Meilės horoskopas savaitei (11 17 – 11 24)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Jei norite krištolo skaidrumo santykių savaitės pradžioje – teks nusivilti. Tai sumaišties metas, tačiau pokyčiai gali išeiti į naudą, jei pasitelksite savo įgimtą lankstumą ir sugebėsite prie jų prisitaikyti. Tai atneš puikių rezultatų savaitės viduryje, kai Jus mylės ir gerbs už mokėjimą išsisukti ir išspręsti sudėtingas santykių problemas. Tad pasitelkite kūrybą, nes santykiai ir yra kūrybos vaisius!

 

 

 

JAUTIS

Užuominos gautos savaitės pradžioje iš mylimo žmogaus, atsakys į visus Jūs kamuojančius klausimus, tereikia plačiai atsimerkti ir nepraleisti pro akis siunčiamų neverbalinių žinučių. Jei šiuo metu kils ir naujų su meile susijusių klausimų, ketvirtadienis ir penktadienis tinkamiausias laikas viską išsiaiškinti. Nepalikite nuoskaudų ir nesusipratimų savaitės pabaigai, nes vos tik prasidėjus savaitgaliui, Jūs vėl tapsite žvaigždžių numylėtiniu! 

 

 

 

DVYNIAI

Kai kalbama apie meilę – Jūsų mintys sukasi kaip vijurkas, tačiau išplepėti viską, kas vyksta asmeniniame gyvenime, gali būti didžiulė klaida. Palaukite, kol meilės fronte reikalai bus skaidresni ir galėsite pasigirti daug didesniais laimėjimais. Savaitės viduryje jausite ypatingą paramą iš mylinčių žmonių, o savaitgalį kas nors gali įberti druskos į Jūsų saldžius santykius, todėl pasiruoškite atlaikyti bet kokią kritiką ir ją tiesiog užglostyti saldžiais žodžiais.

 

 

 

VĖŽYS

Šią savaitę energijos stoka tikrai nesiskųsite. Sugebėsite greitai ir kokybiškai atlikti visas užduotis darbuose, pasirūpinti šeima bei atrasti laisvo laiko minutėlę sau. Savaitgalį atsargiai rinkite žodžius, gerai pagalvokite ką ir kaip sakote. Nors nenorėsite įžeisti aplinkinių, tačiau pastarieji jūsų mintis gali interpretuoti visiškai kitaip. Nepalankus laikas naujos meilės paieškoms. Šiam žingsniui verčiau palaukite mėnesio pabaigos.

 

 

 

LIŪTAS

. Nuo antradienio iki ketvirtadienio tikėtinos naujos meilės žiežirbos. Jei jūs turite porą, išnaudokite šią žiežirbą laužo pakurstymui. Pirmadienį atsisakykite bet kokių romantiškų veiksmų, tikėtina, kad žvaigždės šią dieną jums pašykštės sėkmės. Penktadienį ir šeštadienį norėsis privatumo, tačiau neatsiribokite nuo artimiausių žmonių. Sekmadienis vėl siūlo progas romantikai – jūs pilni meilės energijos. Dabar teisingas metas priimti ilgalaikius santykių sprendimus.

 

 

MERGELĖ

Ko gero, jau permąstėte visus meilės reikalus, šią savaitę jums svarbiausia bus draugai, suprasite, kaip nuoširdžiai juos mylite. O kiek meilės ir rūpesčio sulaukiate iš jų!Pirmadienis-trečiadienis dovanos jums daugybę gerų emocijų – susijaudinimo, juoko... Nepamirškite skirti laiko sau, ypač kai suprasite, jog nebegirdite savęs, nebesuprantate minčių. Ketvirtadienis bei penktadienis – palaimingai lėtos, niekur neskubinančios dienos, tačiau jūsų vaizduotė keliaus milijono mylių per valandą greičiu.

 

 

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje Jūsų savininkiškumo jausmas bus labai didelis. Jeigu esate poroje, būsite beviltiškai pavydus. Tuo tarpu jei esate vienišas, galite „įsitverti“ kažkokio žmogaus.  Imkitės visko, ko reikia, kad atsipalaiduotumėte ir aprimtumėte – medituokite, sportuokite ar tiesiog išsirėkite. Ketvirtadienį ir penktadienį atsigausite, pralinksmėsite, įgausite žavumo, sąmojingumo energijos. Bendraujantys su Jumis puikiai ir smagiai leis laiką. O ta romantiška idėja, kuri Jums kilo? Įgyvendinkite ją!

 

 

 

SKORPIONAS

Jeigu romantiniuose santykiuose – lengva painiava, neskubėkite visko spręsti savaitės pradžioje. Skirkite laiko sau, nuodugniai apsvarstykite susiklosčiusią padėtį ir įsigilinkite į tai, ko iš tiesų norite (tinkamiausia tam – antradienis bei trečiadienis). Darbo savaitės pabaigoje viskas pradės spręstis. Beje, jei turėsite rimtai pasikalbėti su partneriu, pranešti naujieną ar sprendimą, padarykite tai kūrybiškai: kažkur išvykite, pabūkite drauge, pasikalbėkite.

 

 

 

ŠAULYS

Pirmadienį ir antradienį Šauliams Žvaigždės pataria klausyti savo svajonių, nenusigręžti nuo troškimų – šie bus turtingi gerumo, padės jums atskirti, kas tikra, atsirinkti prioritetus. Jeigu svajojate apie kažką konkretaus, skirkite tam daugiau energijos, pastangų. Savaitės viduryje jausitės pakylėti, jūsų teigiamos emocijos „užkrės”  bei žavės aplinkinius. Gali būti, būsite pernelyg apsupti draugų ir artimųjų, ir per mažai laiko skirsite partneriui. 

 

 

 

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje Ožiaragio ženklo atstovai galės džiaugtis begaliniu draugų geranoriškumu, noru padėti. Pasinaudokite galimybe, galite sulaukti puikaus patarimo, padėsiančio patobulinti romantinius santykius. Svarbiausia – būkite atviri naujovėms, pasitikėkite artimaisiais, tačiau nepulkite visko vykdyti nepagalvoję. Trečiadienį bei ketvirtadienį jūsų laukia svarbus suartėjimas, netikėti įvykiai. Įsitikinkite, kad esate tinkamoje vietoje, su tinkamu žmogumi ir laukite geriausio. Savaitgalį būsite kupini pozityvios energijos. 

 

 

 

VANDENIS

Savaitės pradžioje būsite užimti labiau nei įprastai, ribosite save labiau, nei derėtų. Kaip bebūtų, nepergyvenkite: paslaptingumas (o jį tikrai išlaikysite) – puikus būdas „įkaitinti“ mylimąjį!Trečiadienį, ketvirtadienį trokšite atvirumo, bendravimo – bendri reikalai, vieningas požiūris labai suartins su tuo ypatingu jums žmogumi. Tai net šiek tiek pakeis jūsų požiūrį vienas į kitą – ir viskas į gera!Savaitgalį, tikėtina, jausitės sutrikę, negalėsite rasti išeities iš susiklosčiusios situacijos. 

 

 

 

ŽUVYS

Savaitės pradžioje spręskite tik tuos reikalus, dėl kurių būsite tikras. Beje, galėsite džiaugtis sustiprėjusia intuicija, tad prieš priimdami rimtus sprendimus šią savaitę atsižvelkite ir į netradicinius pojūčius. Trečiadienį, ketvirtadienį skirkite daugiau laiko darbui, pareigoms, tačiau pasistenkite, kad dėl to nenukentėtų jūsų asmeninis gyvenimas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras