Meilės horoskopas savaitei (10 20 - 10 27)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Tik savaitei prasidėjus privalėsite stengtis iš visų jėgų, kad patenkintumėte įvairius mylimojo poreikius bei svajas. Žinoma, visos pastangos to vertos, ypač jei tikslas, kurio siekiate Jums itin svarbus ir reikšmingas. Be kita ko, gyvenimas gali pasirodyti itin painus ir neteisingas, nes ne visi lūkesčiai ir viltys išsipildys. Vienišiesiems ženklo atstovams žvaigždės naujų pažinčių ir vertų dėmesio mylimųjų kol kas nežada, tačiau būkite kantrūs – Jūsų sėkmės valanda jau ne už kalnų.

 

 

JAUTIS

Puiki savaitė meilės nuotykiams, romanui! Jei antrąją pusę jau turite, tai nepriekaištingas metas meilės ugnies kurstymui, staigmenoms, jei esate vienišas – jau pirmosiomis savaitės dienomis sutiksite dėmesio vertą kandidatą, kuri(s) į jūsų gyvenimą įneš naujų spalvų ir širdyje vėl plasnos drugeliai. Todėl numeskite į šoną abejones ir visa širdimi atsiduokite naujiems jausmams, pernelyg negalvodami apie rytdieną.

 

 

DVYNIAI

Pirmadienis – pati neromantiškiausia šios savaitės diena, bet kokią pakilią nuotaiką ir svajingas mintis užgoš begaliniai dienos darbai. Tačiau savaitei įpusėjus viskas susitvarkys, turėsite pakankamai laiko pasidžiaugti antrosios pusės draugija ir dėmesiu bei dar labiau sustiprinti santykius. Savaitgalis tinkamas išvykoms bei naujoms pažintims megzti, kurios vystysis kaip niekad lengvai ir, beje, bus itin perspektyvios bei daug žadančios.

 

 

VĖŽYS

Rekomenduojama būti itin atviriems, išsakyti mylimajam visus neigiamus dalykus, kurie slegia širdį ar neduoda ramybės. Tik nuoširdžiai išsikalbėję gebėsite išspręsti visas santykius užklupusias negandas ir toliau juos puoselėti. Trečiadienį, ketvirtadienį, viską išsiaiškinus ir sudėliojus visus taškus galėsite truputėlį atsipalaiduoti ir pamiršti visas neigiamas emocijas. Savaitės pabaiga vienišiesiems Vėžiams žada romantiškas pažintis pačiose netikėčiausiose vietoje, todėl būkite visada pasiruošę!

 

 

LIŪTAS

Svarstymų, pamąstymų metas, kai diena iš dienos nenustosite galvoti apie esamus santykius. Svarstysite, ar tikrai su šiuo žmogumi norite būti visą likusį gyvenimą, ar ji(s) tikrai tas vienintelis. Nors nuo nesibaigiančių svarstymų maus galvą ir kirbins širdį, tačiau sprendimą priimti privalėsite. Bet kokiu atveju nesivadovaukite vien širdies balsu, viską racionaliai apgalvokite, nes kelio atgal gali ir nebebūti. Savaitės pabaigoje jausitės išsekęs, todėl bet kokiu atveju norėsis pasyvaus poilsio, suteikite jį sau, jūs to nusipelnėte.

 

 

MERGELĖ

Trykštate begaline energija, optimizmu ir gerais norais? Suskubkite bei tinkamai ją išnaudokite, nustebinkite mylimą žmogų ir visai nesvarbu, kad tai bus maža, iš pirmo žvilgsnio nieko neverta smulkmenėlė. Jam/jai tai taps vertingiausiu dalyku pasaulyje. Tiesa, jau savaitės viduryje romantiškas nuotaikas pakeis diskusijos, ginčai ar nesutarimai vienokiu ar kitu klausimu. Jei nepulsite demonstruoti valdžios ar išskirtinių teisių – nesunkiai rasite kompromisą ir išvengsite didelių ginčų. Vienišosios Mergelės šią savaitę jausis puikiai ir be antrosios pusės, artimiausi draugai užpildys tuštumą širdyje.

 

 

SVARSTYKLĖS

Nors jausite, kad asmeniniai santykiai vėsta, tačiau sėdėsite sudėję rankas ir neskubėsite jų gelbėti. Atsargiai, abejingumas ir lėtumas šiuo atveju Jums nebus naudingas, jų dėka galite sugriauti ilgai puoselėtus santykius ir dėl to labai gailėtis. Tikėtina, kad savaitės pabaigoje optimizmas santykių puoselėjimo atžvilgiu sugrįš į Jūsų širdį ir dėl mylimo žmogaus būsite pasiryžęs viskam. Ta proga pasiimkite keletą laisvų dienų ir pabėkite kur nors tik dviese.

 

 

SKORPIONAS

Jau pirmadienį galite išgirsti neigiamų naujienų Jūsų esamų santykių atžvilgiu. Tikėti jais ar praleisti pro ausis priklausys tik nuo Jūsų. Bet kokiu atveju geriausia būtų pasikalbėti su antrąja puse ir išsiaiškinti gandų patikimumu. Savaitės viduryje vienišieji Skorpionai sulauks kaip niekad daug priešingos lyties atstovų dėmesio, komplimentų ir pagyrimų, todėl ir natūralu, kad imsite labiau pasitikėti savo jėgomis. Tačiau nebūkite pernelyg patiklus ir neskubėkite patikėti visų išgirstų dalykų nuoširdumu.

 

 

ŠAULYS

Konfliktai su partneriu neišvengiami, kad ir kaip besistengtumėte. Todėl pasistenkite nusiraminti ir kaip galima juos sušvelninti. Antroji pusė kibs dėl menkiausių smulkmenų, o ir Jūs nenorėsite nusileisti bei atsakysite tuo pačiu, tačiau visgi kažkuriam iš Jūsų teks pamiršti savo principus ir nusileisti vardan abiejų gerovės. Savaitės viduryje galima netikėta pažintis, sukelsianti širdyje nemenką sumaištį, kaip teisingiau pasielgti niekas negalės Jums patarti. Pasiduoti naujų jausmų lavinai ar puoselėti ankstesnius santykius? Štai koks klausimas neduos ramybės iki pat savaitės pabaigos.

 

 

OŽIARAGIS

Vienišieji Ožiaragiai intensyviai ieškos meilės ir šiltų jausmų. Parduotuvė, autobusų stotelė, restoranas ar internetinės pažinčių svetainės – tyrinėsite, ieškosite naujų jausmų. Tačiau atminkite vieną svarbų dalyką – net ir didžiausios pastangos ne visada duoda trokštamų rezultatų, ypač meilės srityje. Kartais šilti jausmai užklumpa širdį tada, kai to mažiausiai tikimasi, todėl dažnai tenka tiesiog laukti. Turintiems antrąją pusę savaitė didelių išskirtinumų nežada, santykiai klosis įprastai, puikiai sutarsite su suprasite vienas kitą.

 

 

VANDENIS

Norėsis atsiriboti nuo aplinkinių ir mylimojo bei pabūti vienam, viską apmąstyti. Jei yra galimybė – išvykite porai dienų pailsėti ir skirkite šiek tiek laiko tik sau. Atsigaus ne tik kūnas, bet ir siela, pasisemsite teigiamos energijos ir vėl puoselėsite santykius. Vienišieji Vandeniai gali sulaukti netikėto buvusio antrosios pusės dėmesio, ateitis parodys, kuo visa tai baigsis.

 

 

ŽUVYS

Nesibaigianti euforija – taip būtų galima apibūdinti prasidėjusią savaitę. Širdyje skraidys drugeliai, jausitės įsimylėjęs ir be galo mylimas. Dovanos, malonios staigmenos lydės visą savaitę, kitaip tariant – nesibaigianti romantika. Antrosios pusės neturinčioms Žuvims žvaigždės naujų pažinčių nežada, jų kurį laiką dar reikės palūkėti. Svarbiausiai – nepraraskite kantrybės ir optimizmo.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras