Meilės horoskopas savaitei (11 21 – 11 27)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Pirmadienis nebus pati geriausia savaitės diena romantikai, tačiau puikiai tiks sportui. Jis padės Jums išlaikyti Jūsų spindesį ir gamintis endorfinams. Antradienį ir trečiadienį priimant sprendimus galvokite plačiau nei tik apie savo viltis ir troškimus – vertėtų pažvelgti į visa tai ir kitu kampu. Rimtai apsvarstykite vieno ypatingo žmogaus požiūrį. Nuo ketvirtadienio dėkite pastangas atsinaujinimui – atsisakykite kai kurių savo senų pažiūrų ir nuoširdžiai įvertinkite savo jausmus. Sekmadienį būsite pasiruošusi (-ęs) tolimesniam žingsniui ir romantiškiems veiksmams.

JAUTIS
Pirmadienį būsite kupina (-s) mielos ir aistringos energijos, kuri Jus padarys tokia (-iu) beprotiškai meilia (-iu). Pasiruoškite ekspomtiniam pasimatymui arba bent jau susiplanuokite ką nors įdomaus vėliau šią savaitę. Jeigu konkrečiau, tai kažkada nei antradienis ir ketvirtadienis, nes šios dienos bus tinkamesnės progresui darbe arba asmeniniuose projektams. Pradedant nuo ketvirtadienio iki pat savaitgalio, romantiniai reikalai gali pasidaryti labai įdomūs – intensyvūs, gilūs, aistringi. Būkite sąmojingi ir gerai pasirūpinkite savimi! Norėsis nuo visko atitrūkti – kaip bebūtų, dabar svarbiausia priimti teisingus sprendimus.

DVYNIAI
Pirmadienį visi atsakymai bus Žvaigždėse, taigi kodėl nenusiuntus kokios nors žinutės savo mylimajai (-ajam), jeigu tokią (-į) turite, arba potencialiai (-iam) gerbėjui (o gal keliems!) internetu, jeigu būtent ten ieškote pažinčių. Antradienį ir trečiadienį būsite itin sąmojinga (-s) ir seksuali (-us), kas neš Jums pergalingą sėkmę, todėl gerai susidėliokite savo socialinį tvarkaraštį. Kaip bebūtų, nuo ketvirtadienio ir visą savaitgalį paslaptingos meilės jėgos pareikalaus Jūsų susikaupimo, tyrinėjimo ir įžvalgumo. Geriausia būtų išlikti ramiai (-iam) ir tiesiog prisitaikyti prie atitinkamos situacijos.

VĖŽYS
Pirmadienis yra puiki diena užmegzti ar sustiprinti meilės ryšį. Jūs būsite labai sumanus ir komunikabilus, todėl leiskite savo antrajai puses žinoti, kad Jums rūpi arba, priklausomai nuo aplinkybių, užmegzkite ryšį su kažkuo nauju. Antradienį ir trečiadienį kai kurie dalykai ir žmonės pasirodys esantys ne tokie, kaip atrodė anksčiau. Kas susiję su romantika, užduokite Jums svarbų klausimą. Nuo ketvirtadienio ir visą savaitgalį būsite šiek tiek jautri (-us) (o gal netgi per jautri (-us)?). Nebūkite pasyvi (-us), išsakykite savo poreikius, taip pat būkite pasiruošusi (-ęs) pasirūpinti kitais, o ypač savimi.

LIŪTAS
Panašu, kad pirmadienį kažką iš naujo apsvarstysite romantikos srityje. Tai Jums išeis į gerą. Antradienį ir trečiadienį Jums pirmoje vietoje bus meilė ir Jūs pati (pats). Tai bus puikus laikas tai (tam), kuriai (kuriam) nuspręsite skirti savo laiką ir pasidalinti jausmais. Ketvirtadienį viskas bus ne taip, kaip atrodė iš pradžių ir Jūs galite labai nustebti tuo, ką atrasite, kai pažvelgsite giliau – tiek esamuose, tiek potencialiuose santykiuose, galų gale tiek savo pačios (paties) jausmuose. Sekmadienis tinkamas vakarėliui, nesvarbu ar tai didžiosios linksmybės su draugais, ar mažesnis, intymesnis reikalas – pasimėgaukite tuo! Juk esate tokia karšta (-s)!

MERGELĖ
Ką bepradėtumėte pirmadienį, viską palaimins Žvaigždės, taigi kodėl nesutelkus savo jėgų į savo meilės gyvenimą? Antradienį ir trečiadienį, norėsis nusimesti naštą nuo savo krūtinės, bet turėtumėte būti išranki (-us) dėl to, kam yra jaučiami abipusiai jausmai.  Suraskite teisingą žmogų ir tuomet tai bus tikrai prasminga. Nuo ketvirtadienio ir visą savaitgalį galite negauti to, ko tikėjotės, taip pat gali tekti geriau įsiklausyti norint išgirsti, ką kiti nori iš tiesų pasakyti. Jeigu jaučiatės sunerimusi (-ęs), paklauskite savęs, kodėl taip yra.

SVARSTYKLĖS
Pirmadienį turėsite super nuovokos galių. Ir ką gi Jūs išsiaiškinsite savo širdies klausimais? Antradienį ir trečiadienį visumoje būsite tiesiog nuostabi (-us). Galite sulaukti papildomo dėmesio, nepamirškite ir kitus juo apdovanoti – būsite labai smagi (-us) pašnekovė (-as), visi norės Jūsų kompanijos. Nuo ketvirtadienio ore tvyros pokyčiai, o norint, kad jie būtų teigiami, venkite koncentruotis tik į save ir savo poreikius. Sekmadienį savo jausmus išreikšti pavyks natūraliai, o kažko naujo atradimas ir tyrinėjimas suteiks fantastišką pojūtį.

SKORPIONAS
Ar esate pasiruošusi (-ęs) meilės nuotykiams? Pirmadienis puiki diena pajudinti reikalus šioje srityje – susipažinkite su kuo nors internete, jeigu esate vieniša (-s), arba savaitgaliui suplanuokite karštą pasimatymą su savo antrąja puse, jeigu esate poroje. Antradienį ir trečiadienį skirkite laiko apmąstymas arba, dar geriau, susitikite pasikalbėti su draugu. Išorinės perspektyvos dabar bus nepaprastai naudingos. Ketvirtadienis, penktadienis ir šeštadienis bus puikios dienos veiksmui. Būsite karšta (-s) ir visi tai žinos – jeigu dabar pirmenybę teikiate meilei, jos jėgos dabar „dirba“ palankiai Jums. Sekmadienį pristabdykite tempą, kitaip rizikuojate perdegti.

ŠAULYS
Jeigu turite mylimą žmogų, pirmadienį gali norėti nuo jos (jo) pailsėti ir pabūti nepriklausoma (-u). Bet antradienį ir trečiadienį galite tapti grupės dėmesio centru, būti mylima (-s) vieno ir visų (galbūt ypatingai vienos (-o)!). Dabar nebijokite pasakyti, ką jaučiate – juk, kai bebūtų, tai pirmasis žingsnis tai pasiekti. Nuo antradienio būsite pasinėrusi (-ęs) savo galvoje – būsite užsiėmusi (-ęs) savo jausmais ir vaizduote. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės. Sekmadienį būsite vėl pasirengusi (-ęs) tyrinėjimams ir Jums puikiai tai seksis.

OŽIARAGIS
Pirmadienį būsite užsiėmusi (-ęs) faktais, bet nepamirškite, kad romantikos srityje jie gali mažai reikšti. Antradienį ir trečiadienį tam tikri ryšiai gali pareikalauti taktiškumo arba tam dabar tiesiog yra nelabai tinkamas laikas. Nors duotą iššūkį norėsis išspręsti jį apgalvojant, šį kartą gali tekti tiesiog laukti ir žiūrėti, kas bus. Nuo ketvirtadienio ir visą savaitgalį Jūsų asmeninė galia bus tiesiog stebuklinga, todėl jeigu Jūs nuspręsite sutelkti jėgas į meilę, reikalai gali tapti labai aistringi. Taip pat tai geras metas sulaukti naudingo patarimo ar  prasmingo ženklo.

VANDENIS
Pirmadienį darykite tai, kas Jums labiausiai padeda susikalbėti pačiai (-iam) su savimi. Antradienį ir trečiadienį užsiimkite joga, klausykitės muzikos, darykite viską, ko norite – Jūsų vidinė ramybė tiesiog švytėte švytės, signalizuojanti pasauliui, kad esate pasiruošusi (-ęs) kažkam naujo. Dabar tinkamas metas žengti žingsnį romantikos srityje – parašykite potencialiai simpatijai elektroninę žinutę internete, sustiprinkite jau esamą ryšį, žodžiu - veikite. Tuomet, kai porai dienų Jūsų energija sumažės, skirkite laiko bendravimui su aplinkiniais. Sekmadienį malonus jausmas sugrįš ir gali atsiskleisti kažkas įdomaus.

ŽUVYS
Pirmadienį svarbiausias dalykas bus tarpasmeniniai santykiai ir Žvaigždės ragina į juos pasinerti. Ar esate tam pasiruošusi (-ęs)? Jeigu ne dabar, tai kada tuomet? Antradienį ir trečiadienį romantikos srityje būsite įžvalgesnė (-is). Galimas naujas, patobulintas požiūris, taip pat kartu su juo sekančios viltys ir svajonės. Tegul tai virsta tikrove! Kaip bebūtų, nuo ketvirtadienio Jūsų emocijos gali stipriai šokinėti aukštyn-žemyn. Savo gyvenime siekite balanso, vietoj to, kad pultumėte į kraštutinumus, tuomet sekmadienį viskas susidėlios labai gražiai.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Cayetano / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras