Meilės horoskopas savaitei (11 20 – 11 26)

signos2.jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Pirmadienis bus darbingas dirbantiems kūrybinį darbą, tad ir meilės sferoje jus sups žaisminga atmosfera. Antradienį ir trečiadienį  tikėtina sulauksite romantiškos staigmenos. Atsakykite tuo pačiu ir maitinsitės meile iki pat penktadienio. Audroms aprimus, likusį savaitgalį nebūkite uždari, o atverkite savo širdį atviram pokalbiui.

 

JAUTIS

Labai tikėtina, kad pirmadienį išsikapstysite iš savo rutinos ir jausitės lyg naujai gimę. Tai nuostabu, galėsite būti savimi ir spinduliuosite romantiškus jausmus. Tiesa, aplinkiniams toks jūsų polinkis gali pasirodyti mažų mažiausiai keistas, tačiau atminkite, kad stebinti puiku, o savaitės pradžia tinkamiausias metas tam. Ketvirtadienį arba penktadienį jautukus gali užgriūti finansiniai sunkumai. Nepamirškite, kad jie ne mažiau svarbūs nei meilė. Savaitgalis tinkamas metas atsakyti į širdies klausimus.

 

DVYNIAI

Pirmadienį dvynius lydės keista romantika su panikos prieskoniu. Tačiau, žinokite, kad meilės reikaluose ne visada viskas būna lengva ir saldu. Antradienis tinkamiausias metas rinkti meilės informacijai - būsite tikri širdies sekliai. Gali būti, kad sužinosite kažką intriguojančio, netikėto apie jums patinkantį asmenį. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio dvyniai bus dogmatiški, tad romantika nekvepės. Sekmadienį būkite atviri patys, jei siekiate nuoširdumo iš savo antrosios pusės.

 

VĖŽYS

Savaitės pradžioje meilės reikalai kaip reikiant papurtys vėžiukus, tačiau visi nesklandumai išeis tik į gera. Žinoma, tik tuo atveju jei antradienį ar trečiadienį nepasiduosite dvejonėms ir baimei. Jūsų neryžtingumas gali kainuoti prarastas romantiškas akimirkas. Savaitgalis taip pat priklausys nuo jūsų veiklumo ar neveiklumo. Jei esate namisėda ir liksite namie - puiku, o jei nutarsite kur nors išeiti, pasauli saugokis!

 

LIŪTAS

Atsipalaidavimas ir žaidimai. Tokia ši savaitė bus liūtukams. Tikėtina, kad antradienį savo veiklą norėsis susieti su kitais žmonėmis ir skirti laiko nuoširdžiam bendravimui. Romantiškiausios savaitės dienos - ketvirtadienis ir penktadienis. Atverkite savo širdį atviram pokalbiui ir gausite atsaką, kokio nesitikėjote!

 

MERGELĖ

Pirmadienį mergelės parodys visai kitokią savo pusę ir viskas baigsis labai romantišku duetu. Antradienį ir trečiadienį tikėtina, kad širdis prieštaraus jūsų protui, o protas širdžiai. Todėl geriau nesiimkite spręsti jokių sprendimų. Meilei palankus metas nuo ketvirtadienio iki pat savaitgalio pabaigos. Būsite linkusios rizikuoti, tačiau tikėtina, kad būtent rizika prišauks kažką įdomaus ir labai netikėto.

 

SVARSTYKLĖS

Pirmadienį svarstyklės bus linkusios dalintis dėmesiu, intriguos ir žais. Pirmyn, taip visada!  Antradienis ir trečiadienis įprastos dienos jų prigimčiai - mąstysite apie darbą, galvosite ar jis jums patinka. Tad laiko romantiškiems jausmams tiesiog neliks. Bet nuo savaitės vidurio atmosfera kils, o svarstyklių ritmas bus neįprastai aukštas. Būtinai pabuvokite ten kur dar nebuvote ar pasinerkite į naujų pažinčių magiją. Tikrai atrasite kažką naujo!

 

SKORPIONAS

Jūsų karšto būdo negalės užmaskuoti nei darbas, nei užgriuvę skubūs reikalai.Nepaisant staiga atsiradusių netikėtumų  ar to, kad gali tekti narplioti nelengvą užduotį, skorpionų atmosfera sparčiai kais iki pat trečiadienio. Savaitės viduryje, tikėtina sulauksite intriguojančio pasiūlymo, kuriam bus nelengva atsispirti, o gal ir nereikia? Nesvarbu ką pasirinksite, esate puikiai motyvuoti ir žinote ką darote. Savaitgalis ramesnis, tačiau romantikos ir švelnių jausmų taip pat nepritrūks.

 

ŠAULYS

Pirmadienį būsite paties savęs herojus. Pagaliau pažvelgsite į viską minios akimis (karštai ir protingai). Antradienį ir trečiadienį didvyriškos nuotaikos ims svyruoti.Jei nepasiduosite pesimizmui ir skirsite laiko draugams, ketvirtadienį ar penktadienį pamatysite, kad galite didžiuotis ne kitais, bet ir savimi.

 

OŽIARAGIS

Visi žino ką meilė daro su jumis ir pirmadienis tinkamas laikas žaidimams! Antradienį ir trečiadienį aplink jus tvyros stipri meilės energetika. Gali būti, kad šiomis dienomis teks priimti svarbų sprendimą. Pažvelkite į tai paprastai, ką sako jūsų širdis? Iki pat savaitės pabaigos negalėsite išmatuoti savo meilės idealų ir turite pripažinti, kad jie tikrai aukšti. Bent apsvarstykite apie galimybę suteikti antrą progą.Šeštadienis pats tinkamiausias laikas pasinerti į naktinį pasimatymą.

 

VANDENIS

Šią savaitę atrodys, kad viskas buvo taip neseniai. Tad bus pats laikas santuokos įžadams atnaujinti ar pasinerti į naują meilės nuotykį. Savaitės planus gali užtemdyti netikėtumai darbe, tad romantiškos viltys gali ir išblėsti. Tačiau neilgam. Savaitgalį vandenio ženklo atstovai siųs stiprų magnetizmą, todėl laukite sprogimo.

 

ŽUVYS

Pirmadienį žuvys spinduliuos stipria energija. Hiperaktyvumas ir draudimų nepaisymas veiks žuvis iki pat trečiadienio. Nors antradienis ir trečiadienis palankios dienos nuotykiams ir flirtui, turėsite pagalvoti ar tai tik emocijos ar tikri jausmai. Savaitgalį tikėtina sulauksite pagalbos šauksmo, žinokite, kad esate puikus palaikymas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras