Meilės horoskopas savaitei (11 11 -11 17)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Susilaikykite nuo komplikuotų meilės situacijų aiškinimosi pirmadienį, mat visos Jūsų pastangos gali būti įvertintos neigiamai. Kita vertus, antradienį ir trečiadienį Jūsų meilės žvaigždutė vėl spindės – būsite kupini seksualumo, geros nuotaikos, nusiteikę flirtuoti. Jei turite žengti tolimesnį žingsnį santykiuose - dabar puikus metas tai padaryti. Ketvirtadienis ir penktadienis palankus metas pabūti su šeima, draugais, išsikalbėti. Savaitgalį žarstykite komplimentus, tačiau susilaikykite nuo pažadų.

 

JAUTIS

Kodėl susilaikyti? Tai pirmadienio klausimas Jums. Jei jūsų galvoje kirba romantiškos mintys – nedelskite ir imkitės veiksmų. Antradienį ir trečiadienį galite pajusti spaudimą priimti sprendimus, kurie nėra Jūsų, tad susilaikykite iki savaitės pabaigos, mat ketvirtadienis ir penktadienis atvers akis ir situaciją bus galima matyti ir vertinti daug aiškiau. Savaitgalį būkite nusiteikę tiek pašėlti, tiek ramiai pavakaroti su antra puse, nes Jums abiems reikia ir vieno, ir kito. Savaitgalis taip pat puikus metas planuoti ir svajoti.

 

DVYNIAI

Pirmadienį pasistenkite nudirbti svarbiausius savaitės darbus, nes vėliau antroji pusė gali neblogai sumaišyti visas kortas. Vienišiams antradienis ir trečiadienis gali pažerti nemažai galimybių susiburkuoti su asmenimis, kuriuos laikėte tik draugais, tačiau Jums spręsti, ar to tikrai reikia. Ketvirtadienį susilaikykite nuo sprendimų, mat vietoj saldžių pasekmių, galite paragauti karčių pipirų. Penktadienį vėl galite užsisukti darbuose, tačiau tai reikės iškentėti ne tik Jums, bet ir Jūsų antrai pusei. Savaitgalis puikus romantiškiems planams, tad skirkite jį meilei.

 

VĖŽYS

Pirmadienį atrodys, kad Jūs pagaliau aiškiai matote savo širdies situaciją, galite netgi priimti svarbius sprendimus susijusius su meile ir aistra. Jei to nepadarysite, antradienį ir trečiadienį susilaikykite nuo bet kokių išvadų darymo, nes tuomet pirmoji mintis dažniausiai bus klaidinga. Baigiantis darbo savaitei norėsite pabūti namisėda, praleisti laiko su šeima, tuo tarpu savaitgalį kažkas tems iš namų pasilinksminti. Nepraleiskite progos ir atsipalaiduokite!

 

LIŪTAS

Visą santykių situaciją pirmadienį matysite lyg per miglą, tad norint susigaudyti, kas ir kaip, reikės šiek tiek palaukti. Antradienis ir trečiadienis puikios dienos tobulėjimui, savęs pažinimui, tačiau nepamirškite, kad labiau pažinti verta ne tik save, bet ir savo mylimą žmogų. Ketvirtadienį sustiprės Jūsų ego, tačiau jūs jausitės mylintys ir mylimi, todėl nepamirškite to parodyti aplinkiniams. Jei trokštate linksmų nuotykių savaitgalį – žvaigždės pažers nemažai progų!

 

MERGELĖ

Pirmadienį nepamirškite, kad meilė, tai ne tik linksmybės ir gera nuotaika, bet ir pagarba antrai pusei, tad pasiruoškite išgirsti ir gerbti ją. Savaitės viduryje jus įsuks darbų šurmulys, tad nebeliks jėgų rodyti dėmesį simpatijoms. Jei širdį spaudžia akmuo, nuridenkite jį pasikalbant su gerais draugais ar žmogumi, kuriuo tikrai pasitikite. Jums palengvės, o ir situacija gali nebeatrodyti tokia bloga. Savaitgalį mintys ir svajonės regsis taip greitai, kad visa aplinka gali su Jumis nespėti! Būkite realistai, neskubėkite daryti skubotų išvadų, įsigilinkite į mylimo žmogaus situaciją.

 

SVARSTYKLĖS

Pirmadienį meilės reikaluose vyraus štilis ir jei reikia priimti svarbų sprendimą – atidėkite jį iki savaitės vidurio, kai būsite geriau nusiteikę išanalizuoti situaciją ir priimti logiškus sprendimus. Savaitės viduryje būsite patrauklūs aplinkiniams, tad galimas greitas flirtas. Ketvirtadienį ir penktadienį turintiems šeimas gali prireikti daug diplomatinių įgūdžių norint neįžeisti antros pusės ir pakreipti viską malonumų, o ne konfliktų keliu. Savaitgalį turintys šeimą jaus jausmų atsigavimą, o vienišiams puikus metas pasižvalgyti romantiškų nuotykių, nueiti į pasimatymus.

 

SKORPIONAS

Pirmadienis puikus laikas seksualiai romantikai, tinkamas trumpiems susitikimams, jei suprantate, ką turime omenyje. Antradienį ir trečiadienį puikiai vystysis tik platoniškas bendravimas, reikia atsargiai rinktis žodžius, kad nejučiomis neįžeistumėte antrosios pusės. Išsiaiškinkite visus argumentus prieš šokdami prie išvadų ir gerai apgalvokite savo sprendimus. Savaitgalį pailsėkite vieni ar dviese, nesiimkite jokių grandiozinių planų, venkite alkoholio ir linksmybių, nes didelė tikimybė pasėti abejonės sėklą dabartiniuose santykiuose.

 

ŠAULYS

Pirmadienis puikus metas apgalvoti savo veiksmus ir tolimesnius planus liečiančius meilės reikalus, o antradienis ir trečiadienis tinkamos dienos konkretiems veiksmams. Jūsų žinutės veiks kaip Kupidono strėlės nepaisant to, ar jos bus siunčiamos elektroniniu paštu, ar SMS'u ar šnabždamos tiesiai į ausį Jūsų simpatijai. Darbo savaitės pabaigoje santykiai gali pareikalauti ypatingo dėmesio, tad būkite pasiruošę daugiau duoti nei gauti. Jei savaitgalį pastebėsite, kad Jūsų simpatijos žodžiai neatitinka veiksmų – demaskuokite jį/ją ir nebijokite paprieštarauti, jei Jums tai netinka.

 

OŽIARAGIS

Įtemptoje pirmadienio darbotvarkėje, palikite tarpelį romantikai, gali atsirasti akį merkiantis kolega ar antroji pusė maloniai nustebinti. Antradienį ir trečiadienį turėsite daugiau laiko skirti darbui, tad atiduokite visą širdį ir gausite pelnytą atpildą ketvirtadienį. Penktadienis pažers malonumus, poilsį, vidinį žavesį, todėl pasistenkite tai tinkamai išnaudoti. Savaitgalį gali prireikti atsitraukti ir pažiūrėti į santykius iš šalies, jei imsitės kažką keisti, keiskite į gera abiem partneriams, o ne tik sau.

 

VANDENIS

Jei pirmadienį nuspręsite kažką padaryti tik dėl savęs – tai tikrai nebus savanaudiška. Pailsėkite, atsipalaiduokite ir būkite gerai nusteikę antradieniui ir trečiadieniui. Viduryje savaitės gali tekti imtis aktyvių veiksmų norint sulaukti romantikos ir šiltų jausmų. Jei patiems trūksta minčių, kaip tai padaryti, įtempkite ausis ir paklausykite, ką aplinkiniai daro gerų santykių vardan. Jūs būsite nustebinti pasirinkimų įvairovės. Savaitgalį būsite nusiteikę linksmybėms, tad įtraukite į jas ir savo simpatiją – laukia karštos pasekmės.

 

ŽUVYS

Iki savaitės vidurio nors spinduliuosite patrauklumu, tačiau mintys gali suktis apie santykius ir tolimesnę jų eigą. Gali kankinti klausimai, ką dar galite padaryti, kad būtų geriau, o gal taurė jau išseko? Gali tekti ieškoti patarimų, tačiau labiau tiktų atviras pokalbis su antra puse. Darbo savaitės pabaigoje palankios aplinkybės susiklostys vienišiams, atsiras progų susitikti su įdomiais asmenimis ir potencialiomis simpatijomis. Savaitgalį neužsidarykite namuose, nes galite pražiopsoti didžiąsias galimybes.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Jau einu :)
Naujas komentaras