Meilės horoskopas savaitei (10 27 - 11 03)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Šią savaitę būsite kiek sutrikę. Jums bus gana sudėtinga priimti teisingą sprendimą, taigi, jei bijote suklysti, drąsiai klauskite artimiausių žmonių patarimo. Palankiausios šios savaitės dienos - nuo pirmadienio iki trečiadienio. Savaitės pabaigoje pajusite, kad Jums trūksta jėgų, taigi, daugiau laiko skirkite poilsiui ir, žinoma, nepamirškite mylimojo.

 

 

JAUTIS

Ši savaitė bus tikrai romantiška, ir Jūs tiesiog skrajosite padebesiais. Leiskite sau šiek tiek atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo darbų – tikrai to nusipelnėte. Pirmadienį ir antradienį gerai apgalvokite pasekmes prieš priimdami svarbius sprendimus, o savaitgalį daugiau laiko skirkite... miegui. Nesigraužkite, jei nepavyksta įgyvendinti visų seksualinių fantazijų, joms laiko dar tikrai bus.

 

 

DVYNIAI

Viena gražiausia, meilės kupina savaitė metuose. Nuo savaitės pradžios iki pabaigos skraidysite kaip ant sparnų. Jausitės įsimylėjęs ir be galo laimingas, darbo reikalai taip pat klosis ne ką prasčiau. Vakarais džiaugsitės romantika, žvakių šviesa ir mylimojo draugija. Seksualinis gyvenimas prilygs įspūdingiausiam kino scenarijui, naktimis bus mažai miego, tačiau daug seksualinių malonumų.

 

 

VĖŽYS

Savaitės pradžioje būsite kupinas šiltų jausmų ir geros nuotaikos. Žavėsite aplinkinius tiek savo išvaizda, tiek bendravimo įgūdžiais, spindėsite ryškiai it gražiausia žvaigždė danguje. Santykiai su mylimuoju klostysis kaip niekad sklandžiai, abu spinduliuose gera nuotaika ir karščiausiais jausmais vienas kitam. Jausitės tarsi iš naujo pamilę vienas kitą. 

 

 

LIŪTAS

Jei esate vieniši, savaitės pabaigoje galite jausti meilės, šilumos stygių. Tačiau nepanikuokite, nepasiduokite juodžiausioms mintims ir atminkite, kad viskas laikina, anksčiau ar vėliau blogiausios akimirkos baigiasi. Netrukus romantika ir šilti jausmai pasibels į Jūsų duris. 

 

 

MERGELĖ

Nepamirškite savo antrajai pusei priminti apie tai, kaip ją (jį mylite). Tai, atrodytų, visiška smulkmena, tačiau santykiuose tai tikrai labai reikšminga dalis. Jei vis dar esate vieniši, būkite atviresni bendraudami su Jums patinkančiais asmenimis. Pasimatymams tinkamiausia diena – trečiadienis. Savaitgalį patartina praleisti su artimiausiais žmonėmis, aplankyti senai matytus draugus ir artimuosius.

 

 

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę atrodo viskas arba nieko kai kalba eina apie romantinius santykius Jūsų gyvenime. Jūs mieliau sprendžiate dalykus, nei imate iš veiksmų susidariusias galimybes. Imkite jas. Trečiadienį aplinkinė energija bus pagal Jūsų skonį. Kitas dienas Jūs tiesiog žavėsite ir trauksite žmones. 

 

 

SKORPIONAS

Pirmadienį jausite, kad Jums trūksta energijos,  atrodys, kad niekas neteikia džiaugsmo, tačiau atsigausite jau trečiadienį. Spėsite viską, ko tik imsitės, atrasite laiko ir pabūti su antrąja puse (praeitą savaitę vis pritrūkdavo tam laiko). Ketvirtadienį palanku važiuoti į gamtą, pasidžiaugti paskutinėmis rudens dienomis. 

 

 

ŠAULYS

Tam tikriems asmenims pirmadienį leiskite žinoti, jeigu būsite palikite-mane-ramybėje nuotaikos. Tame nėra nieko blogo tol, kol apie tai informuosite. O štai per kitas artimiausias dienas būsite žymiai geresnės nuotaikos kompanijai ir netgi meilei, todėl vidurį savaitės suplanuokite ką nors smagaus ir kupino flirto. 

 

OŽIARAGIS

Šią savaitę teks pabūti be ragų: jums pabos kariauti su partneriu dėl sekso kokybės ir dažnumo, todėl ir ragai patys nukris. Susitaikysite su tuo, kas yra siūloma, ir net nebandysite reikalauti kažko daugiau. Tačiau jeigu orgazmas bus visiškai niekam tikęs, nenustebkite, kad Ožiaragiai dar turi ir kanopėles, kuriomis gali pradėti stipriai trypti.

 

 

VANDENIS

Jeigu pastaruoju metu meilės srityje jus kažkas neramino, nesupratote, kodėl ar kas vyksta, ši savaitė palanki viską išsiaiškinti ir rasti tam sprendimus. Detalės savaitės pradžioje gali nesunkiai susidėlioti į visumą. Gebėsite įsivaizduoti, matyti bendrą vaizdą, net jei trūks kažkokių jo dalių. Ketvirtadienis bei penktadienis – planavimui labai tinkamos dienos. Nesvarbu, savaitgalį planuojate karštą pasimatymą ar tiesiog ramų laiką su šeima, šiomis dienomis skirkite kiek laiko tam pasiruošti.

 

 

ŽUVYS

Savaitės pradžioje, kalbant apie romantiką, mieliau gyvensite gražioje iliuzijoje nei susidursite su kažkuo neaiškiu. Įsimylėti yra gerai, bent jau tol, kol nesusipainiosite, kas realu, o kas – ne. Trečiadienį ir ketvirtadienį gali tekti būtent apie tai su kažkuo pakalbėti. Inicijuokite pokalbį pati (pats) ir rezultatai gali būti geri. Šį savaitgalį nusiteikite pasimėgauti mažais ir mielais gyvenimo ir meilės siūlomais dalykais – tegul didesni reikalai ir problemos išsisprendžia savaime.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras