Meilės horoskopas savaitei (11 27 – 12 03)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Pirmadienis, antradienis – puikiausios savaitės dienos, kurių metu palanku pagaliau žengti lemtingą žingsnį santykių srityje. Todėl jei ilgai svajojote įteisinti santykius su antrąja puse arba bent jau jai užmauti sužadėtuvių žiedelį – pirmyn! Ieškantiems ir niekaip negalintiems rasti antrosios pusės dar teks truputėlį palūkėti, nes laikas naujoms pažintims šiuo metu visiškai nepalankus. Net jei ir sutiktumėte, Jūsų manymu, tinkamą kandidatą, santykiai su šiuo žmogumi nebūtų tokie, kokių tikitės.

 

JAUTIS

Pats metas sutrandyti savo aršų, Jaučiams būdingą charakterį. Užteks priekaištų ar nepasitenkinimo mylimojo atžvilgiu, atminkite, kad ir antrosios pusės kantrybė taip pat turi ribas. Todėl prieš ką nors pasakydami pirmiausia apgalvokite kiekvieną žodį, nes neapgalvotai ištarta frazė gali užgauti mylimo žmogaus jausmus. Jei sugebėsite suvaldyti audringą charakterį – ginčų išvengti pavyks, kitu atveju laukia laukai nemenkas konfliktas. Savaitgalį skirkite laiko poilsiui ir užsiimkite mėgiama veikla.

 

DVYNIAI

Iššūkių kupina savaitė, kurios metu teks susitaikyti ir toleruoti antrosios pusės kaprizus bei, Jūsų manymu, nelogiškus reikalavimus ir įnorius. Todėl kantrybė pirmosiomis, naujos savaitės dienomis Jums tikrai nepakenks. Trečiadienis, ketvirtadienis – meilės ir romantikos metas, ypač tiems, kurie šalia savęs dar neturi to(s) vienintelio(ės). Naujai užsimezgęs ryšys taps tokiu stipriu, kurio vedami, tikėtina, po tam tikri laiko sumainysite net aukso žiedus. Todėl būkite budrūs ir nepraleiskite savo šanso.

 

VĖŽYS

Su mylimuoju mėgausitės įdomiais pokalbiais, neįprastomis temomis, suprasite, kad antroji pusė pats geriausias pašnekovas, idealiai atitinkantis visus Jūsų lūkesčius. Taigi vis dažniau pagalvosite, kad pagaliau metas sumainyti aukso žiedus. Todėl iš visų jėgų branginkite ir puoselėkite santykius, kad sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis turėtumėte iš ko pasisemti teigiamų emocijų. Nors savaitgalį norėsis laiką praleisti tik dviese, tačiau vos tik šeštadieniui išaušus, namus užgrius netikėti svečiai. 

 

LIŪTAS

Santykiuose trūksta aistros ir geismo? Keista, jog viliatės, kad jų trūkumą pavyks kompensuoti nesibaigiančiomis, vertingomis dovanomis. Juk santykiuose svarbiausia ne tai, o dėmesys ir laikas, skiriamas vienas kitam. O jo nepagailėjus, labai lengvai galima susigrąžinti aistrą ir geismą į miegamąjį. Savaitės vidurys sėkmingas ieškantiems naujų pažinčių, gerbėjai/gerbėjos būriais rikiuosis prie Jūsų, vos spėsite rinktis. Tačiau būkite atsargūs, nes svarstydami pernelyg ilgai galite likti tuščiomis rankomis.

MERGELĖ

Pirmadienį – trečiadienį būsite pasirengęs dėl savo mylimojo padaryti viską. Todėl ilgai nesvarstysite ir sutiksite jam/jai pagelbėti išspręsti net iš pirmo žvilgsnio neįveikiamas  problemas. Deja, mylimasis šią savaitę nebus linkęs įvertinti Jūsų pastangas ir už jas atsidėkoti, todėl šeimoje gali kilti nemenki kivirčai, į jį įtraukiantys visus artimuosius. Gerai bent tiek, kad savaitei baigiantis aistros nurims ir santykiai grįš į senąsias vėžias. Antrosios pusės neturintiems, žvaigždės naujų pažinčių šią savaitę nežada ir visai nesvarbu jei žūtbūt mėginsite jų ieškoti, rezultatai bus bevaisiai.

 

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę Jūsų laukia gilus ir prasmingas pokalbis su antrąja puse, po kurio, tikėtina, tapsite dar labiau artimesni nei iki šiol. Galbūt net ant Jūsų rankos suspindės sužadėtuvių žiedelis, o jau artėjančią vasarą iškelsite įspūdingą vestuvių puotą. Antrosios pusės iki šiol dar neradusiems, deja, naujų permainų šioje srityje kol kas nežadama, tačiau nenukabinkite nosies. Bendraukite, žavėkite aplinkinius ir nė nepajusite, kaip meilė pasibels į Jūsų širdį. 

 

SKORPIONAS

Savaitei prasidėjus kažkas bandys Jumis manipuliuoti ir pakreipti į vieną ar kitą pusę. Neklausykite kitų nuomonės, pasikliaukite tik savo sprendimais, neatsižvelgdami į kitų dalijamus patarimu. Turintiems antrąsias puses – savaitės vidurys bus itin romantiškas, mylimasis stebins maloniomis smulkmenomis, o Jūs jam/jai taip pat atsilyginsite tuo pačiu. Taip pat turėtumėte išmokti valdyti bei užgniaužti savo emocijas, nes per didelis emocionalumas iš kantrybės gali išvesti antrąją pusę ir kitus, šalia esančius žmones. 

 

ŠAULYS

Norėsite dėmesio ir švelnumo, tačiau antroji pusė bus tokia užsiėmusi ir išvarginta rūpesčių darbe, jog šiuo metu negalės to Jums suteikti. Išlikite supratingas ir nekelkite namuose dėl to barnių ar kivirčų, atėjus savaitgaliui situacija tikrai pasitaisys ir mylimojo dėmesys liesis per kraštus. Tiems, kurie iki šiol dar neturi antrosios pusės – palankus metas naujoms pažintims megzti ir ieškoti gyvenimo partnerio. O ją pirmosiomis savaitės dienomis sutikti galite pačiose netikėčiausiose vietose, tik plačiai atmerkite akis ir apsidairykite aplink!

 

OŽIARAGIS

Santykiai klosis kaip niekad puikiai, aistros nestigs nė vienam iš Jūsų ir visai nesvarbu – kątik susipažinote ar drauge jau skaičiuojate ne vienerius metus. Todėl džiaukitės šiuo nuostabiu laiku ir nesukite sau galvos dėl rytojaus. Antrosios pusės vis dar ieškantiems – palankios prognozės. Tikėtina, jog šią netikėtai užsimezgusi pažintis peraugs į gražią, ilgalaikę draugystę. Tik atminkite – jokiu būdu neskubinkite santykių eigos, tegul viskas klostosi pamažu.

 

VANDENIS

Pagaliau turėsite šiek tiek daugiau laiko, kurį su džiaugsmu skirsite vienas kitam. Tikėtina, jog romantiškas polėkis pasiglemš visą Jūsų dėmesį ir didžiają laiko dalį, todėl apleisite darbus ir kitus svarbius užsiėmimus. Tačiau, ko gi tik nepadarysi dėl mylimo žmogaus, taip? Vienišiems šio ženklo atstovams savaitgalis pranašaujamas itin audringas, kupinas naujų, ilgalaikių pažinčių, todėl nepraleiskite progos sudalyvauti ne viename vakarėlyje! Tačiau nepamirškite nors valandėlę skirti poilsiui, kitu atveju ateinančią savaitę galite pritrūkti jėgų.

 

ŽUVYS

Darbas savaitės pradžioje taps gyvenimo varikliuku,todėl nieko keisto, kad laiko neliks daugiau niekam, net antrajai pusei. O ką jau kalbėti apie vienišuosius, kad ir kaip norėtųsi užmegzti naujas pažintis, būsite paskendęs darbe, todėl net ir labai norint, laiko naujiems meilės romanams šią savaitę truks. Tačiau savaitei įsibėgėjus, jau penktadienio vakarą galėsite atsipalaiduoti, praleisti daugiau laiko su mylimuoju ar susitikti su senai matytais draugais.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras