Meilės horoskopas savaitei (10 19 – 10 25)

 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.


AVINASAvinukų pirmadienį geriausiai apibūdintų žodžiai: "Emocinio užsidegimo išpardavimas". Toks karštas, kūrybiškas ir emocingas metas tesis iki pat ketvirtadienio. Tačiau šiuo laikotarpiu avinai tikrai neturės kada rašyti meiles laiškų, bet daugiausia savo kūrybiškumą išnaudos profesinėje srityje. Nuo ketvirtadienio ir penktadienio šio ženklo atstovus lydės dėmesys iš priešingos lyties atstovų, o ir jūs patys būsite linkę į flirtą.

 


JAUTIS. Nuo pirmadienio jautukai jaus vis stiprejančią meilės energiją, o antradienis ir ketvirtadienis bus puikus metas užmegzti naujas pažintis. Atminkite, kad sėkmės raktas į meilę - tolerancija. Penktadienis bus labai įvairus, čia spindėsite žavesiu ir flirtuosite, čia staiga pakilsite nuo kedės ir paliksite savo antrają pusę vieną. Sekmadienį žvaigždes jaučiams žada magišką ir nekasdienišką nutikimą.

 


DVYNIAI.Pirmadienį pasigesite aiškumo širdies klausimais. Tačiau antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį jūsų protas ir širdis veiks iš vien. Vien tik galvodami apie jums patinkantį asmenį daug sužinosite ne tik apie jį ar ją, bet ir save patį. Šeštadienį ir sekmadienį tikėtinas nesusipratimas meilės reikaluose. Svarbu, kad į bet kokius nesusipratimus atkreiptumėte dėmesį ir ieškotumėte problemos sprendimo būdų.VEŽYS.
Pirmadienį vėžių emocijos pasieks aukščiausią tašką. Jausite, kad jūsų  energija tiesiog turi prasiveržti. Jeigu tokia energija spinduliuosite ir antradienį ir ketvirtadienį - tikėtina, kad užsimezgusi nauja pažintis peraugs į ilgalaikius santykius. Šeštadienis laukia jaukus, romantiška, šiltas ir patogus, tačiau sekmadienis šiuos romantiškus kerus greitai išsklaidys.
 


LIŪTAS. Pirmadienį šio ženklo atstovai viską vertins objektyviai, tačiau jiems nemažai sakys ir intuicija. Žvaigždes pataria vadovautis ne faktais, o savo jausmais. Tinkamas sprendimas gali garantuoti kelią į romantikos karalystę nuo antradienio iki pat ketvirtadienio. Nors šią savaitę liūtukai bus linkę vadovautis protu, geriausiai  situaciją mokės įvertinti širdis. Klausykite jos.
 


SVARSTYKLĖS.  Romantikos klausimais pirmadienį svarstyklės padarys nedidelę, bet labai svarbią pažangą bei bus mažiau susirūpinusios. Antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį žvaigždės prognozuoja jums kūrybiškus meilės išgyvenimus. Tikėtina, kad į meilę ir šeimą pažvelgsite kitomis akimis. Toks požiūris tik teigiamai paveiks svarstyklių gyvenimą.
 


SKORPIONAS.
Skorpionai šią savaitę veiks kaip magnetas ir niekas negalės atsispirti šio ženklo atstovams. Trečiadienį arba ketvirtadienį tikėtinas beprotiškas nutikimas, kuris apvers aukštyn kojomis jūsų gyvenimą. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio žvaigždės jums gali atsiųsti meilės išbandymą. Sekmadienis tinkamas metas tik poilsiui, ir dar kartą poilsiui.MERGELĖ. Pirmadienį jausitės jaukiai ir romantiškai, o nuo antradienio romantika pereis i organizacinius gebėjimus. Todėl drąsiai imkitės savo romantiškų planų antradieniui ir ketvirtadieniui. Labai tiketina, kad mergelių surengta romantiška staigmena ar  pasimatymas pavyks bei atneš daug įdomių intrigų į mergelių gyvenimą.

 


ŠAULYS. Dėl permainingos jūsų nuotaikos pirmadienis bus dvilypis. Jis atneš jums tiek romantiškų akimirkų, tiek kivirčų su mylimuoju ar mylimaja. Nuo antradienio iki ketvirtadienio šauliams jų drąsa ir iniacyvumas atneš sėkmę meilės reikaluose, jei tik šauliai pasinaudos savo ekstraverto savybėmis. Šeštadienį ir sekmadienį būsite santūresni, tačiau šiltų ir švelnių jausmų nestokosite. Sekmadienį žvaigždės prognozuoja ypatingą įvykį, kuris leis suprasti, kad pasaulis jus išties myli.

 


OŽIARAGIS
Pirmadienis palankus laikas meilei, tačiau ožiaragiai turės svarbesnių dalykų nei jausmai ir romantika. Nuo antradienio iki ketvirtadienio naujos pažintys turės ilgalaikę perspektyvą, todėl nepraleiskite progos išeiti iš namų. Penktadienį arba šeštadienį  šio ženklo atstovų laukia labai netikėtas, tačiau malonus susitikimas.
VANDENIS. Vandenių emocinė pusė intelekto prasme  bus kuo puikiausiai išvystyta nuo pirmadienio iki pat penktadienio. Tad tiek darbe, tiek gatvėje lengvai užmegsite pažintis. Tikėtini labai įdomūs pokalbiai. Tačiau nenerkite stačia galvą į flirto ir intriguojančių pašnekesių sukūrį. Pirmiau pagalvokite, ar nesiunčiate kažkam klaidingų signalų. Jeigu esate vieniši, tikėtina, kad sekmadieninė pažintis  į jūsų širdį atneš nemažai sumaišties. 

 


ŽUVYS. Pirmadienis bus nuostabus tuo, jog visi aplinkui bus nusiteikę pozityviai jūsų atžvilgiu. Pačios žuvys meilės klausimais bus  filosofiškos. Toks požiūris atneš naujų ir originalių idėjų ne tik meilės, bet ir karjeros srityje. Nuo trečiadienio žuvis vilios pagunda pasinerti į pasimatymų teikiamus malonumus, tačiau dėl šio žingsnio sekmadienį tikėtina sąžinės graužatis. 
 

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras