Meilės horoskopas savaitei (11 29 – 12 05)

 
2 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.
AVINAS

AVINAS
Kurios dienos palankiausios meilei šią savaitę? Trečiadienis, ketvirtadienis bei penktadienis – šiomis dienomis tiesiog spindėsite žavesiu. Jei turite antrąją pusę, jums net nereikės bandyti partnerio dėl kažko įkalbėti – jis bus visiškai atsidavęs, meilė bus aukščiau visko. Jei esate vienišas ir net neįsimylėjęs, žinokite, kad šiomis dienomis žmonės jumis žavėsis, nepraleiskite progos įgyti naujų draugų ar atrasti galimybių romantiškiems santykiams!Likusi savaitės dalis taip pat nebloga, pirmadienį bei antradienį Žvaigždės pataria ypač saugoti savo sveikatą ir žada ramų savaitgalį. Juk reikia laiko ir tiesiog pailsėti. 

JAUTIS

JAUTIS
Visą savaitę jausite energiją, vedančią jus į labai romantiškas vietas!Jau pirmadienį bei antradienį būsite kaip niekad patrauklus, mielas. Jeigu jau turite antrą pusę, galite tikėtis, jog ši jus pamils stipriau ir saldžiau, o vienišiai šiuo metu bus ypač „karšti“ ir žavintys. Penktadienį bei savaitgalį aistros tik didės – ar romantiškai užbaigsite visus ginčus? Susirakinę vienas kito glėbyje? Mėgaukitės artumu!Savaitės viduryje Žvaigždės pataria rūpintis savimi bei ilsėtis tarp tokių aktyvių dienų.

DVYNIAI

DVYNIAI
Jūsų super karštos dienos šią savaitę? Trečiadienis, ketvirtadienis bei penktadienis – tinkamos dienos ne tik žiūrėti, bet ir veikti. Jei turite antrą pusę, šiomis dienomis rimtai, gražiai, ilgai ir naudingai pasikalbėkite, tuo tarpu vienišiai aplinkinius žavės savo nuovoka ir širdingumu. Dar niekada nebuvo taip gera būti ir atrodyti savimi! Savaitės pradžioje dominuos darbas (nepamirškite puikiai ir švariai atrodyti). Savaitgalį Žvaigždės žada galimybę pamatyti kažką ypatinga – galbūt būtent tai, ko ilgėjotės romantikoje. Tik nebūkite pernelyg atviras.

VĖŽYS

VĖŽYS
Geriausios romantikai dienos savaitgalio nelauks, tad ir jūs to nedarykite!Tiesiog įsisukite į meilės gyvenimo sūkurį – pirmadienis bei antradienis bus ypač saldžios, karštos dienos. Jei turite mylimąjį, susiplanuokite veiklos kartu, pasidalinkite jausmais, idėjomis. Vienišiai, nenumokite ranka į šiomis dienomis sutiktus žmones – jie gali būti iš tiesų svarbūs ateityje. Apskritai šią savaitę turintiems poras pagrindinė užduotis bus atrasti bendrą požiūrį, draugystės pagrindą, tuo tarpu kiti gali norėti tiesiog mėgautis galimybe atvirai reikšti savo nuomonę.

LIŪTAS

LIŪTAS
Pažiūrėkime  - planuojate karštą pasimatymą ar laukiate, kada pagaliau prašviesės romantiniai reikalai? Šilumos ieškokite ne vėliau nei trečiadienį, ketvirtadienį ar penktadienį. Kuo smagiau leisite laiką – nesvarbu, su antrąja puse ar vienas, tuo geriau ir patraukliau atrodysite... Būkite pasaulio dalimi, bendraukite!Kaip praeis likusi savaitės dalis? Savaitės pradžioje patariama ilsėtis, o savaitgalį – įsiklausyti į nuojautą, šiuo metu ji ypač liepsnos. Sekite šiuo instinktu, bet nesudekite!

MERGELĖ

MERGELĖ
Nors pirmadienis bei antradienis tradiciškai nebūna geriausios dienos, šiuo metu jūs šią nuostatą  keičiate. Turintieji antrąsias puses šiomis dienomis santykius gali perkelti į visai kitą lygmenį. Vienišiams šiuo metu įdėtos pastangos ateityje atsipirks dideliu laimėjimu ir tai siejama ne tik su meilės reikalais!Kokia bus likusi savaitės dalis? Būkite atviras, nuoširdus, ypač kalbėdamas apie meilę. Savaitgalį Žvaigždės pataria į pasaulį žvelgti skvarbesniu žvilgsniu, svarbiausi dalykai glūdės ne paviršiuje.

SVARSTYKLĖS

SVARSTYKLĖS
Geriausios dienos meilei šią savaitę – ne šiaip geros, o stulbinančiai sėkmingos!Jos laukia trečiadienį, ketvirtadienį bei penktadienį. Visada ir taip nemaža trauka jums šiuo metu bus dar labiau gundanti – pagelbės aštrus sąmojis, juk visada mokate pasakyti kažką mielo, svarbiausia – tinkamu laiku!Laimingieji poroje jaus dar didesnę pilnatvę, meilę, tuo tarpu vienišiai turės didelę galimybę susirasti antrą pusę. Likusi savaitės dalis taip pat nebus skurdi, pirmadienį bei antradienį Žvaigždės jus apdovanoja papildoma nuovoka, o savaitgalis – tinkamiausias laikas dideliems pokyčiams.

SKORPIONAS

SKORPIONAS
Norite įjungti karštį savo meilės gyvenimui? Ieškokite jo ne vėliau nei laimingiausiomis jums savaitės dienomis – penktadienį, šeštadienį, sekmadienį. Turėsite daugybę laiko kažką planuoti (tam tinkamiausia – pirmadienį bei antradienį), norėsite pasilikti laisvo laiko nenumatytiems romantiškiems siurprizams, kuriuos jums žada Žvaigždės. Svarbiausia – vadovaukitės nuojauta ir atsidursite tinkamoje vietoje tinkamu laiku. Kaip seksis trečiadienį bei ketvirtadienį? Būsite sėslesnis nei įprastai, tiesiog norėsite patausoti energiją tinkamesniam laikui ir būsite teisus.

ŠAULYS

ŠAULYS
Kada šią savaitę tiesiog ore sklandys meilė? Rodos, prognozės geriausios trečiadieniui, ketvirtadieniui bei penktadieniui. Iš tiesų, šiomis dienomis, nepriklausomai nuo oro lauke, ten, kur būsite jūs – bus karšta!Šiuo metu gražiai augs santykiai, pasitikėjimas, meilė. Vienišiams žadamos naujos pažintys. Likusią savaitės  dalį pasistenkite išlikti atsipalaidavęs – nepataikaukite savo troškimui per daug galvoti (apie tai, apie ką nereikia).  Skirkite laiko įsigilinimui į tai, kas dedasi jūsų širdyje, svajonėms, taip pat Žvaigždės pataria praleisti šiek tiek laiko su artimu žmogumi – atvirai pasikalbėti, išsipasakoti.

OŽIARAGIS

OŽIARAGIS
Viena vertus, tai nėra pati romantiškiausia savaitė jums. Ypač trečiadienį bei ketvirtadienį – atrodys, jog darbas atima visą laiką. Tačiau kita vertus, tiek savaitės pradžia, tiek pabaiga, dovanos begalę energijos, kurią galite panaudoti ir meilės santykiams. Nuovokai: pirmadienis ir antradienis – tinkamiausios dienos planavimui, nepamirškite savo socialinio grafiko – pasimatymų, šėliojimų. Nuo penktadienio ir visą savaitgalį Žvaigždės atkreips ypatingą dėmesį į jūsų viltis, suteiks papildomos energijos joms suprasti. Koks slapčiausias ir brangiausias noras jūsų širdyje?

VANDENIS

VANDENIS
Kurios dienos (ir naktys!) šią savaitę labiausiai tinka reikalams, susijusiems su meile? Trečiadienis, ketvirtadienis bei penktadienis atrodys džiaugsmingai. Beje, šiomis dienomis būsite ypač protingas kalbėdamas apie visus širdies reikalus. Atnaujinkite savo ir partnerio santykius, meilę. Jei dar esate vienišas – leiskite laiką ten, kur galite sutikti antrąją pusę. Pamirškite klubus – rinkitės galerijas, seminarus, politinius sambūrius. Pavadinkime tai „inteligentiškomis vietomis“!Savaitės pradžioje ir pabaigoje jums ypač rūpės darbas, tačiau nepamirškite ir malonumų – viską galima smagiai suderinti.

ŽUVYS

ŽUVYS
Šią savaitę laukite daugybės mielų niekniekių. Tinkamiausios meilei dienos – penktadienis bei savaitgalis, šiuo metu romantinės galimybės tarsi kosmosas plėsis pačios, Žvaigždės siunčia jums papildomą teisę į laimę. Kad būtų iš tiesų nuostabu – atmerkite akis, atidžiai klausykitės, atverkite protą ir širdį – tai raktas į jūsų pilnatvę. Likusią savaitės dalį taip pat neišvengsite pasirinkimų meilėje. Taip, puikiai mokate plaukti pasroviui, tačiau tik tvirtas savo kelio pasirinkimas atves jus ten, kur iš tiesų norite būti.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (2)
panasu, kad horoskopas neklysta, bent jau darbo atzvilgiu;)
stengsiuosi, kad horoskopas išsipildytų :)
Naujas komentaras