Meilės horoskopas savaitei (10 18 – 10 24)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžioje galite sulaukti nedidelio spyrio romantiniuose santykiuose. Reaguokite greitai, pasitikėdami savimi ir pasaulis tai pastebės. Trečiadienį bei ketvirtadienį sulauksite beprotiškos, keistos, bet malonios energijos antplūdžio. Pakitusi nuomonė stebins Jus pačius, ir jei nuspręsite kažką keisti meilės srityje, kas gali nutikti? Meilė atrodo kaip tikras nuotykis, bent jau kai jūs šalia. Savaitės pabaigoje derėtų šiek tiek atvėsti. Nuspręskite, kas jums iš tiesų rūpi bei pasirūpinkite, kad veiksmai neprieštarautų jausmams.

JAUTIS
Draugai bus ypač vertingi savaitės pradžioje – vienišiai sulauks meilės, paramos ir rūpesčio iš draugų, tuo tarpu įsimylėjėliams derėtų prisiminti, jog reikia palaikyti ne tik romantiškus santykius. Trečiadienį, ketvirtadienį žvaigždės Jaučio ženklo atstovams atsiųs papildomo žavesio, patrauklumo – galbūt laukinių ketinimų, kažko visiškai neįprasto. Suimkite save į rankas, nes energija gali nebūti labai tinkama, ypač penktadienio bei šeštadienio naktimis. Šiomis dienomis nusimato tikrai karšti reikalai, didžiulė sekso trauka. Darykite, mylėkite, gyvenkite!

DVYNIAI
Jūs dažniausiai – nuostabus pašnekovas, ypatingai romantiniuose santykiuose. Tad kas, po galais, jums nutiks savaitės pradžioje? Tikriausiai kalti bus aplinkiniai, galbūt tiesiog laikas. Išlaukite ir savaitės viduryje jūsų magiški prisilietimai (žodžiais taip pat kaip ir neverbaliniais veiksmais) sugrįš. Priedas: Kažkas turi nuostabią meilės objekto rekomendaciją Jums. Penktadienį ir šeštadienį širdies reikalai prikaustys dėmesį – neišsigąskite to. Sekmadienį tiesiog būsite karštas ir nesvarbu kokį įspūdį bandysite sudaryti.

VĖŽYS
Pirmosiomis savaitės dienomis panagrinėkite jausmus, tegu instinktai išsako savo nuomonę. Į meilę orientuota energija šiuo metu ypač produktyvi, tereikia ją tinkamai ugdyti. Trečiadienį, ketvirtadienį Jums gali prireikti sąmoningai ugdyti savikontrolę. Veikdami (ar reaguodami) nevaržomai, galite sulaukti ne ypač gero atsišaukimo į tai. Savaitgalį jausite norą įgyvendinti troškimus. Nesvarbu, ar tai asmeniniai meilės tikslai, ar noras prikalbinti draugą, ar tiesiog padaryti pasaulį gražesniu – pirmyn!

LIŪTAS
Savaitės pradžioje gali aplankyti gilūs jausmai – tai, kas dedasi širdyje, gali nesutapti su realybe. Tačiau trečiadienį ar ketvirtadienį reikalai pasitaisys ir meilė vėl atrodys įdomi bei net auklėjanti. Bet kas, kas gali pasiūlyti nors šiek tiek iššūkių – iš karto patraukia jūs dėmesį, ieškote mokymo, jūsų protas bei širdis šiuo metu glaudžiai susiję. Savaitgalį jausite ypatingą patrauklumą, tačiau nepamirškite, grožis tėra grožis. Elkitės teisingai ir tapsite dar žavesni.

MERGELĖ
Pirmadienį, antradienį meilės fronte tikėkitės šokių tokių pertvarkymų. Atsinaujinęs planas gali iš karto nepadaryti nieko prasminga (net jums). Savaitės viduryje romantiniai santykiai turėtų priartėti prie dėmesio centro, tačiau jei įtraukti bet kokie piniginiai reikalai – bendros skolos, kreditai, sąskaitos, net atskiri vienas kito patikrinimai – tai gali viską sugadinti. Prižiūrėkite finansus atsakingai! Viskas taps labiau komplikuota – gerąją, įdomiąja prasme – penktadienį bei šeštadienį. Ar įsileisti jį į savo gyvenimą – atsakymo ieškokite žvaigždėse.

SVARSTYKLĖS
Jei savaitės pradžioje tikitės didelės pažangos meilės srityje, būkite tikri – lūkesčiai bus sugadinti. Vietoj to, verčiau pasistenkite išlaikyti karmą nepažeistą, užsiimkite nesavanaudiška veikla. Trečiadienį bei ketvirtadienį viskas suksis apie Jūsų bendravimą su aplinkiniais, įmanomi net rimti įsipareigojimai. Skatinkite juos: išugdykite tai, kas jums svarbu, klauskite atvirų klausimų ir leiskite kalbėti tylai. Savaitgalį jausitės nuostabiai. Parodykite savo švytėjimą bei leiskite švytėti meilei!

SKORPIONAS
Pirmadienį bei antradienį pasistenkite nepasimesti romantiniuose santykiuose. Meilė nebūtinai bando jus susigrąžinti, tačiau gulėdami ant sofos to nesužinosite. (Nors, jei tvarkote reikalus internetu ar jau esate prigludęs prie to meilės objekto, sofa gali būti pati tinkamiausia vieta!). Savaitės viduryje apribokite savo konkurencinius instinktus darbui; meilė – ne žaidimas, o jeigu galvojate priešingai, jums tikriausiai reikia iš naujo permąstyti savo perspektyvas ir požiūrį. Savaitgalį norėsite būti pasirengę aistrai. Dabar pats tinkamiausias laikas būti savimi.

ŠAULYS
Savaitės pradžioje galite būti užmaršus, tad jei turite planų su svarbiu žmogumi, pasirūpinkite, kad priminimas nuskambėtų laiku. Įsivėlęs į pokalbį galite nepastebimai paversti jį produktyviu išsipasakojimu širdimi. Trečiadienį ar ketvirtadienį jums bus įdomu – tai tobulos dienos pasimatymams ar romantiško potencialo suradimui. Žavesys dabar jūsų pusėje! Savaitgalį žvaigždės gali būti kuklesnės, tačiau vis dar mielos. Išeikite iš įprastų gyvenimo vėžių dėl kito žmogaus; karminis to efektas tikrai efektyvus.

OŽIARAGIS
Pirmosiomis savaitės dienomis vadovausitės požiūriu „logika turi būti suadyta!“ , bent jau kol tęsis romantiniai santykiai. Jūs iš tiesų kažką jaučiate, kad ir kas tai bebūtų, atidumas tam instinktui yra protingiausias požiūris. Rodos, trečiadienį ar ketvirtadienį kažkas gali būti atidėta. Ar nerimausite tai supratę? Pasitikėkite visata, tai gali būti tik apšilimas prieš savaitgalį. Penktadienį bei šeštadienį uždegsite romantinę ugnį, buvimas su jumis bus ypač šmaikštus ir nuostabus. Jūs – įtraukianti, žavi ir karšta asmenybė!

VANDENIS
Kažkas gali jus klaidinti savaitės pradžioje. Visų pirma, įsitikinkite, kad tai ne jūs pats, tuomet erelio akimi stebėkite aplinką. Trečiadienį ar ketvirtadienį lauks daug žadantis prigimtinis atradimas – tai kažkas, galintis pakeisti jūsų gyvenimą meilės srityje! Ar tai gali būti vidinis atradimas? Atverkite širdį ir mintis, įsileiskite tam tikrą energiją. Savaitgalį svarbiausia – būti savimi. Kam sekti kažkuo, kai galite pats būti nuostabus?

ŽUVYS
Ruoškitės, gaukite nuorodas ir dirbkite savaitės pradžioje! Energija ateina greitai ir pasakiškai, tad galite susikurti naują pradžią romantiniuose santykiuose ar iš naujo įkvėpti esamą draugystę. Turite talentą gydyti žmones savo švelnumu ir tai gali labai praversti šiomis dienomis. Savaitės viduryje tikėkitės sulaukti kliūties – tai kažkas neįprasto, verta tolimesnio patyrinėjimo. Kas tolimesnio patyrinėjimo bus vertas savaitgalį – tai jūs – esate karštas žmogus ir visi tai žino! Ką įsileisite į savo begalinio vidinio grožio pasaulį?

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (1)
dėl rekomendacijos tai įdomu, labai norėčiau, kad tai pasitvirtintų (nors šiaip piršlybų nemėgstu :))
Naujas komentaras