Meilės horoskopas savaitei (11 04 – 11 09)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

AVINAS

Jūsų svajonės po truputį pradės realizuotis. Jūs puikiai žinote, kad jautrumu ir dėmesiu galite užimti net ir sunkiausiai įveikiamas pilis. Tad kodėl jos vis dar neužimtos? Trečiadienį mylimas žmogus nudžiugins ir nustebins savo jausmų išraiška. O savaitgalis – puikus ir sėkmingas laikas bendroms išvykoms, kur nors toliau nuo maišalynės ir nuobodžių darbų.

 

JAUTIS

Nauja įdomi pažintis apsuks jums galvą ir giliai užgaus jūsų jausmus. Tačiau nereikėtų per daug tuo mėgautis, nes jausmų euforija truks, ko gero, neilgai. Todėl neskirkite meilės pramogoms viso savo laiko, nežiūrėkite į viską labai rimtai.

 

DVYNIAI

Jūsų pagrindinis papuošalas šią savaitę – galantiškumas, o aplinkinių smalsumą žadins – nenuspėjamas jūsų elgesys. Palankus laikas dovanoti savo antrajai pusei dovanas, kuriomis sužavėsite, nustebinsite ir netgi prajuokinsite. Tik nepersūdykite su išradingumu.

 

VĖŽYS

Pirmadienį geriau neskirkite jokių pasimatymų, kadangi susiklostys ne itin palankios aplinkybės. Tačiau jau antradienį viskas seksis puikiai, o pasimatymas įsimins abiems dar tikrai ilgai – ir būtinai lydimas teigiamų emocijų. Šeštadienį ir sekmadienį praleiskite kartu su mylimu žmogumi.

 

LIŪTAS

Jums pats laikas išsiaiškinti esamą situaciją. Nuspręskite patys, ko norite ir visas jėgas nukreipkite reikiama linkme. Vaikams tiesiog būtina jūsų meilė ir dėmesys. Praleiskite savaitgalį šeimoje, o geriausiai būtų, jei išvyktumėte kur nors už miesto. 

 

MERGELĖ

Gyvenkite šia diena. Nešvaistykite savo laiko bijodami ateities arba gailėdamiesi to, kas praėjo. Šios savaitės dienos – ramios, harmoningos, pilnos meilės ir švelnumo, todėl Jūs turėsite progą įvertinti, ką iš tikrųjų reiškia jums mylimas žmogus ir dar labiau puoselėti esamus santykius. 

 

SVARSTYKLĖS

Ši savaitė palanki naujoms romantinėms pažintims, o asmeninis gyvenimas taps harmoningas. Antradienį galimas romantiškas pasimatymas, kurio metu pakils pasitikėjimas savo jėgomis. Penktadienį parodykite iniciatyvą ir tikrai šauniai praleisite savaitgalį.

 

SKORPIONAS

Jūsų mintys tampa aiškios. Dvasinė lygsvara po truputį grįžta pas jus. Tai, kas dar vakar atrodė banalu, šiandien taps gyvybiškai aktualu, ir jūs tai įvertinsite teigiamai. Šeštadienį praleiskite su mylimu žmogumi, o dar geriau jei jo ar jos nepaleistumėte ir visą savaitgalį.

 

ŠAULYS

Labai palankus laikas asmeninio gyvenimo vystymui, tačiau būtina sąlyga – nedarykite dramblio iš musės. Trečiadienis labai sėkminga diena susitikimams ir pasimatymams, būsite apsupti dėmesiu bei rūpesčiu, o šeštadienis – puikiai tiks atviriems pokalbiams.

 

OŽIARAGIS

Jūsų santykiai su mylimu žmogumi bus pilni romantikos ir abipusio supratimo. Tačiau jūs vis tiek būsite pilni abejonių. Niekaip nepripažinsite savo laimės realumo, todėl vengsite rimtų žingsnių savo asmeniniame gyvenime. Laikas atmesti savo nepasitikėjimą ir drąsiai imtis ryžtingų žingsnių.

 

VANDENIS

Antradienį atsiras pojūtis, kad esate pasirengę naujiems nuotykiams ir neįsivaizduojate gyvenimo be aistringos meilės. Šeštadienį norėsite garsiai aiškintis santykius su mylimu žmogumi, sieksite teatrališkumo, tačiau visa ši vaidyba rimto konflikto nesukels.

 

ŽUVYS

Jūsų asmeninis gyvenimas vystosi pagal neįprastas taisykles. Kai jūs siekiate viską pagreitinti – išsiaiškinti santykius, skubinti įvykius, mylimas žmogus, atvirkščiai, viską vilkina. Kai jūs norite atsikvėpti, tuomet partneris ima jus krutinti. Pats metas ieškoti kompromiso, o ne žaisti vaikiškus žaidimus.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras