvertinti abu aspektus, o nuo penktadienio galite atsipalaiduoti ir leisti kibirkščiuoti jausmams nesvarbu, ar jūs turite porą, ar ne. Užuomina – būkite švelnūs, atidūs ir rūpestingi.

JAUTIS
Nusiteikę keistai, linksmai, tačiau romantiškai pradedate ne tik naują savaitę, bet ir naują romantikos etapą. Gali kilti noras išsakyti geruosius jausmus partneriui – ir tai jūsų santykiams išeis į naudą. Savaitės viduryje laiką leiskite jaukiai su draugais, mylimuoju ar simpatija. Geros naujienos vienišiams – jei svarstote apie romantišką gestą, dabar pats laikas jį parodyti. Savaitės pabaigoje porų laukia iššūkiai, todėl prireiks derybinių įgūdžių norint išvengti rimtų konfliktų, o vienišiams daugiau vertėtų klausytis, negu kalbėti. Sekmadienis idealus romantikai, meilei, jausmams.  

DVYNIAI
Pirmadienis atneš jums idealias flirto ir sąmojo bangas, tad labiausiai bus apdovanotas žmogus, kuriam skirsite šiandien daugiausiai laiko. Jei antradienį, trečiadienį meilės reikalai klostosi ne pagal planą – skirkite laiko visko apmąstymui. Besibaigiant savaitei ieškosite progų pasirodyti, todėl nevenkite debatų ar aštrių diskusijų – jūsų pora ar simpatija gali iš naujo suprasti, kokie jūs intelektualūs, turintys tvirtą nuomonę ir besilaikantys savo žodžio. Savaitgalį romantiškai poilsiaukite, nepamirškite, kad net mažos smulkmenos gerinančios santykius yra malonios ir laukiamos.

VĖŽYS
Nauji romantiški potyriai laukia jūsų pirmadienį, todėl neužsisklęskite ir leiskite jiems įvykti. Nuo antradienio iki ketvirtadienio žvaigždės pranašauja meilei palankų laiką, todėl būtų gerai, jei išdėstytumėte savo lūkesčius antrai pusei ar žmogui, su kuriuo sieja artimi santykiai. Penktadienį ir šeštadienį nebijokite linksmybių iki paryčių, o gal tiesiog vakarienės su desertu draugų kompanijoje (kas jums priimtiniau), o sekmadienį skirkite poilsiui, jei galite – pabūkite vieni.

LIŪTAS
Susirašykite savo lūkesčius ir norus, kad galėtumėte apie juos visus atvirai pakalbėti su savo antrąja puse. Antradienį ir trečiadienį spinduliuosite jaukumu, todėl nieko keisto, jei žmonės norės su jumis praleisti daugiau laiko nei įprasta. O nuo ketvirtadienio keistai flirtuosit,e gundysite aplinkinius (tai jums išeis natūraliai), todėl stenkitės kontroliuoti save. Sekmadienį greičiausiai norėsis pabūti su savimi, todėl jei įmanoma, venkite didelių susitikimų ir planų.

MERGELĖ
Pirmadienį jus kankins įžvalgos bei santykių interpretacijos, tačiau derėtų pažvelgti į viską daug plačiau ir pagalvoti, ar tikrai neklystate. Gali būti, kad savaitės viduryje pradėsite užsiimti nauja veikla ar įsiliesite į naują žmonių ratą, todėl vienišiams tai puiki proga pastebėti potencialius kandidatus. Jei viliatės sulaukti konkrečių romantiškų p savaitgalį – galite nusivilti, nes greičiausiai jūsų antros pusės apie tai net negalvoja, todėl džiaukitės tuo, ką gaunate ir nekelkite didelių reikalavimų. Sekmadienį galite priimti sunkų sprendimą, kuris liečia santykius.

SVARSTYKLĖS
Pirmadienį atnaujinkite jausmus, pakalbėkite apie juos, kurkite planus – dabar tam palankus metas. Savaitės vidurys kiek nepalankus santykiui aiškinimuisi, nebent jūs pasiilgote dramų, o jei ne – teks šiek tiek pristabdyti arklius ir pasistengti būti per daug užimtiems pykčiams: planai su draugais, namų ruoša, laikas sau – tiks bet kas. Savaitės pabaigoje derėtų parodyti iniciatyvos, gal net padaryti kažką romantiškesnio, aistringesnio, įmantresnio nei įprastai – tai sulauks deramo įvertinimo. Sekmadienį atsipalaiduokite, nedirbkite didelių darbų.

SKORPIONAS
Pirmadienį nepasinerkite į savo santykius – tam turėsite visą savaitę ir greičiausiai atsiras dalykų, kuriems prireiks nemažai jūsų laiko, todėl nešvaistykite jo smulkmenoms. Savaitės viduryje derėtų labiau pasikliauti intuicija ir jausmais, o ne logika – meilė juk neracionalus dalykas. Savaitgalį norėsis pasipuikuoti prieš kitus, bet pasistenkite neatrodyti kvailai prieš mylimuosius ar simpatijas. Sekmadienis palankus neįpareigojantiems pasimatymams, laiko leidimui su draugais.

ŠAULYS
Savaitės pradžia bus labai užimta, todėl laiko romantikai gali ir pritrūkti, tačiau nepraleiskite pro ausis romantiškų užuominų, nes netiesioginis atsakymas gali būti blogais suprastas. Savaitės viduryje galite susidurti su konfliktais, kylančiais iš jūsų ir partnerio norų nesutapimų, tuo tarpu vienišiai turėtų gerai išanalizuoti savo simpatiją, galimas daiktas, kad tai ne tas amuo, kurio norėtumėte šalia savęs. Penktadienis ir šeštadienis puikiai tinka laiką leisti kompanijose, tačiau sekmadienį suplanuokite vienišių dieną ir pabūkite su savimi. 

OŽIARAGIS
Pirmadienį gali kilti daug triukšmo dėl meilės gyvenimo smulkmenų, todėl reikia itin atidžiai įsigilinti į reikalo esmę, kad bėgant savaitei galėtumėte priimti tinkamus sprendimus. Vienišiams neblogi šansai sutikti įdomių ir potencialių kandidatų savaitės viduryje, todėl nesėdėkite namie. Darbo savaitės pabaigoje teks norom nenorom susitikti su ne taip mėgstamais žmonėmis ar užsiimti nemėgstamais darbais, todėl savaitgalį norėsis užsitarnauto palepinimo, pagyrų ar tiesiog gero laiko, todėl įsitikinkite, kad neliksite vieni. 

VANDENIS
Jei savaitės pradžioje nevengsite atviro flirto su savo pora, simpatija ar tiesiog žmonėmis, kurių palankumo siekiate, ji bus karštesnė, nei tikėjotės,. Savaitės viduryje pasistenkite nereaguoti audringai į tam tikrus meilės sferos įvykius. Leiskite reikalams patiems sugrįžti į vagas ir tik paskui galvokite, ar verta imtis konkretaus atsako ir veiksmų. Nuo ketvirtadienio iki sekmadienio teks priimti daug kompromisų, antraip bus sunku priimti bendrus sprendimus. Nuo sekmadienio ateina lengvesnis laikas meilei, todėl galite atsikvėpti.

ŽUVYS
Kalbėdami apie jausmus ir norus dažniausiai būnate labai tikslūs ir kategoriški, tačiau savaitės pradžioje gali tekti šiek tiek sušvelninti reikalavimus antraip galite praleisti puikias progas. Nuo antradienio iki ketvirtadienio ypatingai palankus metas nesusiporavusiems – skirkite savo laiką pasimatymams, flirtui, bendrų interesų radimui. Savaitgalį norėsis prilėtinti tempą ir tiesiog padrybsoti šiltame guolyje, leiskite sau tai, tačiau jei turite santykių problemų, sekmadienis puikus metas priimti ilgalaikius sprendimus.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (1)
Tik klaidas reiketu issitaisyti...
Naujas komentaras