Meilės horoskopas savaitei (11 04 -11 10)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Pirmadienį ir antradienį galimi pokyčiai. Tikėtina, kad visa tai bus į naudą ir padidins Jūsų pasitikėjimą savimi. Tai – palankus metas santykius perkelti į kitą lygį ir, pavyzdžiui, pradėti gyventi kartu. Šiuo metu priimti sprendimai bus teisingi, ir dėl to neteks gailėtis. Savaitės pabaiga žada nuotykius ir stiprius įspūdžius.

SEKSAS: Ši savaitė nebus pati palankiausia seksui. Tiksliau, seksas tikrai taip nedžiugins, kaip galėtų. Stenkitės būti kiek įmanoma švelnesni savo antrosioms pusėms ir kuo mažiau rodyti nepasitenkinimą tam tikrose situacijose.

 

JAUTIS

SANTYKIAI: Šią savaitę Jums rūpės tai, ką apie Jus galvoja kiti žmonės. Pagalvokite, ar jums tai tikrai taip svarbu? Daugiau dėmesio skirkite savo antrajai pusei ir santykių puoselėjimui. Mažiau jaudinkitės dėl smulkmenų ir susitelkite į teigiamus dalykus, o jų šią savaitę tikrai bus.

SEKSAS: Šią savaitę būsite gana aistringi, tačiau Jūsų antroji pusė – nelabai... Stenkitės atsižvelgti ne vien tik į savo norus, bet ir išgirsti, ką Jums sako antroji pusė.

 

DVYNIAI

SANTYKIAI: Iki trečiadienio viskas plauks pasroviui,tačiau savaitės viduryje galimos permainos. Visa tai bus tik į gera, tad neverta dėl to nerimauti, nors iš pradžių gali atrodyti, kas viskas eina tik blogyn. Išmokite atsipalaiduoti ir leiskite sau šiek tiek pasilepinti.

SEKSAS: Šią savaitę būsite labai lengvabūdiški – norėsite flirtuoti ir nemažai dėmesio rodysite priešingos lyties atstovams. Jei esate įsipareigoję, prieš imdamiesi veiksmų pagalvokite apie pasekmes.

 

VĖŽYS

SANTYKIAI: Šią savaitę patartina nesivelti į avantiūras. Šis metas nėra labai palankus priimti svarbius sprendimus ar pradėti kažką naujo. Patarimas šiai savaitei – plaukite pasroviui. Stenkitės kuo mažiau blaškytis ar ieškoti naujovių, ir tiesiog vertinti tai, ką turite.

SEKSAS: Savaitės viduryje būsite labai aistringi – veržte veršitės išbandyti naujoves, ir tai tikrai maloniai nustebins Jūsų antrąją pusę.

 

LIŪTAS

SANTYKIAI: Šią savaitę Jums atrodys, kad gyvenimas tapo įdomesnis. Gal ir gerai, juk pastaruoju metu atrodė, kad viskas tiesiog plaukia pasroviui. Mažiau nerimaukite dėl smulkmenų ir susitelkite į tai, kas Jums atrodo svarbiausia. Šią savaitę jausitės kaip niekad patrauklūs ir pasitikintys savimi, taigi, galite net neabejoti, kad tai atneš sėkmę.

SEKSAS: Šią savaitę nebūsite labai aistringi, atrodys, kad viską darote tiesiog „iš pareigos“. Pagalvokite, galbūt jūsų santykiams reikėtų permainų? Apgalvokite, kaip galėtumėte pagyvinti savo intymų gyvenimą.

 

MERGELĖ

SANTYKIAI: Šią savaitę, priimdami sprendimus, galėsite pasikliauti savo intuicija. Nesivadovaukite vien tik protu – ne visada „racionaliai“ priimti sprendimai būna teisingiausi. Dienos nuo trečiadienio iki penktadienio bus gana romantiškos, taigi tai – palankus metas nueiti į pasimatymą ar pagyvinti savo santykius su antrąja puse.

SEKSAS: Šią savaitę būsite labai aistringi, ir iš savo partnerio (partnerės) reikalausite gana daug. Stenkitės „neperkaisti“, ir atsižvelkite į savo antrosios pusės norus.

 

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI:Ši savaitė Jums bus palanki. Atrodys, kad reikalai eina tik geryn, ir tai tikrai džiugins. Jausitės įsimylėję ir mylimi, norėsite kuo daugiau laiko praleisti su Jums svarbiu asmeniu. Tikrai galite sau tai leisti – mažiau jaudinkitės dėl darbų, kurių nespėjate atlikti ir pasimėgaukite Jums brangaus žmogaus draugija.

SEKSAS: Šią savaitę būsite labai jausmingi ir... jautrūs. Stenkitės pernelyg smarkiai reaguoti, jei ne viskas klostysis „pagal Jūsų planą“.

 

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Jus užplūs didesnis pasitikėjimas savimi. Sunku pasakyti, kodėl taip nutiks, tačiau, ar verta spėlioti? Šią savaitę seksis viskas, ko tik imsitės, taigi, pasinaudokite tuo – Jums seksis ne tik darbinėje, bet ir meilės srityje. Savaitės pabaigoje leiskite sau pasilepinti.

SEKSAS: Šią savaitę norėsite, kad nutiktų kas nors netikėto ir seksualaus. Nebijokite patys imtis iniciatyvos – taip parodysite savo antrajai pusei „tinkamą pavyzdį“.

 

ŠAULYS

SANTYKIAI: Jei vis dar esate vieniši, šią savaitę viskas gali pasikeisti, jei... pastebėsite jums siunčiamus signalus. Jei esate įsipareigoję, patartina įsiklausyti į tai, ko nori Jūsų partneris ar partnerė – būkite užtikrinti, kad tikrai išgirstate savo antrąją pusę ir pateisinate jos (jo) lūkesčius. Savaitės pabaigoje patartina ištrūkti iš miesto ir pasimėgauti vien tik Jūsų brangaus žmogaus draugija.

SEKSAS: Šią savaitę būsite labai emocionalūs, tačiau pasistenkite nepasiduoti neigiamoms emocijoms. Jei susipyksite su antrąja puse, susitaikyti bus paprasčiausia... miegamajame.

 

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Šią savaitę Jums gali tekti priimti svarbų sprendimą, ir čia būtų geriausia pasiklausti geriausių draugų patarimo. Kartais sprendimus priimti tampa daug paprasčiau, jei išgirstate kitų žmonių nuomonę. Savaitės pabaigoje išeikite pasilinksminti – kada paskutinį kartą leidote sau tai padaryti?

SEKSAS:Mažiau jaudinkitės dėl to, kaip atrodote, ir labiau pasitikėkite savimi. Juk žinote, kad seksas bus puikus tik tuomet, kai abu partneriai bus visiškai atsipalaidavę?

 

VANDENIS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite labai pasyvūs, atrodys, kad nesinori nieko imtis. Vis dėlto, nepasiduokite niūrioms nuotaikoms ir apatijai – stenkitės kuo daugiau bendrauti su žmonėmis – tikėtina, kad savaitės pabaigoje įgausite optimizmo ir norėsite imtis veiklos. Savaitgalį rinkitės aktyvias pramogas.

SEKSAS: Šią savaitę būsite labai nedrąsūs ir neryžtingi. Žinoma, tai atsilieps ir miegamajame. Vis dėlto, patartina įveikti save ir galų gale išdrįsti prabilti apie tai, ko iš tiesų norite.

 

ŽUVYS

SANTYKIAI:

Šią savaitę jūsų intuicija bus labai stipri, taigi, drąsiai galėsite ja pasikliauti priimdami sprendimus. Dienos nuo trečiadienio iki penktadienio šią savaitę bus palankiausios, taigi, jei reikės priimti svarbų sprendimą, būtų geriausia tai padaryti šiomis dienomis. Savaitės pabaigoje būsite labai energingi ir pasirengę kalnus nuversti, tačiau patartina šį laiką skirti kokybiškam poilsiui.

SEKSAS: Šią savaitę gali kilti kivirčų dėl poreikių lovoje. Negalvokite vien tik apie save ir atminkite, kad geriausias seksas būna tuomet, kai partneriai myli vienas kitą ir besąlygiškai pasitiki vienas kitu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras