Meilės horoskopas savaitei (11 09 – 11 15)

horopng.png
 
1 komentaras
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Avinukų savaitės pradžia atrodys taip -  daug darbo ir jokių žaidimų. Lengva nebus, tačiau jei pakelsite galvą nuo darbo ir rūpesčių, išvysite, kad egzistuoja ir meilė. Trečiadienį žvaigždės avinams ruošia romantišką staigmeną, todėl pasinaudokite šia proga ir atsipalaiduokite. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio jūsų  širdis bus pasiruošusi meilei, o sekmadienį meilė ir romantika pasieks aukščiausią tašką. Bus daug greičio ir dinamikos.

 

JAUTIS

Iki pat trečiadienio būsite jausmingai ir romantiškai nusiteikę, o pačios žvaigždės jums siųs karštus signalus, todėl dvejoti nebus kada, o reikės veikti. Ketvirtadienį ir penktadienį jautukams teks grįžti į įprastas vėžias ir  būsite priversti kibti  į darbus. Savaitgalis, kaip ir savaitės pradžia, bus romantiškas, spontaniškas ir netikėtas.

 

DVYNIAI

Pirmadienis bus komunikabilus. Tikėtina, kad šią dieną gausite progą ištaisyti savo klaidas susijusias su meile ir santykiais. Antradienį ir trečiadienį visata atsiųs jums daugiau pasitikėjimo ne tik savimi, bet ir būsite mažiau įtarūs nei įprastai. Todėl nuo trečiadienio iki pat penktadienio jūsų meilė skleisis kaip graži gėlelė.  Savaitgalį, ypač sekmadienį, stenkitės išvengti godumo ir gobšumo. Tikėtina, kad sekmadienį jus tiesiog užvaldys meilė pinigams ir materialiems dalykams.

 

VĖŽYS

Vėžiukų visa ši savaitė bus persismelkusi romantika ir pašėlusiais jausmais. Iki trečiadienio bus sunku pažaboti savo aistrą, todėl vienišiams pats tinkamiausias laikas ieškoti naujų pažinčių. Nuo trečiadienio vėžiukus kankins erotiškos ir pikantiškos mintys, o ar įgyvendinsite savo erotines fantazijas, priklausys tik nuo jūsų. Savaitgalį žvaigždės pataria klausyti savo intuicijos, ji nemeluos.

 

LIŪTAS

Pirmadienis bus labai įdomus ir paslaptingas. Tikėtina, kad liūtukai atras kažką magiško, neatrasto, todėl būti liūtų kompanijoje bus tikra sėkmė kitiems zodiako ženklams. Antradienį ir trečiadienį būsite linkę imtis kraštutinių priemonių meilės kelyje, tačiau žvaigždės pataria išlikti subtiliems ir laikytis aukso viduriuko. Ketvirtadienį ir penktadienį seksualiausia jūsų kūno dalis bus protas ir vien dėl jo bus galima jus nesunkiai įsimylėti. Tačiau patys liūtukai neskubės duoti atsako gerbėjams, o bus gana kuklūs ir atkaklūs.

 

MERGELĖ

Pirmadienį jūsų kritiškas požiūris leis iškelti sau filosofinius klausimus ir privers į meilės perspektyvas pažvelgti iš kitos pusės. Todėl iki pat ketvirtadienio mergelėms žvaigždės suteiks progą romantiškai praleisti laiką. Nuo penktadienio iki pat savaitgalio pabaigos gali atrodyti, jog viskas puiku, saldu ir ryšku, tačiau neapsigaukite ir būkite pasiruošę, galite susidurti ne vien tik su maloniais netikėtumais. 

 

SVARSTYKLĖS

Nuo savaitės pradžios būsite romantiškai ir aistringai nusiteikę ir linkę palankiai žiūrėti į esamų santykių ateities perspektyvas arba džiaugsitės nepriklausomybe, jei esate vienišiai. Svajonėmis nebijokite pasidalinti su antrąją puse ar patinkančiu žmogumi. Tam bus palankus laikas iki pat ketvirtadienio. Tikėtina, kad svarstyklės tokiu romantikos magnetizmu tikrai pasinaudos, todėl bus puiku, jei savaitgalį naujos energijos pasisemtumėte iš gryno oro ir gamtos. 

 

SKORPIONAS

Atminkite, kad savaitės pradžioje (nesvarbu kokios nuotaikos būsite) aplinkiniams nederėtų rodyti savo nepasitenkinimo ir blogo tono. Diplomatiškumas atneš daugiau naudos sprendžiant profesinius reikalus. Nuo trečiadienio skorpionų reikalai ims gerėti ir viskas neatrodys taip pilka ir niūru, todėl būsite linkę dalintis naujomis idėjomis su aplinkiniais. Gera žinia, kad penktadienis ir likęs savaitgalis pagaliau bus skirtas meilei, meilei ir dar kartą meilei.

 

ŠAULYS

Pirmadienis bus kūrybiškas, romantiškas ir įdomus, todėl drąsiai flirtuosite ir būsite tikri entuziastai. Nors antradienį ir trečiadienį jūsų entuziazmas po truputį blės, jo užteks  išlaikyti rusenančią meilės liepsnelę mylimam žmogui. O jei jo neturite, tikėtina, kad iki trečiadienio užsimezgęs ryšys bus ilgalaikis. Ketvirtadienį ir penktadienį šaulių nusiteikimas bus gana egoistiškas. Šio ženklo atstovai nebus linkę daryti ko nors, negaunant už tai atlygio. Tačiau sekmadienį jūsų geranoriškumas sugrįš ir galėsite stebinti aplinkinius maloniomis staigmenomis.

 

OŽIARAGIS

Pirmadienį ožiaragiai sulauks atsako už savo ištikimybę ir atsidavimą. Todėl nustumkite visus  darbus ir rūpesčius į šalis ir atsiduokite į meilės ir romantikos rankas iki pat trečiadienio. Ketvirtadienį ir penktadienį šio ženklo atstovams norėsis pratęsti jausmingą nuotykį, tačiau tokiems planams nebus tinkamas metas. Nenusiminkite, šeštadienį bei sekmadienį romantikos ir nuotykių bus daugiau. Įdomus meilės ir nesutarimų derinys primins jums, jog gyvenimas gali būti dramatiškas ir labai įdomus.

 

VANDENIS

Ši savaitė primins jums apie pakilimus ir nuosmukius meilės srityje. Vieną minutę galite pajusti, kad meilė karšta kaip ugnis, kitą jau norėsite ko nors naujo. Tačiau nepadarykite klaidos, ir nedarykite skubotų sprendimų. Antraip, greit dėl to galite pasigailėti. Savaitgalį abejonėms permainingas metas pradės sklaidytis, todėl vandeniai bus linkę vadovautis emocijomis, kurios tikėtina atneš daug karštų ir audringų akimirkų.

 

ŽUVYS

Pirmadienis nebus linksmas, žuvis liūdins aplinkinių atšiaurumas ir nepakankamas jų gebėjimas įvertinti auksinius jūsų patarimus. Tačiau savaitės viduryje viskas apsivers aukštyn kojomis ir  teks rinktis, ar padėti spręsti iškilusias draugų problemas  ar laikas imtis savų planų. Savaitgalį tikėtinos problemos susijusios su antrąja puse ir finansais. Džiugu tai, kad sekmadienį žuvims nepritrūks jėgų ir ryžto tvarkyti reikalus. Tačiau bus geriau, jei šią energiją nukreipsite pramogų ar meilės linkme, o svarbius sprendimus atidėsite sekančiai savaitei.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Labai įdomu, ačiū už pasidalinimą!

[url=https://ostemeda.lt/gydymo-metodai/osteopatija-lt/ka-gydo-osteopatija/]Ostemeda osteopatija[/url]
Naujas komentaras