Meilės horoskopas savaitei (11 15 - 11 21)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Kantrybė ir mandagumas yra pagrindinės šio savaitgalio vertybės. Jūsų noras atsitraukti ir užleisti vietą kitų poreikiams gal ir bus tik laikinas pasiaukojimas, bet kartu tai bus ilgalaikė investicija į geresnius santykius. Jums gali atrodyti, kad jūsų poreikiai yra nepastebimi, bet iš tiesų tai bus jūsų pasitikėjimo savimi testas. Kai jūs jo įgausite, būsite apdovanoti.  
 

JAUTIS
Šį savaitgalį Mėnulis yra jausmingajame ženkle, o jus valdanti planeta Venera nuo ketvirtadienio įtakos puikaus laiko praleidimą. Tik nuo jūsų priklausys, kokiais neįprastais būdais sugebėsite save pralinksminti. Žinoma, kad tuo norėsite pasidalinti su kitais. Tai jums tikrai pavyks, nes jūsų puiki nuotaika kaip galingas magnetas prie jūsų trauks kitus.
 

DVYNIAI
Šį savaitgalį jūsų mintys gali išklysti iš realybės rėmų, kai jūsų racionalumą valdanti planeta Merkurijus prisijungs prie impulsyvaus Marso mistiškajame Šaulio ženkle. Stenkitės per daug negalvoti apie ateitį, nes prarasite galimybę mėgautis dabartimi. Nelyginkite, kas galėtų būti su tuo, ką jau turite dabar ir būsite rūpestingesnis ir labiau trokštamas kompanionas. 
 

VĖŽYS
Mėnulis šį savaitgalį keliauja per Vandenio ženklą, kas paskatins jus sutelkti daugiau dėmesio į dalyvavimą įvairiuose grupiniuose renginiuose ir smagiai pasibūti su draugais. Jaukiai praleistas laikas su ypatingu žmogumi gali būti nuostabus, bet bus dar geriau, jei savo laiku pasidalinsite ir su bičiuliais.  Dalyvavimas bendruomeninėje veikloje bus puikus būdas pagyvinti esamus santykius ar susipažinti su nauju žmogumi. 

LIŪTAS
Šį savaitgalį jausite atsakomybė, todėl gali būti, kad užsiimsite organizacine veikla. Dėlto neliksite nepastebėti – jumis žavėsis už tai, kad esate ramus ir teisingas lyderis. Tačiau neleiskite planams paveikti jūsų spontaniškumo, nes  staigus veiklos ar požiūrio pakeitimas gali būti neįtikėtinai jaudinantis.
 

MERGELĖ
Jei nusivesite jums patinkantį žmogų į vietą, kurioje jis ar ji nėra buvęs, jums gali atsiverti palankios galimybės į romantišką savaitgalį. Mėnulis keliauja per nuotykių ieškotojo Šaulio ženklą, bet tai nereiškia, kad Jums būtina keliauti. Kultūriniai renginiai, ypatingai tie, kurie susiję su kitų šalių kultūra, suteiks galimybę patirti kelionių aistrą bei sutikti naujų ir įdomių žmonių, tuo pačiu praplėsite savo supratimą apie pasaulį. 

SVARSTYKLĖS
JJūsų romantiką valdanti Veneros planeta galų gale grįžta į Jūsų ženklą. Šis įvykis jums bus naudingas ketvirtadienį, nes būsite įkvėpti atgaivinti esamus santykius ar motyvuoti ieškoti naujų. Darbas su kažkuo ypatingu gali būti stebinančiai motyvuojantis veikti ir atverti sau kelią į smagų savaitgalį. 
 

SKORPIONAS
Emocionalusis Mėnulis šį savaitgalį įženks į partnerišką Svarstyklių ženklą. Tai bus paskatinimas pamiršti praeitį ir mėgautis naujų pažįstamų draugija ar išbandyti naujas malonumo formas. Lengvai bendraujančiame žmoguje pasigesite jums taip patinkančio gilesnio požiūrio, bet duokite jam ar jai laiko pasireikšti ir galite būti maloniai nustebintas. 
 

ŠAULYS
Atviras ir nuoširdus bendravimas šį savaitgalį Jums bus ir dovana, ir prakeiksmas. Geroji pusė yra ta, kad norėsite kalbėti su bet kuo apie betką ir tai gali patraukti žmogų, kuriam patinka jūsų atvirumas. Blogoji pusė ta, kad drovesnius žmones gali gasdinti Jūsų  tvirti pareiškimai. Atsižvelkite į savo auditoriją ir būkite jautresni, jeigu norite palikti gerą įspūdį. 
 

OŽIARAGIS
Tai gali būti romantiškai skanus savaitgalis. Lėtas mėgavimasis malonumais padvigubins jų poveikį ir prižadins Jūsų jaunativiško žaismingumo pojūtį.  Kuo daugiau savo laiko ir pinigų skirkite linksmybėms. Vietoj rimtosios parodykite savo linksmąją pusę, nes tai jums suteiks papildomo žavesio, kuris trauks aplinkinius ir jie su jumis norės praleisti kuo daugiau laiko. 

VANDENIS
Romantika nėra susijusi su religiniais ar politiniais klausimais, tačiau šį savaitgalį galite būti įtraukti į šių rimtų temų diskusijas. Jeigu sugebėsite išlaikyti draugišką toną netgi tada, kai prieštaraujate išsakytai nuomonei, gali būti, kad tai pagyvins jūsų santykius. Kaip bebūtų, leidimas dominuoti filosofinėms idėjoms gali išklibinti dabartinius santykius ar apsunkinti naujų užmezgimą. 

ŽUVYS
Šis savaitgalis bus magiškas, jei sugebėsite mėgautis paprastais gyvenimiškais dalykais. Draugiškas pokalbis, pasivaikščiojimas miške ar paprasčiausias ramus laiko praleidimas su mielu žmogumi suteiks žymiai daugiau malonumo nei tikitės. Maisto gaminimas su ypatingu žmogumi ar muzikos klausymasis kartu sukurs intymų ryšį, kuris jus suartins be jokio spaudimo ar lūkesčių.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras