Meilės horoskopas savaitei (11 25 -12 02)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Tiems, kurie nori pabūti vieni, skirti daugiau laiko apmąstymams, savaitės pradžia tam puikiai tinka. Tačiau nereikėtų paskęsti vienatvės upėje ir į savo gyvenimą vertėtų įsileisti daugiau šviesos, pasidžiaugti smagia kompanija. Ketvirtadienis, penktadienis vienišiams žada romantiškas pažintis, galinčias peraugti į rimtą, ilgalaikį meilės romaną. Todėl atskleiskite tik geriausiais savo savybes. Savaitgalį būsite itin gundantis ir be didelių pastangų pakerėsite aplinkinius. Pasikliaukite nuojauta ir vaizduote, kurios į Jūsų gyvenimą atneš daug naudingų permainų meilės srityje.

JAUTIS
Savaitės pradžioje žvaigždės Jums žada seksualumą, trykštantį per kraštus. Pirmadienį, antradienį, trečiadienį itin lengvai apsuksite visiems galvą, todėl nieko nelaukdami pasinaudokite šiuo privalumu ir pakerėkite savo simpatijas. Ketvirtadienį ir penktadienį patariama daugiau dėmesio skirti sau, savęs pažinimui tobulinti. Tik pažindami save kaip asmenybę, galime būti įdomūs kitiems. Savaitgalio vidinę ramybę gali sutrikdyti širdies reikalai, kurie iki šiol nedavė ramybės.

DVYNIAI
Galite gauti romantišką laišką, ar meilės prisipažinimo žinutę, todėl išmokite įžvelgti paslėptas reikšmes, skaityti tarp eilučių. Net paprasta žinutė gali turėti keletą slaptų reikšmių. Ketvirtadienis, penktadienis- karštų pasimatymų metas, todėl nieko nelaukite ir surenkite romantišką vakarienę mylimajam, o jei esate vienišas, tada pasimatiman pakvieskite seną simpatiją. Jūsų humoro jausmas priblokš kiekvieną, o vidinė energija prikaustys, neleis atitraukti nuo Jūsų akių. Tai Jūsų meilės laikas, todėl išnaudokite kiekvieną jo minutę.

VĖŽYS
Jei esate vieniši, savaitei besibaigiant galite pasijausti tarsi izoliuoti, besisukantys užburtame rate. Visa tai laikina, netruks amžinai. Atminkite, kad visada yra priežastis, kodėl vieni dalykai mums nutinka, o kitų laukiame visą gyvenimą, tačiau taip ir nesulaukiame. Jei šiuo metu neturite poros, skirkite laiko apmąstymams, išsiaiškinkite, ko norite iš meilės ir santykių. . Kai tai žinosite ir imsite mintyse statyti filmą, kaip tai vyksta, galėsite vėliau jį įgyvendinti realiame gyvenime. Jei esate įsipareigoję, dabar su partneriu jausitės tikra pora, koja kojon žengianti per gyvenimą.

LIŪTAS
Jūs esate rami, savimi pasitikinti asmenybė, konservatyviai žvelgianti į gyvenimą, tačiau net ir konservatyvios pažiūros veda meilės link. Šią savaitę gali užsimegzti tarnybinis meilės romanas. Galite sužinoti apie slaptas kolegos simpatijas, kuriam ir patys jau seniai jautėte šiltus jausmus, tačiau nenorėjote to pripažinti. Iš tiesų būsite tarsi pakylėti, geriau jausitės ir psichologiškai, ir fiziškai, tačiau tik laikas parodys ar užsimezgusiems santykiams lemta išlikti. Savaitgalį į Jūsų duris gali pasibelsti buvęs mylimasis/mylimoji, todėl būkite iš anksto tam pasiruošę, pagaminkite ką nors skanaus ir įrodykite, jog šiuo metu Jūs spinduliuojate meile.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje žvaigždžių švytėjimas pabrėš visus Jūsų talentus ir sugebėjimus. Todėl visus darbus atliksite nepriekaištingai, sulauksite kolegų, vadovo ir artimųjų pagyrimų. Poros dar neturintiems Mergelės ženklo atstovams, savaitė ruošia naujas, romantiškas, iš pirmo žvilgsnio daug žadančias pažintis. Tačiau neapsigaukite, pirmas įspūdis apie naujai sutiktą žmogų gali būti klaidingas, skirkite daugiau laiko naujai pažinčiai atsiskleisti. Laikas sudėlios viską į savo vietas.

SVARSTYKLĖS
Šiuo metu Jums šeimyniniai reikalai bus pirmoje vietoje, tačiau, kad ir kokie nesklandumai užkluptų, neskubėkite pasiduoti ir nuleisti rankų. Iššūkiai tik dar labiau suartins. Šiuo metu Merkurijus juda ne Jūsų naudai, todėl patariama dėl smulkmenų nesiginčyti su partneriu, ramiau reaguoti į jo ir kolegų pastabas, jomis tikrai nesiekiama įžeisti. Savaitgalį stenkitės daugiau laiko praleisti su mylimuoju, atsigriebti už laiką, kurio per savaitę vienas kitam negalėjo skirti.

SKORPIONAS
Organizaciniai sugebėjimai padės suplanuoti ne tik tobulą susitikimą darbe, tačiau ir romantišką meilės pasimatymą. Jeigu iki šiol dar nesutikote savo antrosios pusės, šią savaitę galite ją sutikti pačioje netikėčiausioje vietoje: laiptinėje, kieme, autobusų stotelėje, vaistinėje. Galbūt šalia Jūsų atsikraustė simpatiškas kaimynas, tačiau nedrįstate jo užkalbinti? Negaiškite laiko ir lėkite su juo susipažinti, jei meilės kibirkštys ir netvyros ore, tai gerą draugą tikrai įsigysite!

ŠAULYS
Pastaruoju metu Jūsų gyvenime dominuoja vien tik darbas. Tačiau šįkart rutinai praskaidrinti, į Jūsų langą pasibels romantiški jausmai. Galite sulaukti netikėto jausmų prisipažinomo iš gerai pažįstamo žmogaus. Galbūt net gausite kvietimą į aklą pasimatymą, net jei iš pirmo žvilgsnio tai pasirodys nieko verta pasiūlymas, jokiu būdu jo neatsisakykite. Patirsite gerų įspūdžių ir praskaidrinsite kasdienybę.

OŽIARAGIS

Priešingos lyties atstovus trauksite it bites medus. Vienišiems šio ženklo atstovams nebus sunku sužavėti aplinkinius, kurie Jus pamils akimirksniu. Paskendusiems meilės pinklėse patariama aplankyti senai matytus draugus, dalyvauti kultūriniuose renginiuose.

VANDENIS
Jums norėsis daugiau asmeniškumo meilės reikaluose. Pasistenkite visus reikalus atidėti vėliasniam laikui ir daugiau pabūti su mylimu žmogumi. Susiplanuokite darbus taip, kad liktų laiko ir asmeniniams pomėgiams įgyvendinti. Savaitės pabaigoje, penktadienį daugiau laiko skirkite artimiesiems, aplankykite tėvus. Paskutiniąją savaitės dieną užsiimkite grožio ritualais, pagulėkite karštoje vonioje, nempamirškite pažiūrėti romantiško filmo ar paskaityti mėgstamos knygos.

ŽUVYS
 Jeigu vienišoms Žuvims į akį krito žmogus, kurį laiko daugiau negu draugu, šiuo laikotarpiu patartina imtis iniciatyvos, nes įvykiai klostysis gana įdomiai. Gali būti, kad šis užgriuvęs jausmas bus abipusis. Tokios abejonės gali kamuoti Jus abu, gali kilti klausimų ir dvejonių dėl to, kaip elgtis toliau. Likti draugais ar pamėginti sukurti stipresnį tarpusavio ryšį? Bet kokiu atveju aišku viena, jog laimingos meilės pagrindas- draugystė. Todėl viskas priklauso tik nuo Jūsų.

 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras