Meilės horoskopas savaitei (11 10 – 11 17)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Šią savaitę norėsis kiškis į svetimus santykius, dalyti patarimus, todėl nesunkiai galite susipykti su pačiais artimiausiais žmonėmis. O ir laikyti liežuvį už dantų būtų ne pro šalį, kitu atveju galite netyčia pasakyti to, ko visiškai nenorite. Turintys antrąją pusę, jau savaitės viduryje gali sulaukti malonios staigmenos. Vienišiesiems - žvaigždės didelių permainų meilės srityje nepranašauja, nors susipažinti su naujais žmonėmis progų turėsite kaip niekad daug, tačiau sukurti artimus santykius vargu ar pavyks.

 

 

JAUTIS

Kai esate saugus, jaučiatės laimingiausias ir šiuo nepakartojamu jausmu stengiatės pasidalinti su visu pasauliu. Todėl antroji pusė bus kaip niekad apsupta dėmesiu ir beribiu Jūsų gerumu. Tačiau per daug džiaugtis visgi nerekomenduojama, nes jau trečiadienį Jūsų santykiai gali patirti nemenką išbandymą, kuris sukels didžiulį jausmų ir emocijų protrūkį. Tik jokiu būdu nebėkite nuo užklupusių problemų, o viską kuo greičiau išsiaiškinkite. Savaitgalį praleiskite su antrąja puse, aplankykite senai matytus draugus.

 

 

 

DVYNIAI

Norėsis demonstruoti kaprizus ir bet kokia kaina siekti, kad visi Jūsų norai būtų įgyvendinti. Deja, mylimas žmogus nė neketins apie jus ''šokinėti'', todėl būsite priversti pamiršti bet kokius įnorius arba gresia nemenkas santykių konfliktas, kurio metu fortūna šypsosis tikrai ne Jums. Nepamirškite, santykiuose svarbu prisitaikyti vienas prie kito, kitu atveju ilgainiui tikrai pasuksite skirtingais keliais. Puiki savaitė vienišiesiems – pažintis lengvai megzsite visur, todėl naudokitės palankiomis žvaigždžių prognozėmis ir užkalbinkite ką tik norite.

 

 

VĖŽYS

Savaitė bus kupina nervinės įtampos, pratrūksite dėl menkniekio. Tačiau pasistenkite savo blogos nuotaikos ar nepasitenkinimo gyvenimu neišlieti ant antrosios pusės. Verčiau nusiraminkite, juk anksčiau ar vėliau viskas vėl sugrįš į savo vėžias. Antroje savaitės pusėje apie buvusią įtampą nė neprisiminkite, tačiau panirsite į romantiškus dalykus, todėl mylimą žmogų džiuginsite maloniomis smulkmenomis. Nors už lango ruduo, tačiau meilei laikas itin tinkamas, lankykitės viešuose susibūrimuose ir, tikėtina, kad nelaukta meilė pasibels ir į Jūsų namų duris.

 

 

 

LIŪTAS

Savaitės pradžioje Jūsų gyvenime gali trūkti aiškumo. Asmeniniai santykiai atrodys itin keblūs ir sudėtingi, kankins abejonės dėl mylimo žmogaus. Svarstysite, ar tikrai norite su juo praleisti visą likusį gyvenimą. Žinoma, kreiptis pagalbos galite į draugus ir artimuosius, jie tikrai neatsisakys padėti, tačiau nuspręsti privalėsite tik Jūs. Vienišiai gali praplėsti pažinčių ratą, sutikti įdomių žmonių, tačiau kuo naujos pažintys baigsis priklausys tik nuo Jūsų poreikių ir interesų.

 

 

 

MERGELĖ

Viena blogiausių savaičių metuose, kai atrodo viskas ims slysti iš po kojų. Būsite pasimetęs tiek dėl asmeninių santykių, tiek dėl profesinės srities reikalų. Norėsis atitrūkti nuo problemų, viską mesti ir išvykti už jūrų marių, tačiau susiimkite ir kuo greičiau išspręskite viską. Jei tikrai nebenorite būti kartu su antrąja puse, nutraukite santykius ir bereikalingai negaiškite laiko, jei visgi meilės kibirkštėlė dar rusena – stenkitės iš naujo ją įpūsti ir nugalėti užklupusias negandas. Savaitgalį skirkite poilsiui, sudėliokite į vietą visas mintis.

 

 

SVARSTYKLĖS

Energija liesis per kraštus, būsite nepralenkiamas tiek profesinėje, tiek asmeninių santykių srityje. Lengvai sugundysite ką tik panorėsite, todėl nepražiopsokite progos ir kuo greičiau ja pasinaudokite. Užkalbinkite sau patinkantį ir nestokokite dėmesio jam. Savaitgalį išvykite į gamtą, nepraleiskite veltui paskutiniųjų gražiausių rudens dienų.

 

 

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovai bus paslaptingi, spinduliuos magija bei aistra. Tiesiog žavėsite aplinkinius! Jeigu galite, nueikite į pasimatymą ar bent jau į kokią žmonių susibūrimo vietą – pasimėgaukite dėmesiu. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria nusiimti rožinius akinius ir atidžiau pažvelgti į realybę. Beje, šioje situacijoje gali labai pagelbėti geras draugas. Savaitgalis, nors ir nebus kupinas kvapą atimančios aistros, vis tik bus įdomus. Nesunkiai pasieksite atsakomybių ir malonumo harmoniją romantiniuose santykiuose. Džiaukitės savo pasiekimais.

 

 

ŠAULYS

Savaitės pradžioje Šaulio ženklo atstovams Žvaigždės pataria svajoti – Jūsų pasąmonė šiuo metu bus kaip niekada vaisinga. Beje, būtinai skirkite laiko poilsiui, jeigu nepervargsite, širdis šiuo metu atsiųs labai svarbią žinutę – klausykite. Savaitės viduryje vėl būsite ekstravertiški, norėsite patikrinti viską ir visus, kas Jus supa. Pasauliui patinka Jūsų dėmesys, tad neabejotinai sulauksite atsako. Savaitgalis nebus romantiškas, filosofiškas ar svajingas, tačiau realybė gali būti mielesnė už bet kokias abstrakčias idėjas.

 

 

OŽIARAGIS

Pirmosiomis savaitės dienomis Ožiaragio ženklo atstovai sugebės įžvelgti visus įmanomus faktorius bei kampus konkrečioje romantinėje situacijoje. Sprendimas, kurio taip vengėte, šiuo metu gali tarsi ateiti pats. Pagaliau žengsite pirmyn! Neįsijauskite, savaitės viduryje nederėtų pernelyg skubėti, ypač meilės reikaluose. Savaitgalis – iš tiesų romantiškas. Meilė ir aistra tarsi sklandys ore, viskas klosis dar geriau, nei planavote... Kaip galite nesužavėti? Pasitikėkite savimi.

 

 

VANDENIS

Savaitės pradžioje Vandenio ženklo atstovų dėmesio centre bus santykiai. Net jeigu kurį laiką buvote vieniši, mąstysite apie ilgalaikę draugystę, kursite ateities planus ar bent jau svajosite. Tai – tinkamas laikas apsvarstyti savo poelgius, troškimus ir galimybes. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria nepamiršti: visi esame skirtingi, turime skirtingus poreikius ir kartais norime tiesiog šiek tiek laiko praleisti atskirai, vienumoje. Ir tai tikrai nesignalizuoja apie blėstančius jausmus. 

 

ŽUVYS

Nesvarbu, kokios pagundos Žuvų ženklo atstovams ramybės neduos savaitės pradžioje, pasistenkite atsispirti ir  rūpinkitės savo reikalais. Taip pat supraskite, jog visų problemų išspręsti negalite,leiskite partneriui pačiam pasirūpinti savo bėdomis. Savaitės viduryje, ko gero, būsite linkę į apmąstymus, santykių ir gyvenimo analizavimą... Tai reikalinga, tačiau skirkite laiko ir atsipalaidavimui. 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras