Meilės horoskopas savaitei (10 25 – 10 31)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžioje Žvaigždės žada ypatingos energijos antplūdį, tradiciškai atnešantį komplimentus, flirtą, žaibišką sąmojingumą. Kalbant apie komplimentus, duoti juk yra taip pat malonu kaip gauti, šiomis dienomis ypač tai pajusite. Savaitės viduryje susidursite su problemiškais jausmais.  Tačiau savaitgalį jusite ypatingą seksualumą. Jei sulauksite neaiškių užuominų, nesvarbu – lengvabūdiškų ar rimtų, apgalvotų ar netikėtų – žvaigždės sako „Kodėl ne?“

JAUTIS
Bet koks darbas pirmadienį reikš, jog švaistote nuostabią meilės energiją, kurią Žvaigždės šią dieną siunčia. Bent jau skirkite laiko dabartiniam mylimajam (ar potencialiam) išsiųsti koketišką žinutę. Ypatingą, malonų jausmą atneš pasimatymai.  Puiku pasakoti aplinkiniams, kaip nuostabiai jaučiatės, tačiau iki trečiadienio nevertėtų priimti jokių svarbių sprendimų romantikos srityje. Meilė ir sėkmė jūsų pusėje bus iki penktadienio, tad tuo metu nesidrovėkite klausti visko, ko norite. Savaitgalis žada daug diskusijų, derybų.

DVYNIAI
Pirmadienis į jūsų romantinį gyvenimą atneš naują gaivaus oro gūsį. Judate į priekį, savaitė žada daug pertvarkymų ir aplinkiniams tai patiks. Trečiadienį galite būti priverstas kažką daryti per prievartą, nenoromis. Gerbkite save, skirkite laiko išsiaiškinti, kodėl taip vyksta, tik tada galėsite grįžti prie linksmybių, kurioms ypač palankus savaitgalis. Laikykitės savo nuomonės, juk geriausiai žinote,ko nori Jūsų širdis.

VĖŽYS
Žinoma, tai rizikinga,tačiau ar dėl meilės neverta rizikuoti? Savaitės pradžioje Žvaigždės pataria būti drąsiems, išlįsti iš savo kiautų ir atvirai reikšti savo mintis, ypač meilės srityje. Kuo stipresnį ryšį su savimi turite, tuo geriau jums seksis – nuo trečiadienio turėsite ypatingą progą naujai pradžiai. Nesvarbu, ar jau esatę įsimylėję, ar vis dar ieškote,  Žvaigždės žada tik teigiamą perėjimą, tik malonias naujoves. Tad ko, ar kurio, norite? Jei viskas gerai klostysis, savaitgalį būkite pasiruošę bet kam. Nuostabu.

LIŪTAS
Nesvarbu, kokia padėtis meilės srityje, išvyka su draugais – puiki idėja savaitės pradžioje. Pakvieskite kelis mylimiausius žmones ir mėgaukitės jų draugija.  Įmanoma, jog kažkas iš draugų gali turėti kupidoniškų idėjų – tam palankios Žvaigždės bus nuo trečiadienio. Daug dėmesio skirkite savo širdžiai, šią savaitę tai gali būti raktas į puikias emocijas, nuostabų laiką. Tiesą sakant, savaitgalį viskas ir suksis aplink nuostabų laiką!Jūs šmaikštus, smagus ir malonus, meilė ateis natūraliai.

MERGELĖ
Nesvarbu, turite antrąją pusę ar dar vis ieškote, pirmadienį žadamas asmeninių žvaigždžių suderinamumas – išreikšite save ypatingu sielos lygmeniu ir pastebėsite, kas yra tas viliojantis faktorius. Ateinančiomis dienomis energija lems, jog judėsite greičiau nei kiti, tačiau kartais leiskite sau ir  atsilikti. Savaitės viduryje sulauksite jums reikiamo spaudimo iš draugo ar antrosios pusės. Savaitgalį nesusiplanuokite per daug – juk laikas brangus, o norėsis jį skirti teisingiems žmonėms ar darbams.

SVARSTYKLĖS
Pokalbis apie grožio balansą – tai viskas, ko reikia, kad širdis ir protas dirbtų išvien savaitės pradžioje. Jūsų gebėjimas reikšti emocijas šiuo metu nuostabus, tai gali atnešti puikių pokyčių meilei!Trečiadienį svarbiausia bus platoniški bei šeimos ryšiai.  Jei esate įsimylėję, atkreipkite dėmesį ir į draugystę su tuo žmogumi. Nuo penktadienio jausite aktyvinančią energiją; jeigu turite savas romantines pažiūras, ketinimus, tinkamas metas paversti tai realybe!

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje ypač paprastai klostysis romantiniai santykiai. Tačiau šiuo metu net menkiausios smulkmenos turės reikšmę - nepraleiskite pro pirštus, kreipkite dėmesį net į savo paties smulkiausius žingsnelius.  Trečiadienį meilės atmosfera atvės, tą patį turėtumėte padaryti ir jūs. Daugiau išmoksite (ir padarysite tai smagiausiu būdu), jei susikoncentruosite į procesą, ne į tikslą. Savaitgalį bus svarbus energijos balansas, suradę jį galėsite įdomiai praleisti laiką. Jei turite antrąją pusę, prisiminkite, jog dalinimasis – tai rūpestis, o šis santykiuose labai svarbus.

ŠAULYS
Savaitės pradžia gali atnešti pernelyg rimtą analizių poreikį meilės srityje – galbūt tai dėl per ilgų pokalbių ir per mažai veiksmo? Pabandykite padaryti pertraukėlę ir bet kokius tyrimus atidėti vėlesniam laikui. Trečiadienį būsite pasiruošę gyventi toliau – daugiau klausinėkite, mokykitės, vystykite mintis. Nesvarbu, ar esate vienišas,ar įsimylėjęs, jums dabar - auksinių galimybių laikas, ypač tai pajusite penktadienio naktį ir apskritai savaitgalį. Jūsų aistra, buvimas ir šiluma (jau nekalbant apie jūsų sąmojingumą) negali būti pažabota.

OŽIARAGIS
Jei norėsite patikimo, reikšmingo, nuoširdaus pokalbio ar apskritai bendravimo – turite parodyti pavyzdį savaitės pradžioje. Neprikąskite liežuvio, tik pasirinkite tinkamus žodžius.  Trečiadienį žadamas veiklos, idėjų ir emocijų sujudimas. Prieš įsižeisdami dėl bet kokios smulkmenos, leiskite viskam nusistovėti ir tada apmąstykite. Nors savaitgalį romantiniai santykiai klostysis ne ypatingai gerai, žinokite, jog pasaulis atsižvelgs į jūsų nuoširdžias pastangas!

VANDENIS
Ar esate pasiruošę romantiniam proveržiui savaitės pradžioje? Vieną tokį Žvaigždės kaip tik yra jums paruošę! Kokie būdai tai paskatinti? Visų rūšių bendravimas – kalbėkite, rašykite, dainuokite... nesvarbu!Šiuo metu esate ypač aistringas. Tačiau trečiadienį atkreipkite dėmesį į perdėtai jautrų reagavimą – tai padės nusiraminti. Būkite pasiruošę judėti pirmyn, užuot be reikalo nervinusis dėl smulkmenų. Visos atradimų rūšys, iš kurių susideda meilė, palengvins gyvenimą savaitgalį. Pabandykite atsikratyti išankstinių vilčių ir stebėkite, kaip viskas keičiasi!

ŽUVYS
Savaitės pradžioje būsite sielos poetai – kas gali būti geriau meilei? Nesvarbu, esate įsimylėjęs ar vienišas,  panaudokite šias galias geram tyrinėjimo jausmui.  Pokalbiai, apskritai sąveikos, kurias pradėsite dabar – augs ir klestės nuo trečiadienio.  Savaitgalį padidės Jūsų patrauklumas – tai proga senamadiškoms ar šiandien populiarioms linksmybėms. Tik būkite tikri, jog  neišprotėjote ir vis dar žinote gyveną Žemės planetoje. Tinkamas laikas užmegzti ryšius, kažką kurti, rūpintis kitais.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (1)
jau puse pirmadienio praėjo, o gaivaus oro gūsio nesulaukiu...
Naujas komentaras