Meilės horoskopas savaitei (11 18 -11 28)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Šiandien didelė naujos romantiškos pažinties tikimybė , tad nevenkite flirto, pamerkti akį žaviai būtybei ar nusišypsoti nepažįstamiems. Antradienį ir trečiadienį reikės atrasti balansą tarp laiko tik sau ir laiko Jums abiem – jei skirsite per daug laiko tik santykiams – jausitės prarandantys save. Nuo ketvirtadienio iki sekmadienio vėl atsiras galimybių romantiškai leisti laiką tiek vienišiams, tiek meilės lizdelį sukantiems žmonėms, o sekmadienis palankiausia diena išbandyti ką nors naujo intymiuose santykiuose.

JAUTIS
Pirmadienį atrodys, kad Jūsų santykiai darosi labiau romantiški ir jausmingi, gali norėtis atverti širdį antrai puselei ar simpatijai ir už tai nebūsite pasmerkti. Nuo antradienio iki ketvirtadienio nevenkite jaukių pasisėdėjimų su draugais: nueikite į kiną, teatrą – ten puiki vieta mirktelti akį nepažįstamiesiems. Vienišiams visa savaitė palanki nuotykiams ir antros pusės paieškoms, tuo tarpu porelės gali susidurti su santykių atšalimu baigiantis savaitei. Visuose konfliktuose ieškokite kompromisų ir nesivelkite į ilgas diskusijas. Sekmadienį vėl spindės meilės žvaigždutės, tad tinkamai tai išnaudokite.

DVYNIAI
Pirmadienis puiki diena pasitelkus žavesį gauti tai, ko norite, mat jus gaubia išties mistinė seksualumo energija. Jei meilės reikaliukai klostosi ne pagal Jūsų planą, susilaikykite nuo iniciatyvos antradienį ir trečiadienį. Tomis dienomis geriau skirkite laiko sau ar draugams. Nuo ketvirtadienio iki sekmadienio norėsis protingų diskusijų, gilių pokalbių tad jei neturite antrosios pusės, verta sudalyvauti protų mūšiuose ar kitokiose veiklose, kur renkasi protingi pašnekovai, negali žinoti, gal atsiras nusiteikimas ne tik pokalbiui. Sekmadienį porelės tegu skiria dėmesio savo antrai pusei.

VĖŽYS
Nauja romantiška pažintis gali pareikalauti aktyvių pastangų iš jūsų pusės pirmadienį, tad traukite visus savo žavesio ginklus ir pasiruoškite eiti į meilės karą. Nuo antradienio iki ketvirtadienio apskritai puikus laikas stiprinti romantinius ryšius, kurti romantiškus planus su antrąja puse, gal paskirkite pasimatymą ar pagaminkite romantišką vakarienę. Nuo penktadienio Jums labiau rūpės draugai ir leisti laiką jų kompanijoje. Sekmadienį pailsėkite ir nusiteikite kitai savaitei.

LIŪTAS
Sukonkretinkite savo planus ir reikalavimus antrajai pusei, nes iki savaitės vidurio ji bus nusiteikusi ne tik klausyti, bet ir girdėti, ką sakote. Nors savaitės viduryje lauke spaus šaltukas, jūsų santykius šildys meilė ir jaukumas. Vienišiams itin palanki savaitės pabaiga, kai Jūsų šypsenos tirpdys aplinkinių širdis. Pagalvokite, kokį poveikį turės bučiniai ir apkabinimai. Po tokios romantiškos savaitės norėsis pabūti vieniems, tad sekmadienį rezervuokite sau.

MERGELĖ
Pirmadienį jūsų emocijos gali būti kiek paniurusios, tad neišliekite neigiamų jausmų ant antrosios pusės, tai kaip reikiant sumaišys kortas ir vėliauvreikės daug pastangų norint atstatyti šiltą atmosferą. Vienišiai, keliaukite į sporto klubą, susiraskite naujų veiklų, padidinkite savo šansus sutikti nepapįstamuosius ir užmegsti romantiškus santykius. Prisiminkite, kad nauja pažintis pas jus į namus neatkeliaus. Penktadienį ir šeštadienį nesiekite savo planų su konkrečia simpatija, geriau plaukite pasroviui ir būkite atviri naujoms galimybėms. Sekmadienį nepriimkite svarbių meilės srities sprendimų – palaukite, viskas gali būti ne taip, kaip atrodo dabar.

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžia bus tikrai romantiška, gali atsirasti slaptų simpatijų, tad jei ieškote poros – daugiau šypsokitės ir bendraukite. Turintiems porą norėsis įnešti į santykius šiek tiek dramos, tad tikėtini priekabumo priepuoliai. Patariame susivaldyti ir tiesiog ramiai išlaukti iki savaitės galo, jei tada dar norėsis pažerti antrai pusei kritikos – prašom. Savaitgalį skirkite poilsiui, pasivaikščiojimams, draugams, turiningam laisvalaikiui. Jums reikia šiek tiek atsipalaiduoti, bet ne perdaug, mat galite įsiutinti savo puselę.

SKORPIONAS
Nespauskite antrosios pusės pirmadienį, tam dar visa savaitė priešaky. Neduokite jam aiškių nurodymų, ką ir kaip daryti – palikite erdvės siurprizams. Nuo antradienio iki ketvirtadienio, pasikliaukite intuicija, ji pasufleruos kaip elgtis, su kuriais žmonėmis bendrauti. Tuo tarpu baigiantis savaitei, leiskite sprendimus priimti protui. Savaitgalį norėsis perkelti santykius į rimtesnį lygmenį, tačiau gerai apgalvokite, ar išsirinktas asmuo tam pats tinkamiausias. Savaitgalis pažers daug progų vienišiams.

ŠAULYS
Pirmadienis bus itin užimtas, tad jei ir neturėsite laiko visokiems „fiti-miti“, tikrai nenuobodžiausite. Atsargiai vertinkite kitų žodžius ir pažadus, sakoma, kad tik darbai kalba apie žmogaus ketinimus. Turintiems antrą pusę gali kilti noras paieškoti bėdų, priežasčių pasipykti, tad jei jam pasiduosite – laukia nemalonumai. Vienišiai, neužsisėdėkite namuose ir nevenkite suplanuotų ar atsitiktinių pasimatymų. Penktadienis ir šeštadienis skirti ramiam ir kultūringam laisvalaikiui ir pažintims, o sekmadienis pašėlusiems nuotykiams.

OŽIARAGIS
Pirmadienį meilės reikalai atrodys tikras susipainiojęs siūlų kamuoliukas, tad reikia atsitraukti ir į viską pažvelgti iš šalies. Tuomet savaitės viduryje galite imtis konkrečių veiksmų, kad viskas pagerėtų. Nuo trečiadienio puikus metas tiek poroms stiprinti santykius, tiek vienišiams ieškoti romantiškų progų. Draugai ir šeima gali pareikalauti ypatingo dėmesio baigiantis savaitei, todėl neatiduokite savęs viso, ieškokite laiko tik sau, antraip artėjant kitai savaitei Jūs būsite pasinėrę į kitų žmonių rūpesčius. Sekmadienį pasilepinkite vieni ar dviese – bet kuris pasirinkimas bus naudingas.

VANDENIS
Pirmadienį jums puikiai seksis flirtuoti, todėl jei turite antrą pusę – nesivaržykite ir kaitinkite aistras, o jei ne – tikimybė priflirtuoti sau romantišką pažintį išties didelė. Įpusėjant savaitei sulėtinkite tempą, o ypač santykiuose, kiti žmonės gali nespėti su Jūsų planais. Kuriantys meilės lizdelį turėtų pagalvoti, kaip parodyti dėmesį antrai pusei, ar tikrai visi jo/jos poreikiai šiuose santykiuose patenkinami. Savaitgalis tinkamas romantiškoms išvykoms, pažinčių mezgimui.

ŽUVYS
Nors Jūsų jausmai ir planai atrodo labai aiškūs ir konkretūs, pirmadienį gali norėtis šiek tiek atsipūsti ir persvarstyti kai kuriuos sprendimus. Įsibėgėjant savaitei vertėtų į viską žvelgti kuo realistiškiau, antraip galite blogai interpretuoti jums siunčiamus signalus. Baigiantis savaitei susiklostys palankus metas ne tik mintims, bet ir veiksmams, tad kodėl nepakursčius santykių ugnelės? O savaitgalis nespinduliuos jėgų gausa, todėl ieškokite ramios romantikos, jaukumo, pašnekesių ar tiesiog ramių vakarų dviese.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Nice
Naujas komentaras