Meilės horoskopas savaitei (10 28-11 03)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Pirmadienis ir antradienis nebus pačios palankiausios dienos, tačiau stenkitės kuo mažiau konfliktuoti – neatsargiai ištarti žodžiai gali įsiminti tikrai ilgam. Jei planuojate romantišką pasimatymą, tam palankiausios dienos – ketvirtadienis ir penktadienis. Savaitgalį patartina praleisti artimiausių draugų kompanijoje.

SEKSAS: Šią savaitę norėsite dominuoti. Nors savaitė bus pakankamai varginanti, tačiau tikrai rasite laiko meilės malonumams. Antroje savaitės pusėje seksas jums teiks tikrai daug džiaugsmo, norėsite išbandyti naujoves ir nustebinti savo antrąją pusę. Mėgaukitės šiuo laikotarpiu!

 

JAUTIS

SANTYKIAI: Šią savaitę galite susidurti su aplinkinių pavydu. Stenkitės kuo mažiau į tai reaguoti, ir visą dėmesį sutelkite į santykius su antrąja puse. Jei kurį laiką jaučiate, kad „kažkas ne taip“, susiorganizuokite trumpą išvyką – tai tikrai gali padėti atgaivinti šiltus jausmus. Stenkitės kuo daugiau laiko praleisti dviese.

SEKSAS: Šią savaitę seksas bus tiesiog nuostabus. Būsite iniciatyvūs, ir, tikėtina, nustebinsite ne tik savo antrąją pusę, bet ir patys save. Kad ir ką norėtumėte daryti, nesivadovaukite vien tik savo norais – atsižvelkite ir į tai, ko nori jūsų antroji pusė.

 

DVYNIAI

SANTYKIAI: Šią savaitę mėgausitės gyvenimu, atrodys, kad viskas tiesiog nuostabu, ir niekas nekels rūpesčių. Jausitės įsimylėję ir mylimi, taigi, tai tikrai puikus metas. Vis dėlto, stenkitės neskrajoti padebesiais ir vadovautis ne vien tik jausmais, bet ir protu. Nepamirškite savo įsipareigojimų darbe.

SEKSAS: Šią savaitę jums trūks miego, taigi, nebūsite tokie energingi, kokie norėtumėte būti. Skirkite daugiau laiko kokybiškam miegui, ir, tikėtina, jūsų lytinis gyvenimas taps kokybiškesniu. Šią savaitę vadovaukitės taisykle: geriau mažiau, tačiau kokybiškiau.

 

VĖŽYS

SANTYKIAI:

Šią savaitę būsite labai romantiški ir jausmingi – Jūsų antroji pusė tikrai bus nustebinta. Stenkitės kuo daugiau laiko praleisti dviese – tai tikrai jūsų santykiams bus tik į naudą. Jei planuojate romantišką vakarienę ar išvyką, tam palankiausias metas – savaitės pabaiga.

SEKSAS: Išbandykite erotinį masažą – tai tikrai gali labai kaitinti. Įsigykite kokybišką masažo aliejų ar jį pasigaminkite patys – tai tikrai suteiks dar daugiau malonumo.

 

LIŪTAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje jums gali tekti priimti ryžtingą sprendimą. Neskubėkite ir gerai apgalvokite, kaip pasielgti būtų teisingiausia. Kad ir ką nuspręstumėte, savaitės pabaigoje jausite palengvėjimą ir norėsite pašėlti. Savaitgalis tam palankus – neatsisakykite apsilankyti vakarėlyje.

SEKSAS: Šią savaitę susidursite su daugybe pagundų, tačiau, jei esate įsipareigoję, pasistenkite joms atsispirti ir galvokite apie pasekmes. Pagundų visada bus, tačiau juk žinote, kaip sudėtinga rasti širdžiai artimą žmogų, su kuriuo norėtumėte praleisti visą gyvenimą.

 

MERGELĖ

SANTYKIAI: Savaitė palanki užmegzti naujas pažintis. Jei dar nesate įsipareigoję, šią savaitę viskas gali pasikeisti. Tikėtina, kad savaitės viduryje susipažinsite su dėmesio vertu asmeniu, ir ši pažintis peraugs į kažką rimtesnio. Taigi, stenkitės nesėdėti namuose ir neatsisakyti apsilankyti klube ar teatre. Savaitgalis bus pakankamai ramus, patartina aplankyti seniai matytus bičiulius ar giminaičius.

SEKSAS: Seksas bus tikrai karštas – kadangi orai vis vėsta, daugiau laiko praleisite namuose su savo antrąja puse. Šią savaitę būsite tikrai kūrybingi, taigi, rutina Jūsų santykių tikrai neapkartins.

 

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI:Šią savaitę būsite labai jausmingi ir tai tikrai bus pastebėta. Šis metas palankus atnaujinti nutrūkusius ryšius arba sustiprinti santykius. Viskas, ko imsitės šią savaitę, eisis sklandžiai, todėl savaitės pabaigoje nesijausite pavargę. Savaitgalis nusimato gana aktyvus, tad nusiteikite pramogoms ir nuotykiams!

SEKSAS: Šią savaitę teks pamiršti viską, ką „žinojote“ apie seksą, ir ieškoti naujų būdų, kaip patenkinti savo antrąją pusę. Gali būti, kad viskas bus daug sudėtingiau nei atrodė iš pradžių, bet, vis dėlto, viskas yra įmanoma. Apsišarvuokite kantrybe.

 

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Šią savaitę stenkitės kuo efektyviau planuotis savo laiką – tikėtina, kad nieko nespėsite, ir Jūsų antroji pusė jausis atstumta. Stenkitės rodyti kuo daugiau dėmesio mylimam asmeniui – visos jūsų pastangos tikrai bus įvertintos. Nekreipkite dėmesio į aplinkinių apkalbas – tai Jums turėtų mažiausiai rūpėti. Savaitgalį praleiskite aktyviai – tikėtina, įspūdžių užteks tikrai ilgam.

SEKSAS: Šią savaitę lytinis potraukis nebus labai didelis, tačiau tai tikrai pataisoma. Grįžę namo stenkitės kuo mažiau galvoti apie darbą ir visą savo laiką skirkite savo antrajai pusei.

 

ŠAULYS

SANTYKIAI: Savaitė žada naujas pažintis. Jei dar nesate įsipareigoję, šis metas palankus užmegzti naujus santykius. Neverta jaudintis, kad ir šį kartą nepasiseks - nusiteikite pozityviai. Labiau pasitikėkite savimi, ir sėkmė tiesiog garantuota! Savaitės pabaigoje daugiau laiko skirkite poilsiui – ir tai nebūtinai turėtų būti gulėjimas lovoje.

SEKSAS:Šią savaitę būsite gana pasyvūs – jausitės aptingę ir norėsite kuo daugiau laiko praleisti lovoje. Net jei ir labai tingėsite, pasimankštinkite – tai tikrai padės padidinti lytinį potraukį.

 

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Jei turite simpatiją, šią savaitę palanku imtis iniciatyvos ir žengti pirmąjį žingsnį. Nesijaudinkite, kad jums gali nepasisekti – jei galvosite pozityviai, viskas vyks daug sklandžiau. Savaitės viduryje galimi nuotykiai, tačiau būkite atsargūs – venkite įtartinos draugijos. Savaitgalis palankus romantiškiems pasimatymams.

SEKSAS:

Šią savaitę būsite labai aistringi. Norėsite eksperimentuoti ir išbandyti naujoves. Tikėtina, kad ir jūsų antroji pusė norės to paties, taigi, nusimato tikrai karšta savaitė.

 

VANDENIS

SANTYKIAI: Nuo pirmadienio iki trečiadienio tiesiog traukte trauksite žmones. Dėmesys jūsų neerzins, noriai bendrausite su žmonėmis ir nesunkiai užmegsite pokalbį su nepažįstamaisiais. Jei dar nesate įsipareigoję, šis metas palankus užmegzti naujus santykius. Net jei dabar manote, kad dar nesate tam pasirengę, savaitės pabaigoje viskas gali atrodyti kiek kitaip.

SEKSAS: Jei norite įgyvendinti savo seksualines fantazijas, nebijokite apie ai prasitarti savo antrajai pusei – gali būti, kad abu liksite tikrai patenkinti.

 

ŽUVYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje galite susidurti su šiokiomis tokiomis problemomis, tačiau jos, tikėtina, bus susijusios su darbu, ir savaitės eigoje išsispręs. Šis laikotarpis bus pakankamai užimtas, tačiau stenkitės kuo daugiau dėmesio skirti savo antrajai pusei. Savaitgalis itin palankus kelionėms.

SEKSAS: Šią savaitę negalėsite pasigirti puikiu seksu. Meilės malonumams galite taip ir nerasti laiko, ar tiesiog su antrąją puse nepavyks tuo užsiimti tada, kai sekso norėsite abu. Nesijaudinkite – šis laikotarpis praeis, ir, tikėtina, vėl galėsite mėgautis meilės teikiamais malonumais.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
(y)
Naujas komentaras