Meilės horoskopas savaitei (11 24 – 12 01)

 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

 

AVINAS

Visi jūsų reikalai šią savaitę susiklostys taip, kad savaitės pradžioje teks dorotis su sudėtingais dalykais – viskas tik dėl to, kad retai atsiskaitote už tam tikrus jūsų gyvenime įvykstančius niuansus. Jeigu sugebėsite pasikasti giliau, galite atrasti netikėtų malonumų, kurie atgaivins jūsų beblėstančius santykius. Tai suteiktų taip trokštamą gyvenimo pusiausvyrą, tik nepamirškite, kad šią savaitę vienintelis, kuris įvykius galėtų pakreipti norima linkme, esate jūs.

 

JAUTIS

Šią savaitę jūsų juokai bus nesuprasti. Net ir patys žaismingiausi komentarai gali išprovokuoti nepasitenkinimo kupinas reakcija ir sukelti abejones jūsų santykiuose su antra puse. Būkite atsargūs bendraudami su žmonėmis, kuriems įdomiau reguliuoti jūsų gyvenimą, negu priimti jus tokį, kokiu esate. Jeigu su tokiu asmeniu jaučiatės emociškai nesaugiai – verčiau sumažinkite bendravimą su juo.

 

DVYNIAI

Šią savaitę tikėtini nesklandumai santykių srityje. Jeigu su antrąja puse esate jau ilgą laiką, nesutarimai gali kilti dėl įgrisusios buities. Tiems, kurie savo gyvenimo žmogaus dar ieško, reikėtų nepasitikėti pirmuoju įspūdžiu. Tai, kas dabar atrodo labai gražiai, rytoj gali sukelti daug apmaudo. Šiuo periodu geriausia vadovautis sveiku protu. Pasitikėti emocijomis galėsite šiek tiek vėliau.

 

VĖŽYS

Tikėtina, kad sulauksite kokio nors labai svarbaus įvykio savo gyvenime. Tai greičiausiai turėtų atsitikti sekmadienį. Laukia daug romantiško laiko. Dabar puikus metas su patikimu partneriu pasidalinti idealistiškomis idėjomis, projektais, taip pat – susitikimams su keistais, tačiau labai protingais žmonėmis. Išlikite atviras įvairiausioms idėjoms, būkite draugiški, nes tik taip galėsite išlaikyti dabartinę sąjungą arba ugdyti naujai besikuriančią.

 

LIŪTAS

Jei savaitės pradžioje tikitės didelės pažangos meilės srityje, būkite tikri – lūkesčiai bus sugadinti. Vietoj to, verčiau pasistenkite išlaikyti karmą nepažeistą, užsiimkite nesavanaudiška veikla. Trečiadienį bei ketvirtadienį viskas suksis apie Jūsų bendravimą su aplinkiniais, įmanomi net rimti įsipareigojimai. 

 

MERGELĖ

Jei norėsite patikimo, reikšmingo, nuoširdaus pokalbio ar apskritai bendravimo – turite parodyti pavyzdį savaitės pradžioje. Neprikąskite liežuvio, tik pasirinkite tinkamus žodžius.  Trečiadienį žadamas veiklos, idėjų ir emocijų sujudimas. Prieš įsižeisdami dėl bet kokios smulkmenos, leiskite viskam nusistovėti ir tada apmąstykite. Nors savaitgalį romantiniai santykiai klostysis ne ypatingai gerai, žinokite, kad laikui bėgant viskas susitvarkys.

 

SVARSTYKLĖS

Viskas atrodys stebuklinga, mėgaukitės tuo. Pasirinkite dieną, apstulbinkite mylimąjį ir užpildykite pasaulį savo šviesia beribe energija. Dovanokite, įkvėpkite, padėkite. Savaitės viduryje galite pajusti, jog aplinkiniai tarsi priklauso nuo jūsų gyvybingumo ir tai tempia jus žemyn. Būkite kantrus su draugais, antrąja puse, o jei nesiseks – pieškite, rašykite, fotografuokite – taip netradiciškai išreikšite mintis ir galbūt net rasite sprendimą.  

 

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje jūsų gyvenime dominuos ne meilė, o darbas. Daugybė naujų planų. Keletas naujų projektų pareikalaus daugybės jūsų laiko, vaizduotės, pastangų. Norėsite tik grįžti namo, pasigaminti kažką skanaus, įsijungti muziką ir spoksoti į vieną tašką. Ketvirtadienis bei penktadienis – kiek aktyvesnės socialumo prasme dienos, tačiau, vėl gi, nebus kupinos romantikos. 

 

ŠAULYS

Savaitės pradžioje puikiai sutarsite su aplinkiniais: nesvarbu, ar laiką leisite su draugais, ar maloniai pasibūsite su mylimu žmogumi. Apsikeitimas mintimis bei parama suteiks energijos visiems, su kuriais bendrausite. Ketvirtadienį ir penktadienį širdies reikaluose gali tekti priimti kompromisą. Nusileisite ar nepasiduosite?  Viskas prikslauso tik nuo Jūsų.

 

OŽIARAGIS

Jei gyvenate su partneriu, galite sulaukti keleto iššūkių, vidinio gyvenimo tvarkos pasikeitimų. Tai tinkamas metas imtis kažko, dėl ko ilgai dvejojote, nedrįsote. Trečiadienį meilei ir santykiams labai svarbus bus įžvalgumas. Žvaigždės žada siurprizą: galbūt jūs jį rengiate, galbūt surengs kiti. 

 

VANDENIS

Aistra – nuostabus dalykas, tačiau savaitės pradžioje svarbiausia bus jūsų gebėjimas užjausti, geraširdiškumas. Šiuo metu pildysis jūsų meilės karma, tad kaip niekada atidžiai sekite savo veiksmus, stenkitės neklysti. Tuo tarpu ketvirtadienis ir penktadienis – idėjų įgyvendinimui puikios dienos. Turėkite planus, tačiau leiskite jų pabaigai būti nenuspėjama.

 

ŽUVYS

Savaitės pradžia Žuvų ženklo atstovams – įkvepianti, kupina naujų idėjų ir bendravimo. Apskritai, tai be galo palankus kūrybai laikas. Savaitės viduryje savo minčių originalumą išnaudokite romantikai: suplanuokite kažką neįprasto, nustebinkite mylimą žmogų. Beje, nepamirškite dalintis kylančiomis idėjomis – kažkas gali pasiūlyti šaunų būdų kaip jas įgyvendinti! 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras