Meilės horoskopas savaitei (11 13 – 11 19)

signos2.jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Ši savaitė prasidės su trenksmu. Iki pat trečiadienio savo energiją ir  impulsyvumą nukreipkite pažinčių bei meilės linkme. Tikėtinos linksmybės, kokių seniai neturėjote. Ketvirtadienis ir penktadienis bus tinkamas metas  grįžti į realybę. Labiau pasirūpinkite savo sveikata. Savaitgalis neprilygs savaitės pradžiai romantikos prasme, tačiau tikėtina, kad kažkam kaip reikiant krisite į širdį.

 

JAUTIS

Šią savaitę jautukų kasdienybę praskaidrins romantiški susitikimai nuo pat savaitės pradžios. Drąsiai ženkite pirmą žingsnį pirmadienį ir išgirsite teigiamą atsakymą. Antradienis ir trečiadienis taip pat palankus.Tinkamas laikas reikalams susijusiems su menu, kūrybinėmis idėjomis. Šią savaitę jautukus gali aplankyti meilė iš pirmo žvilgsnio. Būkite drąsūs, nes tokios progos pasitaiko retai.

 

DVYNIAI

Šmaikštus sąmojis yra jūsų stichija. Iki trečiadienio dvyniai tiesiog mėgausis karštomis diskusijomis ir savo intelektualumu žavės aplinkinius. Ketvirtadienis ir penktadienis nebus labai romantiškas. Tikėtinos finansinės problemos ir šeimyniniai reikalai. Tačiau negali būti visada gerai. Problematiškas dienas su kaupu kompensuos savaitgalis. Nenustebkite, jai savaitės pabaigoje meilės reikalai apvers aukštyn kojomis jūsų gyvenimą.

 

VĖŽYS

Savaitės pradžioje norėsite kažką apipilti aukso dulkėmis ar padovanoti kažką labai brangaus ar prabangaus savo antrajai pusei. Tačiau gerai įvertinkite savo finansines galimybes. Tikrai bus ekstravagantiška, kai po visko jums apie esamas skolas primins kreditorius. Nuo savaitės vidurio tikėtina elgsitės protingiau, o romantikos jausmas tikrai nebus menkesnis nei visa tam išleistumėte krūvas pinigų. Savaitgalis nusimato pikantiškas dėl nuomonių skirtumų.

 

LIŪTAS

Savaitės pradžioje atsipalaidavimo ir šilumos energija suksis apie jus ir liūtukai ieškos originalių ir įdomių  būdų kaip praleisti laisvalaikį su draugais. Tiesa, ketvirtadienį ir penktadienį nuotaika ir entuziazmas gali kiek išblėsti, o melancholiška nuotaika gali imti viršų. Tačiau nesisielokite savaitgalį vėl viskas bus gerai. Nėra nieko blogo, ko nepataisytų karštas ir audringas seksas.

 

MERGELĖ

Meilėje ne visada būna taip kaip darbe. Ne visada sutelktos pastangos į meilės nuotykį garantuos romantiškus ir šiltus jausmus. Jei jau nutarėte suplanuoti šį tą romantiško ir originalaus, palankesnis laikas tai padaryti, bus ketvirtadienis ir penktadienis. Savaitgalį viskas pasikeis, į jūsų širdį belsis meilė, tačiau visai tikėtina, kad jai jūs atsuksite nugarą. Nebūkite atšiaurios, išklausykite kuo su jumis nori pasidalinti jūsų antroji pusė ar nauji gerbėjai.

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia svarstyklėms bus labiau draugiška nei romantiška. Tačiau įpusėjant savaitei, šis derinys susikirs ir greičiausiai turėsite draugišką seksą. Tačiau jums to nepakanka, todėl trečiadienį, ketvirtadienį ar penktadienį drąsiai išsakykite savo norus antrajai pusei ir pamatysite, kad romantiški ir tvirti santykiai įmanomi. Viskas jūsų pačių rankose.

 

SKORPIONAS

Kokia smaragdinė ir akinanti šviesa jums švies savaitės pradžioje! Skorpionų seksualumu, humoro jausmu ir žavesiu bus susidomėję eilės gerbėjų. Nesikuklinkite, jūk žinote, kad kitaip ir būti negali. Tačiau dėl didelio dėmesio trečiadienį ar ketvirtadienį gali aplankyti dvejonės, širdis tiesiog blaškysis. Todėl klausykite tik savo širdies balso. Savaitgalis tikėtinas lankstus. Verslas, flirtas ir dalykiniai susitikimai tiesiog persipins tarpusavyje.

 

ŠAULYS

Savaitės pradžia šauliams bus emociškai nelengva. Tačiau nerimą ir stresą gali padėti įveikti geri darbai. Trečiadienis,  bene geriausia savaitės diena, kada bus tinkamiausias laikas imtis novatoriškų idėjų. Taip pat ši diena bus tinkama naujoms pažintims. Savaitgalį, labai tikėtina, kad naujas žmogus jums paliks didžiulį įspūdį ir įkvėps jumyse menininko gyslelę iš naujo.

 

OŽIARAGIS

Ožiaragiai, labiau nei kiti zodiako ženklai, linkę kiekvieną sprendimą rimtai apgalvoti. O šį pirmadienį iškilęs klausimas kaip reikiant privers suktis jūsų mintis. Neskubėkite, tačiau pernelyg ilgai ir nedelskite. Tikėtina, kad tinkamą sprendimą padės priimti draugai ir artimieji. Žvaigždės pranašauja gerą sandorį. Tad, tik nuo jūsų priklausys  kaip susiklostys antroji savaitės pusė.

 

VANDENIS

Jaučiate gėdą? Todėl savaitės pradžioje vandeniai norės privatumo. Vienatvė tikrai niekam nepakenkė, tačiau trečiadienį ar bent jau ketvirtadienį išlįskite iš savo kiauto, nes žvaigždės jums yra paruošusios kažką intriguojančio ir įdomaus. Nederėtų atsisakyti kvietimo įdomiai praleisti laisvalaikį. Trečiadienis, ketvirtadienis ir penktadienis - geriausios dienos. Savaitgalį būsite santūrus, tačiau optimistiškai nusiteikęs.

 

ŽUVYS

Pirmadienis nusimato kovingas! Teks už save pastovėti. Antradienį ir trečiadienį pavojus nebegrės ir laimei, galėsite mėgautis savo antrosios pusės bučiniais ir glamonėmis. Ketvirtadienį ir penktadienį būsite lyderis ir komandos dvasia. Savaitgalis nusimato romantiškas ir perspektyvus. Tinkamas laikas svajoti apie ateitį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras