Meilės horoskopas savaitei (11 14 – 11 20)

 
2 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžioje gailėsite savo nervų, todėl būsite mažiau emocionali (-us). Nors paprastai jums sunku nereikšti emocijų, tačiau savo pačios (-ties) labui susilaikykite. Nukreipkite dėmesį į tai, kas Jums teikia malonumą: darbai, hobis, laisvalaikis su artimais žmonėmis – šiuo metu tokia veikla bus kaip niekad palaiminga. Savaitės pabaigoje plūstelės seksualinės energijos, todėl trauksite ne tik savo antrosios pusės, bet ir visos priešingos lyties dėmesį, todėl galite pati (pats) to nenorėdama (-s) sukelti pavydo bangas, kurios Jus nuplukdys į romantišką ir aistringą savaitgalį.

JAUTIS
Savaitės pradžioje gali norėtis susisukti į kamuoliuką ir romantiškai leisti vakarus su artimaisiais, juolab, kad šiuo metu Jums puikiai seksis išlieti jausmus ir gauti atvirus atsakymus. Dabar trauksite meilę internetinėje erdvėje, tad jei puoselėjate santykius per atstumą ar ieškote naujų – internetas arba telefonas gali padėti atrasti naujų prieskonių santykiams. Jei su mylimu žmogumi šiek tiek konfliktavote, dabar pats laikas užglostyti visus nesutarimus, priimti kompromisus ir toliau mėgautis meile, o jei ieškote to ypatingo žmogaus – savaitgalis pamėtės puikių progų.

DVYNIAI
Savaitės pradžioje išmintingas žingsnis meilės srityje būtų neskubėti. Gali būti, kad Jūs pati (pats) nevisai žinote, ko norite, todėl atrodo, kad Jūsų ir antrosios pusės troškimai nesutampa. Savaitės pabaiga kur kas geresnė atviriems pokalbiams, norų ir interesų derinimui, tačiau Jums derėtų būti visiškai atvirai (-am) su antrąja puse, nes jūsų mintys ir perspektyvos gali aukštyn kojom apversti ir jos (jo) planus. Savaitgalį reikia pasitempti tiems, kurie yra nelinkę mėtytis romantiškais gestais – tai puikus metas išversti iš kojų savo mylimąją (-ąjį), o jei esate vieniša (-s)e, graži šventė suorganizuota draugams atsipirks meilės galimybėmis.

VĖŽYS
Savaitės pradžioje puikiai suvoksite savo jausmus, taip pat gerai nuspėsite kitų žmonių vidinę būseną. Vadovaukitės savo širdimi – dabar Jums galimi gražūs dalykai. Trečiadienį ir ketvirtadienį pasistenkite neatitrūkti nuo realybės ar duoti skubotų pažadų. Juk norite žinoti, kas vyksta! O kalbant apie didžiulius gestus – savaitgalį prisiminkite, kad maži dalykai kartais gali reikšti netgi daugiau. Kam žvalgytis kažkur kitur, kai galite sukurti meilės kupiną aplinką ten, kur esate dabar?

LIŪTAS
Buvimas jautriu žmogumi gali turėti neigiamą reikšmę, bet tai nuostabus dalykas kalbant apie romantiką, o jos šios savaitės pradžioje Jūs tikrai turėsite. Puikus savo jausmų suvokimas ir aplinkinių reakcija į juos Jums suteiks tikrą šeštąjį pojūtį, todėl pasinaudokite juo dabar. Jūsų gilesnis suvokimas labiausiai pravers trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį, kai turėsite charizmos, kuri suteiks Jums galimybę užkaitinti Jūsų romantiškąjį gyvenimą. Dabar puikus metas užmegzti naujus ar sustiprinti esamus gražius santykius. O savaitgalį apmąstykite visos savaitės veiksmus ir jų rezultatus.

MERGELĖ
Savaitės pradžioje draugai Jums bus svarbiausia – nesvarbu, ar turite antrąją pusę, ar esate vieniša (-s). Su kuo ilgai nesimatėte? Paskambinkite, susitikite, atgaivinkite apmažėjusį bendravimą - juk puiku vėl palaikyti ryšį su senu draugu. Trečiadienis ir ketvirtadienis bus labai užimtos dienos, kad vargu ar turėsite laiko apie kažką pagalvoti, ypač apie tai, kaip jaučiatės. Bet jeigu Jums prioritetas yra meilė, šis savaitgalis yra puikus metas šioje srityje padaryti didelį progresą. Jūs puikiai mokate suorganizuoti nuostabų pasimatymą, o jeigu esate vieniša (-s), naujos pažintys juk šalia – tereikia nusišypsoti ir šiek tiek pasistengti.

SVARSTYKLĖS
Jums dažniausiai puikiai sekasi išlaikyti balansą, bet savaitės pradžioje būsite išsiderinusi (-ęs). Leiskite sau šiek tiek įkvėpti gryno oro, kitiems pasiūlykite padaryti tą patį. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį galimos naujos, geresnės perspektyvos, kurios Jums padės suprasti, kad ten, kur dabar esate, iš tiesų viskas yra nepakartojama. Veikite aktyviai – išlįskite iš savo kiauto ir atvirai pakalbėkite apie savo jausmus – taip padarysite puikią pažangą savo santykiuose. Savaitgalį trokšite bendravimo – nesvarbu, ar draugu būryje, ar dviese su savo antrąja puse.

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje analizuodama (-as) savo širdies reikalus išsiaiškinsite, kokie tikrieji Jūsų jausmai. Nors norėsis vieną konkretų žmogų nukreipti kažkuria linkme, bus geriau, jei viską spręsti leisite meilei. Trečiadieniui ir ketvirtadieniui savo jėgas skirkite darbui ir karjeros galimybėms. Dabar mažiausias dalykas romantikos srityje gali turėti nenumatytą poveikį. Šį savaitgalį ekspromtiniai veiksmai gali būti smagūs, bet tik atidžiai suplanuoti dalykai paliks gerų prisiminimų. Todėl geriau suplanuokite ką nors mielo!

ŠAULYS
Savaitės pradžioje būsite pasinėrusi (-ęs) į diskusijas apie romantinius idealus, savo vertybes ir klausimus apie meilę, ypač, jeigu kažkas bandys užginčyti Jūsų nuomonę. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį širdies reikalai gali būti linksmi ar galbūt net neįtikėtinai juokingi. Įsivaizduokite, kad esate savo romantinės komedijos žvaigždė ir mėgaukitės savo silpnybėmis ir tiesiog mielais širdžiai dalykais! Šį savaitgalį balansavimas tarp susitvarkymo su savo troškimais ir noru būti nepriklausoma (-u) bus kritinis – susitvarkykite su tuo!

OŽIARAGIS
Jūsų savaitės pradžios mantra: pokyčiai yra gerai, ypač romantikos srityje. Susikoncentruokite į sveiką požiūrį tvarkant įvairius reikalus, būkite teigiamai nusiteikę ir judėkite į priekį! Viskas bus tiesiog nuostabu. Trečiadienį ir ketvirtadienį, jeigu turite klausimą – paklauskite. Netgi jeigu jis nepatogus arba atsakymas yra ne toks, kokio tikėjotės, atversite duris svarbiam ir naudingam dialogui. Savaitgalį būsite tiesiog nepakartojama (-s). Jeigu turite antrąjąją pusę, laiką leiskite su ja (juo) ir sužavėkite savo mylimąją (-ąjį). Jeigu esate vieniša (-s), dabar pats laikas susirasti panašių pažiūrų grupę, suorganizuoti ką nors smagaus kartu ir užmegzti naujų ryšių!

VANDENIS
Savaitės pradžioje galite jaustis keistai. Patariama išsiaiškinti savo emocijų priežastis, nesvarbu, ar jos teigiamos, neigiamos ar (ypač) prieštaringos. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį būkite tvirtai nusiteikusi (-ęs) artėjantiems stipriems, galbūt net jaudinantiems, dalykams. Greitas mąstymas, atidus stebėjimas ir savo pačios (paties) reakcijų stebėjimas – štai kaip padaromi nepaprasti romantiški atradimai! Įsitikinkite, kad galvojate taip pat, kaip žmogus, su kuriuo praleisite savaitgalį – kitu atveju būkite pasiruošusi (-ęs) sutikti arba nesutikti su jos (jo) nuomone. 

ŽUVYS
Savaitės pradžioje labiau nei įprastai būsite verta (-s) pagarbos. Jei esate poroje, Jūsų mieloji (-asis) tikrai Jūs įvertins, o jei vieniša (-s) - dabar pats laikas papildyti savo gerbėjų gretas, tad nepatingėkite paieškoti naujų pažinčių, kad ir internete. Trečiadienį ir ketvirtadienį stenkitės per daug nesidalinti asmenine informacija – pasitikėjimas savimi yra gerai, bet kai kuriuos dalykus reikia palikti tik artimiausiems draugams. Žinokite, kada patylėti, ir paprašykite kitų padaryti tą patį! Savaitgalį žvaigždės pataria: kam spėlioti, jeigu galima tiesiog paklausti?

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (2)
geras pasakimas
pieva, koks cia meiles...?
Naujas komentaras