Meilės horoskopas savaitei (10 24 – 10 30)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Jei pirmadienį Jūsų antroji pusė stengiasi ant jūsų išlieti visas neigiamas emocijas, tiesiog supraskite, kad ji (-s) jaučiasi labai išsekusi (-ęs), todėl pagalba vietoj ginčo bus įvertinta ir už ją bus atsidėkota. Jei būsite savanaudis, tikėtina, kad tai suformuos labai blogą įvaizdį apie jus ir gali kilti netgi kritinių konfliktų. Deja, bet ši savaitė slinks pakankamai neromantiškai, bent jau iki savaitgalio, kuris pasiūlys jums vieną kitą neeilinį įvykį. Būkite budrūs, kad tokie įvykiai nepatuštintų ne tik jūsų, bet ir jūsų šeimos biudžeto. Sekmadienį pavyks grįžti į įprastą įvykių ritmą – tai šiuo metu geriausia, kas tik gali atsitikti!

JAUTIS
Jei jūs ir jūsų simpatija lankotės viename sporto klube, pirmadienis palankus „netikėtai“ susidurti abiems akis į akį (tas pats galioja bet kokiai bendrai veiklai) – tai puikus metas, kada neįpareigojantis bendravimas gali peraugti į šiltus jausmus. Savaitės viduryje tikėtini proto užtemimai dėl nepaaiškinamos aistros, pavydo ar nežinios, todėl stenkitės ypatingai kontroliuoti savo žodžius (gyvai ar internetinėje erdvėje). Savaitgalį meilės sritis neišeis jums iš galvos, tačiau galėsite objektyviai pažvelgti į situaciją ir įvertinti savo perspektyvas.

DVYNIAI
Tai romantiška savaitės pradžia (tokių reta) – jūs ir jūsų mylimoji (-asis) tiesiog švytite vienas kito kompanijoje. Tikriausiai bus suplanuota daugybė darbų, tačiau šiuo metu bus sunku susikoncentruoti ir galvoti apie darbą, kai širdis pilna meilės, todėl draugams ar kolegoms gali tekti perimti šiek tiek atsakomybių. Pasistenkite jiems atsidėkoti savaitės pabaigoje. Jei atsitiks taip, kad savaitgalį nupirksite bilietus į kokį renginį, o jūsų antroji pusė negalės, pasikvieskite senus draugus – juk kartais taip gera pabūti gerų draugų kompanijoje. Sekmadienis gali būti painus.

VĖŽYS
Jūsų paslaptingumas savaitės pradžioje atkreips visų dėmesį ir tai juos žavės.Tiesiog įsitikinkite, kad nesiunčiate romantiškų signalų tiems, kuriems nereikėtų arba nedera. Savaitės viduryje gali kilti įvairių minčių dėliojant meilės perspektyvas, tad būkite tikri, kad jas aptarsite su partneriu. Jums pasisekė, nes nuo penktadienio būsite tarsi pakylėti ir spinduliuosite gera nuotaika, o kaip žinia – teigiamos emocijos traukia tokius pačius kompanionus, todėl gali būti, kad užmegzite itin malonias ir ilgalaikes pažintis.

LIŪTAS
Šią savaitę jums seksis! Jei pirmadienį suplanuosite pasimatymą – jis bus sėkmingas, padarysite neišdildomą įspūdį. Nesvarbu, koks jūsų santykių statusas – dabar viskas tik gerėja, atrodo, lyg būtumėte susitikę vakar, kai viskas nauja ir šviežia, o širdyje skraido drugeliai. Jei iš galvos neišeina nepažįstamoji (-asis) sutiktas savaitgalį, nenuleiskite rankų – gali būti, kad tai jūsų žmogus. Jei neturite antrosios pusės – nesėdėkite namie savaitgaliui prasidedant, jei neturite galimybės palikti namų – įsijunkite internetines pažintis, kad ir kokie dabar būtų jūsų veiksmai, jie sulauks ilgalaikių puikių pasekmių.

MERGELĖ
Gaila, tačiau šiai savaitei žvaigždžių romantika išsisėmė, bent jau iki sekmadienio. Štai kokia savaitė jums planuojama: pirmadienį galite jaustis erzinama (-as), todėl neleiskite, kad bloga nuotaika jus nugalėtų. Antradienį ir trečiadienį jūs vis dar analizuosite savo partnerio veiksmus ir, kaip sakoma, kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių... Savaitgalį tikėtini reikalavimai ir priekaištai (negi galima jus dėl to kaltinti?), tačiau jei neišsiskirstysite kas sau, sekmadienį jūsų laukia pašėlę romantiški nuotykiai, dėl kurių verta pamiršti visos savaitės nesklandumus.

SVARSTYKLĖS
Pirmadienis bus toks romantiškas ir pilnas šiltų jausmų, kad tos geros energijos, kurios jis suteiks, užteks visai savaitei. Jei kažkas pažadės ką nors svarbaus, užsirašykite, nes žmonės bus linkę netesėti dabar duotų pažadų arba juos vėliau iškraipyti. Savaitės vidurys gali ir nebūti pats romantiškiausias, tačiau jau baigiantis darbo valandoms atsiras romantiškos savaitgalio pradžios tikimybė. Idealus pasimatymas – jaukus pasisėdėjimas prie arbatos puodelio, įkvepiantys pokalbiai ir miela draugija.

SKORPIONAS
Jei reikia priimti meilės srities sprendimus, blogiausia diena tam – pirmadienis. Šią dieną viskas atrodys taip sujaukta, kad bus sunku netgi kvėpuoti. Nuo antradienio prasideda tinkamesnis metas sprendimams, nes ir jūsų intuicija, ir protas veiks kuo puikiausiai ir tikėtina, kad matysite teisingiausią kelią iš padėties. Nuo ketvirtadienio jausite, kad jūsų meilės gyvenimą gyvena kažkas kitas (artimieji ar draugai norės pamokyti, kaip reikia gyventi) – nepasiduokite, jūs pats esate savo knygos herojus, todėl neperduokite autorystės kitiems asmenims!

ŠAULYS
Net jei su niekuo nejaučiate romantinio ryšio pirmadienį, jūsų draugai jus mini pačiais geriausiai žodžiais ir nesidrovi to jums tiesiai šviesiai pasakyti. Savaitės viduryje būsite per daug užimta (-as) savo svajonėmis, kad matytumėte realią situaciją, bet tai tik nuteiks geriau tiek jus, tiek ir jūsų partnerį. Jei esate vieniša (-s) – pats laikas būtų ieškoti būdų užmegzti naujas pažintis, nes jums dabar seksis tiek bendrauti akis į akį, tiek sudominti pašnekovus bendraujant internetu.

OŽIARAGIS
Užduotys, su kuriomis susidursite darbe, bus tokios įdomios, kad net nesinorės galvoti apie savo partnerį (na juk Ožiaragiams tokia situacija nėra staigmena, ar ne?). Atrodys, kad turite tiek daug energijos, kad galėtumėte nuversti kalnus, tačiau paieškokite būdų, kaip viską padaryti kuo mažiau jos iššvaistant. Savaitės viduryje galėsite priimti tinkamus ilgai lauktus sprendimus, kurie tikrai pagerins jūsų santykių kokybę. Savaitgalį gali atrodyti, kad bandote padaryti tai, kas neįmanoma, tačiau jums juk visko galite pasiekti! Sekmadienis – romantika dvelkiantys namai. Ech, bus gera!

VANDENIS
Jei esate vieniša (-s), pirmadienį galite užmegzti nuostabų ryšį – vėliau net negalėsite patikėti, kad tai įvyko. Jei turite antrąją pusę – dar labiau sustiprinsite savo pozicijas mylimo žmogaus širdyje. Savaitės viduryje jums neduos ramybės kvaili klausimai apie jus ir jūsų partnerį, tačiau, kokie jie nereikšmingi suprasite tik tuo atveju, jei atvirai apie viską pasikalbėsite ir išliesite savo širdgėlą. Savaitgalį gali tekti daug bendrauti, todėl jei jūsų draugų grupelėje yra naujas narys – skirkite jam ypatingą dėmesį, nes tai gali atnešti jums meilę ir laimę. Sekmadienis skirtas miegojimui ir poilsiui, tad nepervarkite.

ŽUVYS
Savaitgalį galimas konfliktas su mylimuoju ar simpatija, tačiau ar negali būti, kad jūs tiesiog per jautriai reaguojate? Jei konfliktas bus susijęs su finansais – svarbu, kad nebūtumėte išnaudojamas (arba nesistengtumėte ko nors išnaudoti). Šio principo svarbu laikytis visą savaitę ne tik asmeniniuose reikaluose, bet ir darbe, nes nusimato aštri kova dėl pozicijų ir geresnio kąsnio. Savaitės pabaigoje galėsite atsipūsti, jei neturite antrosios pusės, kažkas gali netikėtai atsiskleisti ir užsimegzti romantiškas ryšys.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras