Meilės horoskopas savaitei (11 14 – 11 20)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Avino ženklo atstovai bus tikri proto, išmanumo čempionai, ypač – meilės reikaluose. Nors bendravimas planuojant ateitį gali būti kiek sudėtingas, nesunkiai viską išspręsite. Trečiadienį bei ketvirtadienį Žvaigždės pataria sulėtinti gyvenimo (romantinio taip pat) tempą. Aistrą ir didelius planus atidėkite vėlesniam laikui, pavyzdžiui, penktadieniui ir šeštadieniui – šiomis dienomis spindėsite žavesiu ir būsite nusiteikę nuotykiams. Sekmadienis – vėl ramesnė diena, tačiau palanki romantikai. Galbūt galite sau leisti vieną dieną tiesiog praleisti lovoje drauge?

SEKSAS:  Palankiausia savaitė paišdykauti: galite pasirinkti tam netikėčiausias vietas arba išbandyti erotinius žaisliukus, kurių dar nesate bandę. O jei „žaisliukams“ dar nesate pribrendę, tuomet bent jau surenkite pagalvių mūšį, kuris pereitų į saldžius bučinius.

JAUTIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Jaučio ženklo atstovams Žvaigždės pataria saugotis dviprasmiškų žinučių, ženklų, pokalbių... Taip pat neskubėkite vertinti kitų žmonių – viskas tiesiog gali būti painu ir atrodyti ne taip, kaip yra iš tiesų. Savaitės vidurys – kur kas palankesnis metas. Vienišiai neturėtų atsisakyti draugų siūlomų idėjų – ko gero, tikrai pasilinksminsite, galbūt net sutiksite naują simpatiją? Turintiems antrąją pusę Jaučio ženklo atstovams patariama nevengti diskusijų – bendravimas bus našus ir puikiai seksis drauge kažką kurti. Penktadienį bei šeštadienį galite jausti spaudimą, tarsi kažkas jus skubintų – nepasiduokite ir skirkite sau tiek laiko, kiek jums reikia. Sekmadienis – pati aistringiausia, karščiausia diena! Mėgaukitės!

SEKSAS: Daugiau dėmesio skirkite bučiniams. Išbandykite visokias jų rūšis, peržiūrėkite įvairius mokomuosius filmukus – jokiais būdais nemanykite, kad čia yra juokaujama. Gali būti, kad naujas požiūris į bučinius iš esmės pakeis jūsų pojūčius ir netgi gyvenimą.

DVYNIAI

SANTYKIAI: Pirmadienis bei antradienis Dvynių ženklo atstovams – labiau ne su romantika, jausmais, o su protu ir mąstymu susijusios dienos. Kaip bebūtų, tinkami sprendimai šiomis dienomis turės įtakos romantiniam gyvenimui ateityje. Savaitės viduryje, ko gero, svarbiausia bus suprasti, ką jums jaučia, ką apie jus mąsto kitas žmogus. Žvaigždės pataria nepersistengti: atsipalaiduokite, būkite savimi – tai bus geriausia. Beje, nepamirškite atskleisti ir savo puikaus humoro jausmo. Savaitgalį, tikėtina, išgirsite puikų patarimą, tik nebijokite imtis iniciatyvos. Jeigu turite gerą idėją, kaip pradėti kažką malonaus, kodėl drovitės?

SEKSAS: Paruošiamųjų glamonių metu reiktų padėti savo antrajai pusei susivokti, kas jai ar jam labiausiai patinka. Gali būti, kad teks paglamonėti ir save, nevenkite ir įvairių žaisliukų. Ir nebijokite atrodyti kvailai ar juokingai – pasitikėkite vienas kitu.

 

VĖŽYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje kažkas iš tiesų įtemptai stengsis kažką gauti, ir tai būsite ne Jūs. Tikriausiai jausitės kiek nestabiliai, būsite gana jautrūs – išlikite atsargūs ir nepasiduokite provokacijoms. Savaitės viduryje, tikėtina, niekam nežinomi (ar seniai pamiršti) faktai arba jausmai iškils į dienos šviesą. Beje, šiomis dienomis Jums kaip niekada paprasta suprasti kitus – pasinaudokite tuo. Tuo tarpu savaitgalį viskas tarsi apsivers aukštyn kojomis: prielaidos dažnai gali būti neteisingos, apskritai, bus nelengva suprasti aplinkinius. Prieš priimdami bet kokį sprendimą, visus faktus patikrinkite dar bent vieną kartą. Beje, jeigu kažko jau imsitės – nepamirškite tai daryti aistringai.  

SEKSAS:  Netikėtumai labiausiai jaudina – įsisavinkite tai. Būkite žaismingi ir nenuspėjami, kad partneris neįtartų, ką darysite kitą momentą. Pavyzdžiui, užsirašykite į tango kursus. Arba išprovokuokite seksą neįprastoje jums vietoje.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Liūto ženklo atstovams savaitės pradžioje derėtų prisiminti visiems gerai žinomą posakį: jeigu myli – paleisk. Išlaisvinimas (nuo lūkesčių, prielaidų, spaudimo ir kt.) – tai kelias į geras emocijas, pasitikėjimą ir ramybę. Trečiadienį bei ketvirtadienį sujunkite savo „šviežias“ mintis ir atvirą širdį su nedideliu tyrimu meilės fronte – liksite maloniai nustebę. Beje, nepamirškite atsižvelgti ir į tai, ką sako Jūsų intuicija. Savaitgalį Liūto ženklo atstovai bus nusiteikę nuotykiams, linksmybėms ir naujovėms. Tas, kuris sugebės jus nustebinti pasakydamas (ar parodydamas) kažką naujo ir įdomaus, pelnys nemažai Jūsų dėmesio, kuriuo, beje, iš tiesų mėgausis!

SEKSAS: Ko gi nepadarysi dėl mylimo žmogaus? Padovanokite savo simpatijai keletą laisvų vakarų! Ir leiskite daryti tai, ko tik jis ar ji nori – ir nereikia kamantinėti bei klausinėti „kas čia bus?“ Atsiduokite laisvei ir fantazijai.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Mergelės ženklo atstovai turėtų pasiruošti šiokioms tokioms naujovėms meilės srityje – jeigu užuot rūpinęsi, maloniai jas priimsite, vėliau būsite tikrai apdovanoti. Turintiems antrąsias puses savaitės viduryje Žvaigždės pataria vengti įsakmumo – atsipalaiduokite, juk ne viskas turi vykti pagal instrukcijas. Vienišiams patariama labiau įsiklausyti į tai, ką sako aplinkiniai – galbūt nustebsite pamatę seksualiąją draugo pusę? Savaitgalį nedideli sąmojai ar net debatai nuteiks daug seksualiau, nei komplimentų vienas kitam sakymas. Provokuokite, būkite aistringi ir pasimėgaukite!

SEKSAS:  Erotinė fantazija po truputį baiginėjasi, o jūsų mylimasis ar mylimoji įniuko į kompiuterį arba įsikniaubę skaito knygą? Nesijaudinkite – tai normalu. Jei nesirenkate seksą, rinkitės galvos ar nugaros paglostymus, o galbūt patys nepastebėsite, kaip masažas virs erotiniu.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Nelaukite ir pernelyg ilgai neatidėliokite – savaitės pradžia puikiai tinka karštam pasimatymui. Šiomis dienomis ore tarsi sklandys meilė, romantika... ir Jūs būsite nusiteikę aistringai. Vienišiams patariama nevengti naujų vietų – jose gali laukti naujos pažintys. Trečiadienį ir ketvirtadienį energija kiek nukris, tačiau laikas bus tinkamas platoniškiems santykiams, bendravimui, šilumai. Žvaigždės pataria bet kokius svarbius sprendimus šią savaitę atidėti penktadieniui ar šeštadieniui – pagaliau pasieksite emocinį balansą ir galėsite tinkamai nuspręsti. Sekmadienį praleiskite jaukiai ir ramiai – nesvarbu, dviese su mylimuoju, su draugu ar tiesiog su gera knyga. Pailsėkite.

SEKSAS: Šiuo metu labai rizikuojate pradėti nuobodžiauti seksualiniame gyvenime, todėl laikas pagalvoti ir apie kitas sekso rūšis. Tarkim, išbandykite grupinį seksą. Nebūtinai iš karto pulti išbandyti visas jo versijas, pradžiai užteks petingo.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Savaitė Skorpiono ženklo atstovams gali prasidėti stipriomis emocijomis. Tai – dalis aistringos asmenybės, beje, šių emocijų dėka romantiniame gyvenime galite sulaukti pokyčių. Savaitės vidurys bus romantiškas, Žvaigždės pataria nepamiršti nepasakytų žodžių galios – kartais paslaptingumas gali būti labai patrauklus. Turintys antrąją pusę Skorpionai savaitgalį gali šiek tiek konfliktuoti, tačiau (svarbiausia!) sugebėsite rasti diplomatišką kompromisą. Pasistenkite į santykius „įnešti“ kuo daugiau ramybės ir pasitikėjimo. Vienišiams patariama būti drąsiems, kalbinti visus patikusius asmenis, flirtuoti... ne tik smagiai praleisite laiką, bet ir didelė tikimybė sutikti tą, kurio ieškojote!

SEKSAS: Neišvengsite įvairių sukrėtimų, tačiau viskas yra išgyvenama. Būkite atsargūs ir venkite mylėtis įvairiose neįprastose vietose: baldai gali lūžti, vonia pasirodys per slidi, o ant stalo gali susižeisti nugarą. Tad pagalvokite apie įvairias „apsaugos pagalves“.

ŠAULYS

SANTYKIAI: Pirmosiomis savaitės dienomis Šaulio ženklo atstovams svarbiausia bus padaryti gerą įspūdį naujiems sutiktiems žmonėms. Beje, vienišiams tai palankus laikas naujų santykių pradžiai, o turintys antrąsias puses gali dar labiau sustiprinti santykius, tarpusavio supratimą. Tuo tarpu savaitės viduryje, ko gero, jausitės kiek pasimetę, ramybės neduos su romantiniais reikalais nesusijusios mintys. Išlaukite, pasistenkite išspręsti kilusias problemas. Penktadienį viskas vėl pasisuks teigiama linkme – Jus lydės puiki,aistringa energija, palanki romantikai. Mėgaukitės tuo visą savaitgalį!

SEKSAS: Viskas atsibodo ir niekas nedžiugina? Ruoškitės seksui jau nuo ryto: prikaišiokite mylimam žmogui įvairių nešvankių raštelių, paruoškite patiekalus su meilės simboliais ir afrodiziakais. Atminkite, kad įprotis mylėtis taip pat įgundamas.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Taip, visada svarbu išlikti savimi, tačiau nedidelis „persikūnijimas“ savaitės pradžioje Ožiaragio ženklo atstovams gali dovanoti nemažai trokštamo dėmesio. Bent žingsneliu atsitraukite nuo savo įprasto stilius, būkite kiek laisvesni, gal net laukiniai! Savaitės viduryje gebėsite kaip niekad tiksliai nuspėti tai, kas bus svarbiausia romantinėje srityje – pasinaudokite proga. Penktadienį bei šeštadienį, ko gero,daugiausia dėmesio pareikalaus šeima, meilės reikalus teks trumpam nustumti bent jau į antrą planą. Kaip bebūtų,sekmadienį tikrai galėsite atsigriebti!

SEKSAS: Pagal visas prognozes jūs norėsite laužyti bet kokias taisykles. Įdomiausiai tai, kad šias taisykles jūs kažkada patys ir sukūrėte. Negalvokite, kas būtų jeigu būtų, o klausykite savo intuicijos ir šįkart atsiduokite tik jausmams. Uždraustas vaisius toks saldus...

VANDENIS

SANTYKIAI:Savaitės pradžioje bus labai ryški egzotiška Vandenio ženklo atstovų charizma, jausmams įkvėpti sugebėsite bet ką! Nedvejokite ir ženkite žingsnį dabar. Savaitės viduryje turintys antrąją pusę Vandeniai gali susidurti su šiokiomis tokiomis finansinėmis problemomis, klausimais. Tuo tarpu vienišiams patariama atidžiau pažvelgti į susidariusią situaciją – ar tikrai teisingai vertinate jausmus? Savaitgalis palankus naujoms patirtims, tad jeigu planuojate pasimatymą ar susitikimą su draugais – vietoj seno gero verčiau rinkitės kažką neįprasto ir jaudinančio. Atsipalaiduokite!

SEKSAS: Lytinio akto metu pagalvokite ir kaip jūs atrodote: tikrai neįdomu žiūrėti į nuobodžiaujantį žmogų. Galite padainuoti prieš seksą – tai praskaidrins nuotaiką ne tik jums. O jei nenorite dainuoti, bet ir nuotaikos nėra, tai tiesiai šviesiai ir pasakykite partneriui.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Pirmosiomis savaitės dienomis Žuvų ženklo atstovų mintis okupuos gražios ir jausmingos romantinės svajonės. Galbūt iš tiesų verta dėl to pakovoti? Pirmyn! Savaitės viduryje Žvaigždės pataria apžvelgti savo ateities planus: tai, ko norite ir tai, ką darote dabar. Galbūt yra kažkokių nesutapimų? Šiuo metu pats tinkamiausias laikas imtis iniciatyvos ir viską pakreipti norima linkme.Beje, nesitikėkite staigių rezultatų, tačiau pirmuosius malonius „darbo vaisius“ pastebėsite jau savaitgalį.Sekmadienis – palankiausia romantikai diena šią savaitę. Atsiduokite meilei, džiaukitės gyvenimu!

SEKSAS: Staiga pasijusite džiugūs, lengvi ir laisvi. Skirkite kuo daugiau laiko seksui, kad jūsų nuotaikos taip pat persiduotų ir į šią sritį. Tik nereikėtų galvoti, kaip pasiekti orgazmą bei jų kiekį. Atraskite vienas kitą iš naujo – įsivaizduokite, kad susitikote pirmą kartą.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras