Meilės horoskopas savaitei (10 21 -10 27)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

AVINAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje nebandykite ko nors „atvesti į protą“, nesiaiškinkite santykių, nes tikėtina, jog pokalbis gali virsti rimtu ginču. Tai nereiškia, jog turėtumėt vengti spręsti iškilusias problemas, tačiau būtų protinga viską kuriam laikui atidėti. Itin emocingos dienos bus ketvirtadienis ir penktadienis, tad tomis dienomis pasistenkite būti užsiėmę, skirkite laiko šeimai ir draugams. Palankiausias laikas meilei – savaitgalis. Būsite pasiruošę rizikuoti, o kiti jus sutiks išskėstomis rankomis.

SEKSASŠią savaitę būsite pernelyg nervingi, tačiau jaudinsitės dėl nieko - stenkitės, kad Jūsų nuotaiką neužgesintų aistros. Tikėtina, kad Jūsų partneris šią savaitę bus tikrai aistringas.

JAUTIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje praleiskite daugiau laiko su savo antrąja puse. Nepalankus laikas santykiuose daryti skubotus sprendimus (jau kuris laikas atsargumas nėra jūsų stiprioji savybė). Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį vienišiems yra palankus metas išsakyti savo jausmus mylimiesiems, o turintiems antrąją pusę belieka mėgautis laime, artumu ir jaukumu žvarbiais rudens vakarais. Savaitgalį patartina vengti kritikos ir daugiau pastangų skirti santykių sutvirtinimui.

SEKSASŠią savaitę būsite labai kūrybingi, ir norėsite išbandyti įvairių naujų dalykų. Nepersistenkite ir įsitikinkite, kad Jūsų antroji pusė trokšta to paties.

DVYNIAI

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite ypatingai žavūs ir nusiteikę flirtuoti. Jei turite antrąją pusę – išmaudykite savo meilėje – taip būsite dar labiau dievinami. Vieniši Dvyniai gali „užmesti savo tinklus“ dar giliau – pasirinkimo galimybės neribotos, o jūroje begalės „žuvelių“. Ketvirtadienį ir penktadienį būsite nepaprastai įsitikinę savo nuomonės teisumu ir jus erzins bet kokie debatai ta tema. Geriausia būtų pakeisti pokalbio temą ar bent jau atidėti ją iki kitos dienos. Pavyzdžiui, iki savaitgalio, kai būsite pasirengę intelektualiems iššūkiams, o jūsų sąmojingumas liesis per kraštus.

SEKSAS: Šią savaitę norėsite mylėtis neįprastose vietose - duše, ant skalbyklės, ant virtuvės stalo ir t.t. Tai tikrai gali pagyvinti Jūsų seksualinį gyvenimą.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje jūsų meilės gyvenimas virte virs. Net jei aplinkui viskas bus ramu, jūsų viduje jausmai tiesiog kunkuliuos. Nepražiopsokite to, kas svarbiausia šioje erzelynėje – aiškumas ateis ( drauge su atgijusiais romantiškais jausmais ir seksualumu) tik trečiadienį ir rampos šviesoje prabuvosite iki pat penktadienio. Kažko aistringai trokštate? Dabar galite imtis veiksmų. Savaitgalį susimąstysite apie ateitį, gali kilti genialių idėjų. Atverkite savo širdį ir mintis.

SEKSASŠią savaitę būsite labai aistringi, daug fantazuosite, tačiau tai tikriausiai ir liks tiesiog fantazijomis  arba... teks tenkintis pačiam.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Šią savaitę jūsų laukia pakilimas. Pirmadienis, antradienis – puikus metas susitikimui su draugais, jis gali virsti tikra meilės ir problemų sprendimų sesija. Įdėmiai klausykitės, ką jie pasakys, juk jie pažįsta jus geriausiai. Savaitės viduryje jūsų didelė širdis jau bus pasiruošusi meilei, o savaitgalis – pats tinkamiausias laikas ją atskleisti. Puikus laikas įgyvendinti savo idėjas. Galite sutikti savo gyvenimo meilę.

SEKSASŠią savaitę laukia tiesiog laukinis seksas. Jūs ir Jūsų antroji pusė tiesiog degsite aistra, ir, tikėtina, kad išbandysite daug naujovių.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje meilės reikalai klostysis itin sparčiai, nes būsite nusiteikę patys imtis iniciatyvos. Neskubėkite daryti išvadų ar imtis neapgalvotų veiksmų – po kurio laiko gali paaiškėti naujų detalių, iš kurių bus geriau matyti bendras vaizdas. Nuo trečiadienio iki penktadienio puikiai seksis bendrauti su aplinkiniais, sulauksite paramos iš žmonių, kuriems rūpite. Šį savaitgalį palankus metas priimti romantišką pasiūlymą. Kad ir kaip viskas klostytųsi, būkite pasiruošę viską mesti ar staiga pakeisti planus – spontaniškumas suteiks jūsų laisvalaikiui žavesio.

SEKSASŠią savaitę Jums pavyks įgyvendinti savo fantazijas, gali būti, kad viskas pavyks dar geriau nei Jūs galvojote...

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI:Šią savaitę visus priblokšite protingomis idėjomis, tad galite pritraukti intelektualų dėmesį. Pakvieskite simpatiją į muziejų ar naujos knygos pristatymą, nesidrovėkite pasitelkti savo sąmojį. Ketvirtadienį, penktadienį puikus laikas daryti gerus darbus – padėkite savo draugams (nors su nedidelėmis problemomis). Savaitgalį jau būsite pasikrovę energijos ir galėsite lengviau susitvarkyti su savomis problemomis. Geriausiai pailsėsite leisdami savo laisvalaikį tarp žmonių.

SEKSASNeignoruokite savo antrosios pusės norų. Negalvokite vien tik apie save, atsižvelkite ir į  tai, ko nori Jūsų mylimas asmuo.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje būsite labiau susitelkę į darbą, o ne į romantišką veiklą. Būkite atidūs, nepraleiskite jums siunčiamų susižavėjimo signalų. Jie gali būti sunkiai pastebimi, tačiau neįkainojami. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį gali atsirasti romantikos poreikis ar net įsižiebti aistra. Patarimas: leiskite meilei lietis laisvai, tik su lašeliu kontrolės. Tegu jūsų jausminga prigimtis nuneša jus reikiama kryptimi. Savaitgalį jūsų santykiams gali pakišti koją puikybė.

SEKSASŠią savaitę Jus domins naujovės - gal jau tikrai atėjo laikas išbandyti kažką neįprasto? Tai gali būti tikrai jaudinanti patirtis.

ŠAULYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje susižavėjimas jums neleis rasti atsakymų į klausimus. Jei būsite budrus, tikrai pastebėsite, kas vyksta aplink jus. Atsimerkite ir atidžiai ieškokite neverbalinių užuominų. Tai ką pastebėsite, jums gali sukelti dar daugiau klausimų, o pats geriausias laikas sužinoti atsakymus į juos – ketvirtadienis ir penktadienis. Išsiaiškinti galite tik jūs pats, atsakymai glūdi giliai jūsų širdyje. Savaitgalį pasijusite tikru laimės kūdikiu: žvaigždės jums šypsosi, visi žavisi jūsų nuoširdumu ir humoro jausmu.

SEKSASŠią savaitę būsite pernelyg užsiėmę, kad pastebėtumėte priešingos lyties atstovų rodomas simpatijas. Taigi, šią savaitę sekso srityje - nieko naujo.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje antros pusės neturintieji Ožiaragiai daugiausia dėmesio sulauks iš nenorinčių pastovių santykių žmonių (juk ir sakoma, jog priešingybės traukia). Turintieji porą turėtų kalbėti užuolankomis ir sakyti viską tiesiai. Nuo trečiadienio iki penktadienio yra puikus laikas bendravimui ir naujoms pažintims. Tai galioja ne tik vienišiems, bet ir antrąją pusę turintiems Ožiaragiams. Juk draugų niekada nebus per daug! Nesvarbu, koks jūsų santykių statusas, ši savaitgalį nereikalaukite per daug iš savęs ir savo santykių. Kartais geriausia išeitis yra atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu.

SEKSASŠią savaitę norėsite dominuoti, patys imsitės iniciatyvos miegamajame. Būsite tikrai aistringi, tad galite nustebinti ne tik savo antrąją pusę, bet ir save.

VANDENIS

SANTYKIAI: Šiek tiek fantazijos, malonės iš žvaigždžių ir jūsų ypatingai seksuali asmenybė gali praleisti savaitės pradžią itin romantiškai ir maloniai. Netaupykite komplimentų, flirto ar linksmybių vėlesniam laikui! Įprasta emocinė ramybė gali išnykti ketvirtadienį, penktadienį, tad skirkite daugiau laiko sau, rūpinkitės savo sveikata. Jei turite antrąją pusę, paprašykite palaikymo ir rūpesčio. Šis savaitgalis gali atnešti pokyčius, atradimus, ar net laukinius impulsus į jūsų širdį. Įdomu!

SEKSASBūsite labai kūrybiški ir žaismingi. Tai tikrai įvertins Jūsų antroji pusė, tikėtina, kad tai "pralauš ledus" miegamajame.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Jei ieškote aiškumo meilės srityje, tai šios savaitės pradžioje jo tikrai nerasite. Viskas bus gana susipainioję, tačiau tai tik suteiks įdomumo jūsų nuobodulio nepripažįstančiai širdžiai. Tai jus ypač smagiai nuteiks ketvirtadienį ir penktadienį, kai romantiškai situacijai galėsite suteikti visiškai naują formą. Lavinkite savo naująsias galias! Šį savaitgalį ypatingai rūpinkitės savimi – sunku būti seksualiam, kai esi išsekęs. 

SEKSAS: Šią savaitę būsite spontaniški ir stebinsite patys save - norėsite mylėtis bet kada, kada tik rasite tinkamą progą, o jų šią savaitę bus tikrai nemažai...

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras