Meilės horoskopas savaitei (11 22 – 11 28)

 
2 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.
AVINAS

AVINAS
Savaitės pradžioje norėsis pasitikrinti, ar visada mintys sutampa su žodžiais, darbais. Trečiadienį Žvaigždės atneš labai keistos energijos, imsite klausinėti visko ir visų. Kuriam laikui užsiblokuokite, užsidarykite savo pasaulyje ir išsiaiškinkite visus ramybės neduodančius dalykus. Penktadienį situacija pradės gerėti. Kai jūs šalia, viskas aplink tarsi įkaista, aplinkiniams būti kartu darosi vis įdomiau! Tai tęsis visą savaitgalį, džiaukitės ir mėgaukitės dėmesiu.

JAUTIS

JAUTIS
Savaitės pradžioje patariama atidėti visus ateities siekius ir nerimą, svarbiausia bus suprasti dabartinę savo savijautą, jausmus. Trečiadienį bei ketvirtadienį Žvaigždės žadą tobulą dalijimuisi energiją, galbūt net šiek tiek romantinės drąsos. Sulaukite tinkamo momento ir pasakykite ar padarykite kažką, kas privers jūsų širdį plakti stipriau – juk šansų turite, svarbiausia – norėti!Penktadienį ypač sustiprės laisvės, nepriklausomybės poreikis, atsirinkite, kas iš tiesų svarbu ir savaitgalį pasistenkite išmokti viską suderinti.

DVYNIAI

DVYNIAI
Savaitės pradžioje nebus nieko seksualesnio, nei minčių „pertvarkymas“ kartu!Visada su viskuo sutikti – nuobodu, tad būsite linkę dažnai prieštarauti. Trečiadienį ir ketvirtadienį pagalvokite apie savo planus, susidėliokite prioritetus ir permąstykite svarbą visko, ką darote. Nesvarbu, esate vienišas ar įsimylėjęs, turtingas, žavus ir įdomus jūsų gyvenimas ne tik traukia aplinkinius, bet ir leidžia pačiam labiau mėgautis kiekviena diena. Penktadienį būsite tikra kibirkštis, nepamirškite, savaitgalį santykiai su aplinkiniais tik dar labiau užkais!

VĖŽYS

VĖŽYS
Ar esate drąsus? Kuo labiau tikėsitės atsidurti romantikos sūkuryje, tuo geriau viskas klostysis savaitės pradžioje!Trečiadienį bei ketvirtadienį įžiebsite kibirkštį su nauju žmogumi arba sužadinsite egzistuojančią liepsną su esamu partneriu. Pajusite, jog seniai romantiniai santykiai nesiklostė taip puikiai. Penktadienį galite įkvėpti šiek tiek baimės, svarbiausia – nepamirškite savo tikrųjų vertybių planuojant ateitį (ypač savaitgalį).

LIŪTAS

LIŪTAS
Jei savaitės pradžioje negalėsite dėl kažko apsispręsti, nesijaudinkite, tikriausiai dar neatradote geriausios išeities. Pažvelkite į viską ir iš šalies, jums padėti galėtų antroji pusė ar artimas draugas. Trečiadienį bei ketvirtadienį būsite pasiruošę veiksmui, ko gero, norėsis padaryti kažką, apie ką ilgai svarstėte ar svajojote. Penktadienį, nesvarbu kur eisite ar ką darysite, visą laiką jausite ore tvyrančią ypatingą energiją. Naktinis gyvenimas gali padėti ja pasinaudoti, tačiau nepamirškite, kad ir dieną galite smagiai ir nepamirštamai praleisti laiką.  

MERGELĖ

MERGELĖ
Savaitės pradžioje aiškiai ir teisingai regėsite viską, kas vyksta aplink, tačiau stengsitės išvengti bet kokio kalbėjimo šia tema. Padėti gali nedidelis subtilumas, ypač romantiniuose santykiuose (užuominos, užuominos...) . Trečiadienį ar ketvirtadienį leiskite sau praturtinti savo socialinio bendravimo sugebėjimus, nesvarbu, turite mylimąjį ar ne. Beje, net jei turite antrąją pusę, nebūtina pasiimti partnerį kartu, juk kartais laiką leidžiant atskirai santykiai tampa tik įdomesni!Jei manote, jog esate pernelyg kontroliuojamas, penktadienį ar šeštadienį pabandykite šią problemą išspręsti. Beje, geriausia savaitės diena jums bus sekmadienis – jausitės kaip niekad ypatingai!

SVARSTYKLĖS


SVARSTYKLĖS
Jei vis atidėliojate internetinio profilio atsinaujinimą ar kažkokių naujovių pasiūlymą savo mylimajam, nebedelskite!Kupidonas savaitės pradžioje žada jums šviežių naujienų, tačiau jūs taip pat turite įnešti savo indėlį. Ir paskubėkite, nes trečiadienį bei ketvirtadienį didžiąją laiko dalį iš jūsų atims darbas. Penktadieniui bei savaitgaliui susiplanuokite smagios veiklos, tik žinokite, kad flirtavimas šiuo metu turės ypatingą galią. Turite kibirkštį ir pagrindą, tad nesidrovėkite, eikite pirmyn ir sukurkite tikrą aistros ugnį!

SKORPIONAS

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje kažkas norės jus išbandyti. Galite praleisti daugybę laiko, bandydamas išsiaiškinti, koks „teisingas“ atsakymas ar žingsnis būtų, arba nekreipti į tai dėmesio ir tiesiog būti savimi. Kuris variantas jums priimtinesnis? Trečiadienį ar ketvirtadienį kažkas galės akivaizdžiai mėgautis jūsų didingu ir seksualiu dėmesiu. Atkreipkite dėmesį į kiekvieną partnerio ar simpatijos žodį, pasistenkite sužinoti dar daugiau (internetu, susitikus ar kaip tik norite), jam tai patiks. Penktadienį bei savaitgalį nepasiduokite pagundoms, saugokite savo subtilų žavesį!

ŠAULYS

ŠAULYS
Sumanumas – visada seksualu, savaitės pradžioje tuo dar kartą įsitikinsite. Meskite iššūkį kitų netinkamoms prielaidoms, užuot linksėję ir šypsojęsi, jei jie elgiasi ne taip pat – gero rezultato nelaukite!Trečiadienį bei ketvirtadienį atkreipkite dėmesį į bet kokius neatitikimus. Turintieji antrąsias puses pajusite, kokiu sparčiu tempu juda jūsų santykiai!Jūsų asmeninio pasaulio įsipareigojimai bei laisvė kartais temdo santykius, tačiau penktadienį bei savaitgalį būsite priverstas išmokti suderinti gyvenimą ir meilę. Pamatysite, tai išties žavi!

OŽIARAGIS

OŽIARAGIS
Savaitės pradžioje Žvaigždės pataria prisiminti romantiką. Nenuvertinkite paprasto komplimento ar nuoširdaus gesto. Trečiadienį jūsų laukia neišvengiami pokyčiai meilės fronte – nepamirškite, jūs pats galite pakreipti pokyčius teigiama linkme!Apsvarstykite savo atsakymą, užuot prieš kažką keliaklupsčiavęs. Penktadienį emociniai protrūkiai pareikalaus ypatingo atidumo, tačiau jau sekmadienį pajusite teigiamų emocijų pliūpsnius, sužydės meilės ryšiams skirta energija. 

VANDENIS

VANDENIS
Stenkitės suprantamai perteikti savo mintis, ypač savaitės pradžioje. Nesvarbu, ar dar tik susirašinėjate su miela simpatija (ar simpatijomis), ar planuojate karštą pasimatymą su žmogumi, su kuriuo jau sieja įsipareigojimai, skirkite papildomo dėmesio širdies reikalams, liksite įvertinta!Trečiadienis bei ketvirtadienis atneš jums svyruojančios energijos. Skirkite kiek daugiau laiko sau, būkite geras ir atviras su savimi. Penktadienį pradės žaižaruoti kibirkštys, jūsų laisvė, norimų santykių troškimas – viskas turės išskirtinę galią šiuo metu! Pasinaudokite tuo, pasimėgaukite bei susikurkite tai, apie ką svajojote.

ŽUVYS

ŽUVYS
Savaitės pradžioje gali tekti sudvejoti dalykais, kuriais iki šiol tvirtai tikėjote. Romantiniai reikalai šiuo metu bus apskritai neaiškūs, palikite mintis apie tai ir leiskite viskam „nusistovėti“. Trečiadienį bei ketvirtadienį Žvaigždės dovanos daugybę flirto galimybių bei begalinį pasitikėjimą savimi –  viskas klosis puikiai, didžiuokitės ir mėgaukitės tuo!Šiuo metu būsite ypač patrauklus, nesivaržykite ir sublizgėkite. Penktadienį jus žavės nepaprasti dalykai, tačiau svarbiausia nesielgti neapgalvotai ir atskirti dalykus, kurie bus svarbūs ir artimi visada bei tuos, kurie greit išblanks.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (2)
Siap horoskopais netikiu,bet paskutiniu metu tai nu net nzn... grynai kaip savo mintis skaityciau :D taip ir yra kaip raso ;) bent jau man atitinka ;)
man visada priešingai būna, nei rašo :D
Naujas komentaras