Meilės horoskopas savaitei (10 22 – 10 28)

 
4 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Savaitės pradžioje sutramdykite savo tiesmukišką požiūrį į jausmus ir romantiką, pridėkite savo veiksmams šiek tiek subtilumo, o antradienį ir trečiadienį sulėtinkite savo ketinimus, suteikite jiems paslaptingumo, mat (nors jums tai atrodys tik laiko vilkinimas) paslapties šydas dažniausiai tik pagreitina visus meilės procesus. Ketvirtadienį ir penktadienį galite tikėtis saldaus atpildo, tai taip pat palankus laikas pasimatymams. Savaitgalį rekomenduojama praleisti ramiai, jei galite kuo nors padėti savo simpatijai ar mylimam asmeniui – padėkite, tai sugrįš su kaupu.

JAUTIS

Dažnai pasimaunate ant išorinio grožio kabliuko ir vėl tenka kurti planus iš naujo? Tikėtina, kad jei su savo antra puse ar simpatija pradėsite gilintis į jausmus ir santykius savaitės pradžioje – tai atneš gerų pokyčių. Jei tai padarysite, antradienį ir trečiadienį tikėtinas savęs supratimas ir situacijos aiškumas, kuris padės susidėlioti ateities planus. Darbo savaitės pabaigoje iškilę sunkumai visiškai neišmuš jūsų iš vėžių – veikiau priešingai, suteiks patirties ir progą parodyti save iš geriausios pusės. Savaitgalį jus sups meilės bangos, nesvarbu ar turite antrą pusę, ar jos ieškote – jūsų laukia sėkmė.

DVYNIAI

Meilė tvyros ore savaitės pradžioje, tačiau tai visiškai nereiškia, kad eisis kaip sviestu patepta. Tiesa sakant, galite jaustis suirzę ir kartais nesuprasti, kas dedasi mylimo žmogaus širdyje. Būkite atviras su savimi ir su kitais, bei reikalaukite to paties. Kita išeitis - tiesiog ramiai praleisti savaitės pradžią ir vidurį, nes nuo ketvirtadienio prasideda palankesnis metas jausmams. Jei savaitgalį mintys būtų užimtos darbais, tiesiog privalote į jas įsileisti ir meilės reikalus. Būkite kūrybingi – jūsų antroji pusė to šiuo metu labai tikisi.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje galite jausti, jog meilės reikalus paliekate užnugaryje. Tiesa sakant, šiek tiek nuo jų pailsėti – visai nebloga mintis! Jums reikia atgauti jėgų balansą ir vėl grįžti su naujomis idėjomis,  jausmais ir ilgesiu antrai pusei jau tik į darbo savaitės pabaigą. Nuo ketvirtadienio jums puikiai seksis flirtuoti, atsakyti į romantiškus gestus taip, kad susiklosčiusi situacija išsispręstų jūsų naudai. Savaitgalį jus trauks nauji žmonės, pavyks būti kompanijos siela ir tai žavės ne tik vienišius, bet ir jūsų antrą pusę, jei tokią turite.

LIŪTAS

Jei jaučiatės kiek prislėgti rudeninės depresijos – tai laikina, nes į jūsų duris beldžiasi romantiški jausmai. Aplinkiniai Jumis žavėsis ir teiks pilnatvės jausmą ir nesvarbu, ar jūs jau radote savo žmogų, ar dar ne – viskas dabar atrodys daug šviesiau. Savaitės viduryje sulauksite daugiau nei įprasta priešingos lyties dėmesio, todėl jei nenorite painiavos – tiesiog į jį neatsakykite. Savaitgalį būsite nusiteikę kūrybiškai, todėl nelaukite ir nustebinkite savo simpatiją.

MERGELĖ

Pirmadienis skirtas darbo ar šeimos pareigoms ir kuo greičiau viską atliksite, tuo daugiau laisvo laiko turėsite romantikai savaitės viduryje. Pasikvieskite savo antrą pusę ar simpatiją išbandyti ko nors naujo: naują restoraną, naują pasivaikščiojimo maršrutą, ar naujus sekso žaidimus (jei jūsų statusas tai leidžia). Jei jūs vieniši – nauja pažintis gali atsirasti visai netikėtai – jus gali suvesti net ir darbiniai reikalai. Ketvirtadienį ir penktadienį taip pat verta apversti savo kasdieninę rutiną – galite pritraukti malonias aplinkybes. Savaitgalis gali ir nebūti toks ramus, kokio norėtųsi, tačiau jei atsipalaiduosite, sulauksite malonaus atpildo.

SVARSTYKLĖS

Pirmadienį spinduliuokite romantika ir tai parodykite savo darbais. Savo antrai pusei nusiųskite meilės kupiną žinutę – dabar jiems ypač trūksta dėmesio iš jūsų pusės. Vienišiams palanku ieškoti pažinčių. Ketvirtadienis ir penktadienis tinkami lovos žaidimams, jūs būsite hiperseksualūs ir nusiteikę naujovėms. Gal išbandykite ką nors naujo? Jei neturite su kuo – nepulkite į pirmo pasitaikiusio glėbį, tačiau ir neatsiribokite nuo malonių pažinčių, kurios gali suteikti ir seksualinio malonumo. Savaitgalį tiesiog džiaukitės mažais maloniais dalykais, palepinkite save.

SKORPIONAS

Prilaikykite arklius pirmadienį ir neskubėkite pažindinti antros pusės su ilgalaikiais planas, jei neturite antrosios pusės – dabar atsiradusios pažintys gali ir nebūti lemtingos. Tuo tarpu naujoms pažintims ir puikiam laiko praleidimui tarp žmonių palankus savaitės vidurys. Turintys porą gali susidurti su jos kaprizais savaitės pabaigoje, tad vertėtų labai neimti to į galvą ir tiesiog praleisti pro ausis siekiant išvengti konfliktų. Savaitgalis poroms pažers malonių akimirkų, o vienišiai gali ieškoti antros pusės ar šilumos norint numalšinti rudenišką šaltuką – tam palankus metas.

ŠAULYS

Pirmadienį, kai visi dar apsnūdę ir paniurę, jūsų pasitikėjimas savimi tiesiog iškels jus virš kitų pilkų žmogeliukų. Šis bruožas ypač patrauklus ir priešingai lyčiai. Beveik visą savaitę darbo reikalai ir buitis ims viršų, tad jei jau suplanuosite romantišką pasimatymą – darykite tai skambant raminančiai muzikai – tai subalansuos jūsų mintis ir jausmus. Jei esate atitrūkęs nuo mylimo žmogaus, savaitgalį vertėtų skirti santykių reabilitacijai, jei esate vieniši – kaupkite jėgas meilės paieškoms, kurioms žvaigždės bus palankiausios pačioje savaitės pabaigoje.

OŽIARAGIS

Pirmadienį realistiškai pažvelkite į savo santykius, nereikalaukite per daug iš antrosios pusės. Savaitės viduryje iš priešingos lyties pasiseks gauti daug daugiau nei įprastai, nesvarbu, ar tai jūsų antroji pusė ar kolega darbe, tad naudokitės proga savo poreikiams patenkinti. Jei turite porą – tinkamas laikas užduoti svarbius klausimus ir objektyviai spręsti, ar gauti atsakymai jus tenkina, ar norite kažką keisti. Savaitgalį turėsite nusileisti antrai pusei, pasirūpinti jos gerove, antraip galite būti išvadinti bejausmiais. Jūsų skleidžiama meilė ir pozityvi energija, padės sutvirtinti santykius.

VANDENIS

Vienišius lydės sėkmė mezgant pažintis pirmadienį, net jei tai vyks ir internetu ar darbe. Susiporavę pagerins santykius su savo pora tapdami geresniais draugais. Karštus pasimatymus verčiau atidėti ketvirtadieniui ar penktadieniui, nes savaitės viduryje galite jausti energijos stygį, tad jos neliks meilė reikalams. Nuo ketvirtadienio prasideda labai palankus metas santykiams, tad jei esate vieniši – neleiskite laiko veltui, jei turite porą – tikėtini rimti pasiūlymai iš jos pusės, kurie sutvirtins jūsų santykius ir perkels juos į kitą lygmenį.

ŽUVYS

Pirmadienį jums seksis meilės reikaluose įžvelgti dalykus, kurių anksčiau nepastebėjote. Net ir tai, kas atrodė sudėtinga, apipinta problemų – dabar atrodys vieni niekai. Savaitės viduryje naudingų patarimų gali pažerti ir labai artimi draugai. Žinoma, atsirinkite tik tai, kas atrodo naudinga ir jums priimtina. Artėjant savaitgaliui kils beprotiškų santykių idėjų, tad pasistenkite išplėtoti jas labiau – o pačias naudingiausias santykiams – įgyvendinti. Savaitgalį jūsų eilės energija tiesiog liesis per kraštus, todėl jei esate įsipareigoję – gerinkite santykius, jei ieškote poros – žvaigždės jums padės.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
manau issipyldys
na man nieks nesipildo netikiu aplamai horoskopais
O kas išsipildė? :)
praeita savaite issipilde, tikiuosi taip pat bus ir sia :)
Naujas komentaras