Meilės horoskopas savaitei (11 01 – 11 07)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Pirmoje savaitės pusėje viskas klostytis gana keistai, atrodys, jog kažkas bando kištis į jūsų širdies reikalus. Pasistenkite į susiklosčiusią situaciją pažvelgti giliau – pamatysite, jog viskas turi priežastis. Ketvirtadienį bei penktadienį pastebėsite, jog kažkas (galbūt antroji pusė?) užima daugiau jūsų laiko, nei norėtumėte. Nenutraukite santykių, viskas išsispręs palankiai. Savaitgalį žvaigždės žada ypatingą romantiką, leiskite magijai pačiai tuo  pasirūpinti.

JAUTIS
Šią savaitę bus pernelyg smagu, jog rastumėte laiko rūpintis dėl ateities! Viskas atrodys puiku, ypač tada, kai būsite su tinkamu žmogumi. Jei šiuo metu ieškote antrosios pusės, tinkamas laikas padvigubinti pastangas –  būkite koks galite geriausias. Galbūt verta nueiti į naują klubą, restoraną ar tiesiog pasakyti „labas“ kažkam, kas lyg ir „ne jūsų skonio“. Kaip bebūtų, nusiteikite įsimintinam savaitgaliui. Jei esate įsimylėję, pabus gilesni santykiai, jausmai. Jei  vis dar ieškote antrosios pusės – puikus laikas naujai simpatijai!

DVYNIAI
Komunikaciniai įgūdžiai – jūsų stiprioji pusė – šią savaitę visai nedžiugins, ypač bendraujant su artimais žmonėmis. Jei dar tik susitikinėjate su kažkuo – didelio skirtumo galite ir nepajusti. Tačiau jeigu esate rimtai įsimylėjęs ir įsipareigojęs – tikėkitės painiavos, kol viskas nusistovės. Ketvirtadienį jūsų geroji energija turėtų grįžti visu galingumu, jums seksis bene viskas, ką darysite. Galite nustebti atradę netikėtą ryšį su kitu žmogumi. Savaitgalį Žvaigždės pataria padėti kažkam iš artimųjų susidoroti su erzinančiomis smulkmenomis – atpildas gali jus labai nustebinti.

VĖŽYS
Pirmosiomis savaitės dienomis jus ypač džiugins komunikaciniai įgūdžiai – tiek kažko klausiant nepažįstamųjų, tiek su ilgalaikiu partneriu diskutuojant apie naudojimosi vonia taisykles. Žinote, ko norite, kaip tai gauti ir kada verta priimti kompromisą. Ketvirtadienį bei penktadienį jums ypač svarbūs bus namai. Neabejokite, turite puikios energijos (ypač savaitgalį), tik būkite tikras, jog tinkamai ją panaudojate.

LIŪTAS
Neleiskite finansinėms problemoms kištis į jūsų romantinius santykius – nors poros bus linkę dėl to konfliktuoti, nėra jokios priežasties pinigams griauti meilę. Jei susitikinėjate su kažkuo, patariama išsiruošti ilgiems pasivaikščiojimams, muziejų lankymui – tai gali padėti geriau pažinti žmogų. Ketvirtadienis bei penktadienis – bene tobulos dienos pasimatymams, puikiam laiko leidimui su mylimais žmonėmis. Galite sulaukti ženklo, jog laikas tolimesniems santykiams. Savaitgalis palankus svarstymams, kas esate ir kokių meilės santykių norite.

MERGELĖ
Pirmoji savaitės pusė bus tobula tiek, kiek būsite suinteresuotas. Jūsų puiki energija, galite įveikti naujas aukštumas ir, jei esate laimingas, aukštumų sieksite su tinkamu žmogumi. Ieškote meilės? Tai puikus laikas rasti! Ketvirtadienį norėsite valdyti situaciją, kad tai pasiektumėte, nebūkite per daug nuolankus. Savaitgalis tinkamas svarstymams apie gyvenimą, apie tai, ko iš tiesų norite su partneriu ir ką tikitės pasiekti pats.

SVARSTYKLĖS
Jūsų jautrioji pusė šią savaitę bus ypač ryški. Pirmomis dienomis viskas klostysis labai lengvai, nesvarbu, ką bedarysite. Jeigu siekiate mylimojo palankumo, tai puikus laikas reikšmingoms dovanoms, tinkamiems šiltiems žodžiams. Ketvirtadienį bei penktadienį ypatingai seksis flirtuoti, aplinkiniai pastebės, kaip puikiai leidžiate laiką ir kokios teigiamos energijos esate kupini. Nepamirškite skirti dėmesio mokslams ar darbui, viskas gali pasisukti netikėta linkme.

SKORPIONAS
Jums daug reiškianti paslaptis savaitės pradžią padarys ypatinga abiems su partneriu. Gali būti, jog turite tuo pasidalinti, jei norite gauti didžiausią naudą! Ketvirtadienį ir penktadienį bus sunku priimti sprendimus. Jūsų ypatinga energija savaitgalį padarys be galo smagų tiek jums, tiek tam, kuo tuo metu žavėsitės. Gali būti puikus laikas perkelti santykius į naują lygmenį.
 

ŠAULYS
Viršininkas ar mokytojas, galbūt net vienas iš tėvų, gali bandyti įsiterpti į jūsų širdies reikalus, tačiau nepulkite kovoti, kol kas pasistenkite išlikti ramus. Kartais turėtumėte tiesiog priimti pralaimėjimus, juk tai duodančios ir imančios meilės dalis. Kol jumyse virs jausmai, gali būti tinkamas laikas pasiruošti pasimatymui ar susitikimui – tai laikas, kai galvojimas „į priekį“ gali iš tiesų pagelbėti!Savaitgalį emocijos turėtų atslūgti, svajonės ar sapnai net gali pasufleruoti, kaip norite gyventi toliau.

OŽIARAGIS
Pirmąją savaitės pusę geriau praleisti planuojant, nei veikiant. Žinoma, tai nereiškia, jog turite užsidaryti ir „sustabdyti“ gyvenimą. Kai būsite pasiruošę, pristatykite antrajai pusei savo planus, nustebinkite partnerį ir laukite teigiamų pokyčių. Ketvirtadienį bei penktadienį neįprastai daug laiko praleisite mąstydami apie romantinių santykių ateitį, tikriausiai norėsite apie tai padiskutuoti ir su mylimu žmogumi. Savaitgalį nepamirškite draugų – jie gali duoti puikių patarimų, gal net suorganizuoti aklą pasimatymą vienišiams.

VANDENIS
Savaitės pradžia pareikalaus daugiau pastangų nei įprasta, pasistenkite būti atsargesni kalbėdami apie romantinius jausmus.  Ketvirtadienį neskubėkite nieko spręsti, pamatysite – sprendimas palaukti keletą dienų bus geriausia išeitis. Savaitgalį jus lydės ypač gera energija, galite pastebėti gilesnius jausmus, galbūt net pakeisite požiūrį į tam tikrus žmones.


ŽUVYS
Savaitės pradžioje svarbiausia bus santykiai – tai reiškia ne tik romantiką, bet visus santykius su žmonėmis. Tikriausiai norėsite antrajai pusei skirti daugiau dėmesio, turėtumėte suprasti, kokie jūsų prioritetai ir ko šiuo metu siekiate iš gyvenimo. Ketvirtadienį ir penktadienį galite sulaukti nedidelių problemų su žmogumi, su kuriuo susitikinėjate. Nepulkite į paniką, viskas nėra taip blogai kaip tomis dienomis atrodys. Leiskite sau mėgautis savaitgaliu, leiskite kitam žmogui priimti rimtus sprendimus, o jūs šį palaikykite teigiamomis emocijomis.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras