Meilės horoskopas savaitei (11 28 – 12 04)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Pirmadienį Jūsų meilės gyvenimui praverstų kelios aiškios taisyklės. Galbūt jas reikėtų nusistatyti pačiai (-iam) arba paprašyti pakalbos iš labiau patyrusių žmonių - kaip bebūtų, pabandykite  susidėlioti kažkokią struktūrą! Savaitės vidurys bus tinkamiausia laiką leisti grupės vakarėliuose arba dvigubuose pasimatymuose – Jūsų energija žymiai geresnė, kai ją išreiškiate, ir juk kiekvienas jaučiasi geriau, kai yra grupės dalis. Antroje savaitės pusėje iš savo antrosios pusės ar simpatijos galite sulaukti mišrių signalų, tačiau bet koks bandymas viską išsiaiškinti prives prie dar didesnių neaiškumų. Kaip bebūtų, sekmadienis bus ta diena, kada viskas pasidarys aišku.

JAUTIS
Pirmadienis bus puiki diena planų kūrimui vėlesniam laikui – Jums turėtų pasisekti įsigyti tuos bilietus, kurie atrodo sunkiai gaunami, ar įgauti drąsos pakviesti į pasimatymą tą karštą naują kolegę (-ą) iš darbo. Viskas turėtų eitis tiesiog puikiai! Savaitės viduryje kažkas gali Jus suerzinti ir atrasti Jūsų silpnąją vietą, bet Jūs būsite pakankamai stipri (-us) su tuo nesunkiai susidoroti. Vėliau tai Jums pravers padedant draugei (-ui) spręsti romantinius klausimus. Gali būti, kad galiausiai jai (jam) pasakysite tai, ką Jums pačiai (-iam) reikėtų išgirsti! Jūsų neskubėjimas veikti pasitarnaus Jums sekmadienį.

DVYNIAI
Savaitės pradžioje atrodys, kad visi kalba mįslėmis ir gali būti, kad tai padarys stebuklus Jūsų meilės srityje! Jums gal ir nepatinka dviprasmybės, bet tai padeda flirtuoti būtent tada, kai to labiausiai reikia. Antradienį ir trečiadienį galite tikėtis didžiulių pasikeitimų ir nors visumoje jie bus teigiami, iš pradžių jie gali pasirodyti kiek keblūs. Pavyzdžiui, tai gali būti puikus metas savo mylimajai (-ajam) pasiūlyti apsigyventi kartu. Tai žinoma gali sukelti painius jausmus, tad nenustebkite, jeigu prasidėjus savaitgali reikalai gali tapti ne tokie jau ir smagūs.

VĖŽYS
Atsimenate tą seną posakį „būk savimi“? Pirmadienį tai bus itin reikalinga, bet labiau nei bet kada sudėtinga pasiekti. Jūsų simpatija (arba potenciali simpatija) turi Jus pamatyti tokią (-į), koks esate iš tikrųjų, kad ir kokios aplinkybės bebūtų. Po viso to galite tikėtis palengvėjimo. Kelias dienas galite būti suirzusi (-ęs), bet stenkitės vadovautis savo galva ir vengti bet kokių įmanomų prieštaravimų. Ketvirtadienį pas Jus sugrįš gera energija, todėl turėtumėte pažvelgti į savo partnerį su nauju susidomėjimu ir  intuicija.

LIŪTAS
Pirmadienį Jums pasireikš gerojo samariečio bruožai, kuo galite sužavėti reikiamą žmogų net nesistengdama (-s) to padaryti. Ir visai nereikia to daryti – tiesiog ateityje tikėkitės sulaukti truputį daugiau dėmesio. Savaitės viduryje gali kilti noras kažkam pasipriešinti, tad jeigu esate santykiuose, gali tekti spręsti mažas problemas, kurios gali tapti didesnėmis. Jei esate vieniša (-s), pasimatymai gali būti kažkokie keisti! Nuo ketvirtadienio, Jūsų gebėjimas skaityti kitų žmonių vos pastebimus signalus gali būti kiek sutrikęs, bet ne tiek, kad nepastebėtumėte akivaizdžių dalykų. Tačiau maži dalykai Jus gali šiek tiek trikdyti.

MERGELĖ
Pirmadienį galite susipažinti su naujais žmonės, tad jeigu ieškote antrosios pusės, kažkas gali atsirasti Jūsų gyvenime tuomet, kai mažiausiai to tikėsitės! Netgi jeigu esate laiminguose santykiuose, kitų dėmesys bus malonus. Kai savaitės viduryje Jūsų simpatija ar draugė (-as) pasipasakos savo troškimus, būkite supratinga (-s), net jeigu jie pasirodys šokiruojantys.  Puikus metas išbandyti naujus dalykus. Savaitės gale galite ties jais užstrigti ir tai gali pradėti Jus varginti, bet nepamirškite, kad ne kiekviena (-s) gali būti tokia (-s) organizuota (-s), kaip Jūs!

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžioje Jus persekios praeitis, bet tai gali būti ne taip jau ir blogai. Galite susapnuoti savo buvusią meilę, su kuria išsiskyrėte jau seniai, bet tai tiesiog gali būti priminimas, kad dabar Jums žymiai geriau! Antradienį visų tų minčių atsikratykite ir išbandykite kažką naujo su savo mylimąja (-uoju) arba peržvelkite pažįstamus, kurie atrodo įdomūs, bet galbūt ne Jūsų skonio. Juk niekada negali žinoti, ką eksperimentavimas gali Jums duoti. Prasidėjus savaitgaliui, venkite aplinkinių akių. Tai nebus geras metas pasimatymams, bet tai nereiškia, kad negalite smagiai praleisti laiko – svarbiausia, kad jį leistumėte santykinai ramiai.

SKORPIONAS
Jūsų gebėjimas įtikti žmonėms pirmadienį pasieks aukščiausią tašką, todėl Jums gali pasisekti nueiti į pasimatymą su nauja simpatija ar nustebinti savo antrąją pusę kažkuo mielu ir apgalvotu. Bet kuriuo atveju, iškart po to turėtumėte šiek tiek aprimti. Jūsų galvoje dabar bus šeima – arba tėvai ir broliai, seserys, arba Jūsų sukurta šeima, arba šeima, kurią vieną dieną norėtumėte sukurti. Visko imkitės palaipsniui. Šį savaitgalį būsite pilni nepaprastos energijos, kuri Jus padarys paslaptinga (-u) – aplinkiniams gal ir nepavyks to padaryti, bet jie stengsis Jus suprasti!

ŠAULYS
Pirmadienį teks atšaukit pasimatymą – arba dėl to, kad dabar sunku su pinigais, arba dėl to, kad Jums tiesiog trūks laiko. Kaip bebūtų, pasiteisinti nebus sudėtinga, bet reikėtų pasistengti neužgauti kieno nors jausmų. Savaitės viduryje pastebėsite, kad Jūsų nuoširdumas žavi Jums svarbų žmogų (galbūt ne vieną), todėl viskas gali pakrypti tik į gerą. Savaitgalį prisiminimai apie buvusią meilę gali bandyti Jus užvaldyti neigiamomis emocijomis, bet Jums pavyks tam nepasiduoti ir netgi sužinoti kažką naujo apie save.

OŽIARAGIS
Pirmadienis bus tiesiog ideali diena – žmonės galų gale atkreips į Jus dėmesį, kurio Jūs žinote, kad tikrai nusipelnėte! Arba Jūsų antroji pusė pradės gerbti Jūsų subtiliąsias savybes, arba gausite pritarimą iš žmogaus, dėl kurio pastaruoju metu Jums spurda širdis. Antradienį ir trečiadienį mintimis keliausite į ateitį ir nors tam nebus tinkamas metas, gali kilti noras užsiminti apie ilgalaikius troškimus. Šį savaitgalį atraskite naują būdą savo emocijoms išreikšti – kuo jis bus ekspresyvesnis, tuo geriau!

VANDENIS
Pirmadienį dar jausitės sutrikęs, bet palaipsniui viskas pradės aiškėti. Dėliokite viską po truputį ir greitu metu suprasite, ką turite daryti. Jūsų užsidegimas pradės augti vidurį savaitės ir savo energija įkvėpsite kitus. Tai puikus metas pasimatymams ir diskusijoms su antrąja puse apie tai, kas Jus tikrai jungia. Savaitgalis bus tinkamesnis praleisti laiką su grupe draugų nei intymioje aplinkoje, todėl nueikite į vakarėlį kartu su antrąja puse (arba ieškoti naujos simpatijos).

ŽUVYS
Pirmadienį pasimatymai seksis labiau, nei bet kada – galite netyčia susipažinti su nauja simpatija arba padaryti didžiulį įspūdį jau esamai antrajai pusei. Jei tik gyvenime viskas būtų taip paprasta! Savaitės viduryje Jums reikės bendravimo, ypač jeigu neseniai užmezgėte santykius, todėl praleiskite laiką ne tik su savo mylimąja (-uoju), bet ir su draugais. Šį savaitgalį Jūsų nepaprasta energija prieš ypatingą žmogus Jus padarys neapsakomai patrauklia (-iu), bet nepamirškite skirti laiko ir savanaudiškiems dalykams!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Cayetano / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras