Meilės horoskopas savaitei (10 29 – 11 04)

horoskopas10.jpg
 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Trečiadienį neišvengsite rimtų nesutarimų su mylimu žmogumi. O jau nuo ketvirtadienio jūsų asmeninis gyvenimas po truputį stabilizuosis. Šeštadienį galite sulaukti ne itin jums priimtino pasiūlymo, tačiau neskubėkite iš karto jį atstumti – pagalvokite, gal kaip tik šito jūs taip ilgai laukėte?

 

JAUTIS

Laikina krizė santykiuose pirmoje savaitės pusėje baigsis laimingai. Penktadienį jus gali pavesti nepaaiškinamas pavydo jausmas. Jei nenorite įtampos pasimatymo metu, geriau perkelkite jį į kitą dieną. Tarkim, sekmadienis tam puikiai tinka: ir pasimatymui, ir romantiškui vakarui su antrąja puse.

 

DVYNIAI

Jums neatrodo, kad laisvės troškimas ir atsakomybės baimė pradeda trikdyti ne tik jūsų mylimą žmogų, bet ir jus patį? Žvaigždės pataria, kad taip tęstis toliau negali. Stenkitės šią savaitę pagaliau žengti ryžtingą žingsnį, net nelaukiant laisvų dienų ar savaitgalio.

 

VĖŽYS

Viskas keičiasi, todėl nereikia vaikytis praeities šešėlių. Šią savaitę nauja pažintis padės jums pažvelgti visai kitaip į savo gyvenimą ir apskritai į supantį pasaulį. Ketvirtadienį ir penktadienį būkite atsargesni, ypatingai išsakydami savo principus ir požiūrį. Šeštadienis – puiki diena romantiškiems pasimatymams.

 

LIŪTAS

Stenkitės neįžeisti savo mylimo žmogaus, jis kaip niekada bus ypatingai pažeidžiamas. Tuo pačiu metu nesitikėkite, kad sulauksite iš jo ar jos pusės pakankamai dėmesio. Bet kokia smulkmena gali tapti konflikto ar pykčio priežastimi, vis dėl to, jei būsite kantrūs, jūsų santykiai nieko neįžeis.

 

MERGELĖ

Jūsų akys ir jausmai gali žiaurokai jus apgauti šią savaitę. Nepasitikėkite jais, paieškokite kokių nors kitų informacijos šaltinių apie tą, kurį ruošiatės įsimylėti. Ketvirtadienį vakare nemalonią nuotaiką gali pakeisti netikėtas telefoninis skambutis. Šeštadienis – sėkminga diena pasimatymams, susitikimams: gali būti, kad išsipildys viena iš jūsų svajonių.

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę romantiškai. Vis dėl to savaitgalį asmeninis gyvenimas žada nemažai siurprizų. Sekmadienį galite sulaukti tam tikrų pretenzijų, greičiausiai sulauksite nesusipratimų, pavydo scenų ir nuoskaudų.

 

SKORPIONAS

Visi nemalonumai ir rūpesčiai lieka kažkur praeityje, o jums teks tik patikėti tuo ir pasijusti laimingais, tegul viskas aplink švyti iš džiaugsmo. Šią savaitę daugiau dėmesio skirkite vaikams ar jaunesniems giminaičiams – jiems reikia jūsų.

 

ŠAULYS

Savaitės pradžioje netruks aiškumo ir harmonijos santykiuose su mylimu žmogumi. O trečiadienį arba ketvirtadienį sulauksite ir nesusipratimų: tik nuo jūsų priklausys, ar jie peraugs į rimtus nesutarimus ir pykčius, ar vis dėl to audrą numalšinsite.

 

OŽIARAGIS

Jūsų santykiai su mylimu žmogumi gali pasikeisti, ir greičiausiai jie keisis tik į gerąją pusę. Santykiai gali tapti harmoningi ir pilni abipusio supratimo, jei tik jūs išvengsite pagundų ir vilionių iš aplinkos.

 

VANDENIS

Šią savaitę skirkite tam, kad kuo daugiau sužinotumėte apie jūsų porą iš aplinkinių – kokia jų nuomonė apie jus. Sužinosite išties daug. Ketvirtadienis – gera diena romantinėms susitikimams ir pasimatymams.

 

ŽUVYS

Asmeninio gyvenimo permainos pasuks viską į gerąją pusę. Nesutarimai ir santykių aiškinimaisi lieka praeityje, jūs pajusite, kaip stipriai jūs esate reikalingi vienas kitam. Sekmadienį būkite dėmesingesni vienas kitam: bet kokias pavydo užuomazgas paverskite juokais.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras