Meilės horoskopas savaitei (11 08 – 11 14)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžioje Žvaigždės žada naujoves (nauji žmonės, nauja patirtis), tikriausiai bandysite viskuo manipuliuoti ir jums seksis. Jūsų flirtas – nenugalimas, esate stipri ir patraukli asmenybė, tačiau pasistenkite pernelyg to nesureikšminti ir likti ant žemės. Savaitės viduryje įveiksite iššūkį. Labiausiai pasitikėjimo savimi „pridės“ juntamas partnerių pasitikėjimas ir parama jums. Savaitgalis bus kiek kitoks nei įprasta- liūdnesnis, pasyvesnis. Nusiraminkite, išvenkite rimtų sprendimų priėmimo. Pailsėkite prieš naujus iššūkius bei nuotykius.

JAUTIS
„Ne viskas auksas kas auksu žiba“ – kartais tai galima pritaikyti ir jums. Savaitės pradžia bus rami, nevengsite filosofuoti. Geriausias būdas suprasti meilę – įsiklausyti širdies balso. Išmoksite kažką netikėto ir vertingo. Trečiadienį jausitės pakankamai tvirtai, kad galėtumėte priimti rimtus sprendimus. Susiplanuokite kelionę.  Jūsų tvirtumas gali įkvėpti kitus, paguoskite gerą draugą ar kitą ypatingą žmogų – tai gali būti naudinga jums abiems.

DVYNIAI
Pasiruoškite jaudinančiai ir produktyviai savaitei. „Amerikietiški kalneliai“ prasidės netrukus – jaudinančiu kritimu žemyn, po to lėtesne kelione į viršų ir taip ne kartą. Pasinaudokite šiuo laiku, įvertinkite tai, ką įgijote ar galite įgyti. Kai siekiate aukščiausio – galvokite aiškiai, formuluokite mintis apie troškimus ir stenkitės dėl jų. Sujudime galite laukti netikėtumų, tik būkite tikras, jog priimti sprendimai išeis į naudą. Savaitgalis tinkamas dvejonėms, svarstymui – leiskite mintims klajoti ir sulauksite netikėtai šaunios išeities.

VĖŽYS
Ši savaitė – puikus laikas ieškoti vidinės stiprybės atsargų. Pirmadienį bei antradienį jausitės drovus, užsiskleidęs – pasitikėkite šiais instinktais, nesistenkite dėtis tuo, kuo nesate.  Galite jausti emocionalumo proveržius, kontroliuokite save ir nepraraskite intelektualumo. Būkite lankstus, dėmesingas. Savaitgalis tinkamas atsipalaiduoti. Išeikite pasivaikščioti, pastebėkite gamtą – medžius, žemę, taip pat pastatus, jų detales. Pasinaudokite  pastabumu bei intuicija – rasite bet kokios problemos sprendimą.

LIŪTAS
Viskas atrodys stebuklinga, mėgaukitės tuo. Pasirinkite dieną, apstulbinkite mylimąjį ir užpildykite pasaulį savo šviesia beribe energija. Dovanokite, įkvėpkite, padėkite. Savaitės viduryje galite pajusti, jog aplinkiniai tarsi priklauso nuo jūsų gyvybingumo ir tai tempia jus žemyn. Būkite kantrus su draugais, antrąja puse, o jei nesiseks – pieškite, rašykite, fotografuokite – taip netradiciškai išreikšite mintis ir galbūt net rasite sprendimą.  Piešinys ar poema mylimam žmogui tūkstančius kartų verčiau už nepasisekusį pokalbį.

MERGELĖ
Savaitės pradžioje būkite ypač lankstus -  šeimos ar darbo įsipareigojimai gali sujaukti jūsų romantiškus planus. Nenusiminkite, už sunkų darbą  vis tiek bus atlyginta, galbūt darbe net sutiksite kažkokį labai reikšmingą žmogų. Trečiadienį jausitės tarsi naujai gimęs, pertvarkykite savo namus ar biurą –  tai padės dulkes „išvalyti“ ir iš asmeninių santykių. Jūsų laukia malonūs siurprizai,  tik nesuklupkite tuštybėje, nepasiklyskite smulkmenose, detalėse.  Pažiūrėkite į pasaulį kaip į didelį paveikslą, apsvarstykite aplinkinių nuomones, prisiminkite viską, kas jums reikšminga.

SVARSTYKLĖS
Jums tai – pakilimų ir kritimų savaitė, pakentėkite, savaitgalį tapsite vienos harmoningos sistemos dalimi. Pirmadienį galimi stiprūs, idealistiniai jausmai. Savaitės viduryje viskas gali kiek sulėtėti – venkite nostalgijos, sentimentalumo. Ketvirtadienį bei penktadienį būkite pasirengęs artimumui su brangiu žmogumi, galite iš tiesų pagelbėti vienas kitam. Savaitgalis tinkamas ilgai atidėliotiems projektams pabaigti bei padėti aplinkiniams susikurti harmoniją.

SKORPIONAS
Ar prisimenate visus tuos kartus, kai turėjote galimybę užmegzti romantinius santykius, bet atsisakėte jos, bijodami atstūmimo?  Pirmadienis yra jūsų diena, sugebėsite atmesti  bet kokias baimes ir būsite kupini ryžto. Trečiadienį bei ketvirtadienį  leiskite meilei tekėti natūralia vaga – jausitės puikiai. Tai sėkminga ir turtinga savaitė, tačiau penktadienį neduos ramybės smulkūs nesusipratimai su namiškiais ar kaimynu.  Laimei, jūsų laukia įspūdžių kupinas savaitgalis su mielu ir brangiu žmogumi.

ŠAULYS
Turite istorijos vertą pasakojimą, pasidalinkite juo – taip pasitikėjimą įkvėpsite ne tik savyje, bet ir kituose žmonėse. Dėl šių gerų jausmų savaitės viduryje jausitės labai tvirtas, tikėsite savo jėgomis. Ketvirtadienį laukia pašnekesys su ypatingu žmogumi, būkite nuoširdus ir pajusite grįžtamąjį ryšį.  Tačiau penktadienis bus ta diena, kai kortas verta laikyti prie savęs – galite būti išsiblaškęs, tad įsitikinkite, jog neprarandate savo tikslų vizijos. Nepamirškite atidžiai klausyti kitų žmonių, jų istorijos gali taip pat turėti netikėtą ir ypatingą reikšmę jūsų gyvenimui.

OŽIARAGIS
Savaitės pradžioje galite pasmaguriauti –  saldainiai ar medus leis jums atsipalaiduoti ir pasimėgauti. Trečiadienį viskas klostysis puikiai, tik Žvaigždės pataria pernelyg neatvirauti savo sąmojais, aplinkiniams nebūtina viską sužinoti. Būkite apdairus su naujais planais, nedarykite nieko radikalaus bei leiskite sąžinei būti jūsų vedliu. Savaitgalį pasitikėkite instinktais – dainuokite, kai jausite akstiną, šokite, kai jausite norį pajudėti.  Jei romantiniuose santykiai jaučiatės išsekę, nepamirškite, nesuvaržyto kūrybiškumo sprogimas santykius pagardina ypatingais bei maloniais prieskoniais.

VANDENIS
Pirmadienį negailėkite brangiam žmogui apkabinimų ir bučinių. Savaitės pradžioje būsite meiliai nusiteikęs, tačiau antradienį bei trečiadienį geriau nestoti kitiems skersai kelio. Jei gyvenimas atrodo labiau audringas, nei įprastas, ką gi, pasistenkite tuo pasimėgauti.  Ketvirtadienis ir penktadienis turėtų tarsi atgaivinti viską aplink jus,  pasidalinkite savo naujai gimusiu gyvybingumu ir antroji pusė jus maloniai nustebins.  Savaitgalį galimi kūrybinės energijos trukdžiai, tačiau viską išspręsite su šypsena.

ŽUVYS
Pirmadienį dvejosite dėl romantiškų jausmų, tačiau būkite atidus – sulauksite keleto užuominų, kaip galite viską išspręsti. Antradienį bei trečiadienį leiskite kitiems kontroliuoti situaciją. Įsivaizduokite daugybę mėlynųjų strazdų, kylančių nuo jūsų pečių. Tai gali būti puiki pradžia – likusią savaitės dalį geriausia praleisti svajojant. Įsivaizduokite save kažkur labai toli, egzotiškoje šalyje. Savaitgalį, norėdamas apsivalyti, pažvalėti leiskitės į nedidelį nuotykį. Kad ir ką darysite, leiskite sau pasimėgauti.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras