Meilės horoskopas savaitei (11 07 – 11 13)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžioje bus apstu romantiškų progų, jei tik bus noro jomis pasinaudoti. Jei kils mintis nusiųsti romantišką SMS, gėlių, užduoti svarbius klausimus arba pagaliau į juos atsakyti klausinėtojui – dabar tai sulauks geriausio rezultato!Spontaniškumas šiuo metu jums tinka, tačiau savaitės viduryje mintys kryps į ilgalaikius horizontus: ko Jums reikia ir ar tai Jūs gaunate? Gali būti, kad savaitgalis prasidės kaip tik tokiais pasvarstymais. Svarbiausia, kad emocijos neužtemdytų proto ir viskas bus tik į naudą!

JAUTIS
Savaitės pradžioje neskubėkite susidėlioti planų jos pabaigai bei patvirtinti savo dalyvavimo viename ar kitame renginyje, nes galite gauti geresnių pasiūlymų, o žvaigždės šią savaitę jų mato tikrai daug! Sutikimus dalinkite nuo trečiadienio, tuo metu ypač gerai veiks Jūsų intuicija, ypač gerai pastebėsite progas romantikai. Nuo penktadienio pasistenkite santykiuose atsisakyti kategoriškumo – daugiau naudos bus iš pokalbių bei kompromisų, savo vilčių ir planų pasidalijimo. Jei vadovausitės šiuo patarimu – jūsų laukia nepamirštamas savaitgalis.

DVYNIAI
Kad meilės reikalai būtų nepriekaištingi, teks daug kalbėtis - bet su kuo? Žvaigždės šį kartą pataria pasitarti su draugais ir gali būti, kad jau nujaučiate, iš ko galite laukti tikrai išmintingo patarimo. Savaitės viduryje teks įsijungti flirto, romantikos kūrimo ir supratimo iš pusės žodžio varikliuką ir apgaubti dėmesiu savo mylimąją (-ąjį) ar simpatiją. Artėjant savaitgaliui suplanuokite ką nors ypatingo – dabar jūs iš to gausite maksimalų malonumą. Tad jei turite antrąją pusę, suruoškite jaukią šventę dviems, o jei ne – puikus metas užkalbinti jums patikusius asmenis, kad ir gatvėje.

VĖŽYS
Nesidrovėti parašyti romantiško laiškelio savo mylimajam (-ajai) ar simpatijai. Juk jums patinka būti individualybe, tad laiškeliu priverskite ir ją (jį) jaustis išskirtiniai (-iam) - jie tai įvertins. Savaitės viduryje galite šiek tiek išeikvoti romantikos bateriją, tad suplanuokite, kur ir kaip ją įkrausite besibaigiant darbo dienoms. Susiraskite naują ir mielą vietelę lankytis vieniems (tikėtinos romantiškos pažintys) ar su antrąja puse. Savaitgalį būkite itin dėmesinga (-as) detalėms, tai jus padarys dar geidžiamesne (-iu).

LIŪTAS
Šią savaitę jums norėsis tik gerai interpretuoti partnerės (-io) ar simpatijos elgesį, tačiau nuo to santykiams tik geriau! Jei esate vieniša (-as), sudalyvaukite keliuose renginiuose, o gal pats metas šiek tiek paflirtuoti virtualiai? Jei turite porą, tikėtini atviri ir jaudinantys pokalbiai, kurie pakylės santykius į kitą lygį. Savaitės viduryje pasistenkite tiesiog iškvosti viską, ką jūsų simpatija ar mylimoji (-asis) turi pasakyti, nes tikėtini nesusipratimai dėl neišsakytų minčių. Savaitgalį geriau leisti laiką su draugais, kurie gali jus atitraukti nuo minčių apie romantiškus santykius.

MERGELĖ
Susitaikykite, kad savaitės pradžioje reikės daugiau dėmesio skirti darbui. Meilės srityje venkite kategoriškų tikslų, geriau atverkite kelią neribotoms, neplanuotoms perspektyvoms, nes galite daug prarasti! Savaitės viduryje žvaigždės jums įkvėps drąsos, tad galėsite užduoti klausimus, kurie jus neramina ir kurie, tikėtina, pakels santykius į kitą lygį. Baigiantis savaitei būsite linkusi (-ęs) organizuoti romantiškas staigmenas ir patikėkite, tai jums puikiai seksis. Pagalvokite apie viso savaitgalio praleidimą romantiškai – jums juk trūksta laiko dviese!

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžioje galite šiek tiek nutolti nuo meilės reikalų, nes jūs visiems būsite reikalinga (-as) darbe, namie, tarp draugų, tačiau jau trečiadienį jūsų brangioji (-usis) gali jus nustebinti maloniomis smulkmenomis (ir ne tik), bus proga pasikalbėti apie jausmus, todėl nešvaistykite šios progos klausdama (-as): „Kaip praėjo tavo diena?“. Penktadienį jausitės pakylėta (-as), meilės srityje nusimato daug romantinių perspektyvų ir jūsų negali sulaikyti niekas! Savaitgalį organizmas reikalaus poilsio, tad vertėtų tai ir daryti vienai (-am) ar susirangius į šiltą mylimosios (-ojo) glėbį.

SKORPIONAS
Jei dar nežinote, ar esate labai patenkinta (-as) savo santykiais, ar ne arba jų visai neturite, gali būti, kad savaitės pradžioje nuotaika šiek tiek apsiniauks. Jums pagelbės buvimas paslaugia (-iu) net ir tiems, kurių nelabai mėgstate, visa teigiama energija atiduota kitiems sugrįš į jūsų meilės reikalus. Jei esate poroje, savaitės viduryje reikėtų aiškiai išdėstyti savo norus ir viltis. O jei vieniša (-as), savaitgalį galite sulaukti kelių romantiškų progų, tačiau būkite atsargi (-us) renkantis simpatiją, pirma pasikalbėkite ir nuspręskite, ar išvis tas asmuo jus domina.

ŠAULYS
Savaitės pradžioje pralinksmėkite! Net jei ir būsite užsivertusi (-ęs) darbais, šansai romantikai bus kaip niekada dideli!Susiraskite įdomios veiklos ir atitrūkite nuo rutinos – patirsite daug malonių akimirkų. Nors savaitės viduryje bus daug reikalų, jums labiausiai rūpės meilės, tad gilinsitės į savo santykius ir jausmus, gebėsite teisingai nuspręsti, kokie šalia esančiųjų ketinimai. Nuo penktadienio ypač norėsis tylių ir jaukių akimirkų, tad kodėl nesuplanavus romantiško savaitgalio lovoje daugiausia dviem žmonėms?

OŽIARAGIS
Darbas, buitis, šeima ir draugai – štai tiek veiklos turėsite savaitės pradžioje. Nelabai romantiška? Palaukite! Nuo trečiadienio, jei jūs tik būsite nusiteikusi (-ęs) tvarkyti meilės reikalus, žvaigždės ateis į pagalbą. Besibaigiant savaitei, jūs pritrauksite daug dėmesio iš interesantų, tad atidžiai galvokite, kokius signalus siunčiate - juk nenorite pavydo scenų? O gal norite? Planuokite tik pusę dienos į priekį – gali atsirasti puikių romantiškų progų, kurios puikiai užpildys visą savaitgalį!

VANDENIS
Savaitės pradžioje rasite savitą, kaip visada nepakartojamą ir išskirtinį, būdą išreikšti savo jausmus. Jei tik turite pakvietimų ir pasiūlymų savaitgaliui – priimkite juos dabar, nes trečiadienį ir ketvirtadienį gali vyrauti ne kokios nuotaikos, todėl galite atsisakyti pakvietimų, nešančių naujų jausmų gūsį jūsų kasdienybėn. Jei turite antrąją pusę, savaitgalį užsiimkite jos (jo) norima veikla, jei ne, ieškokite subtilių ir intelektualių pažinčių: stačiokai, įžūlūs ir kitokie tipai turėtų jūsų nežavėti – jie gali įnešti nemažai neigiamo šurmulio. Geriau jau rinktis gerus berniukus ar mergaites.

ŽUVYS
Nėra blogai būti smalsia (-iam), jei tai liečia jūsų meilės reikalus. Jei turite konkrečių klausimų – pats laikas juos užduoti ir dar pasitikslinti atsakymus. Jums reikia žinoti kuo daugiau, nes nuo trečiadienio gebėsite puikiai panaudoti visas aplinkybes savo naudai tiek jausmuose, tiek darbuose ar kitokiose kasdieninėse veikose. Besibaigiant savaitei kartu su savo mylimąja (-uoju) ar simpatija jausitės lyg grotumėte vienu smuiku. Harmonija – tai jūsų savaitgalio raktažodis, kuris sekmadienį gali pasikeisti į neprognozuojamus aistros proveržius!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras