Meilės horoskopas savaitei (12 02 -12 09)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Pirmadienis ne meilės diena, veikiau problemų sprendimo metas. Tačiau antradienį, trečiadienį į jūsų gyvenimą įsiverš veiksmas ir naujos pažintys. Šiomis dienomis galimos netikėtos romantiškos pažintys. Ketvirtadienį ir penktadienį įsisuksite į nenuvaldomą darbų verpetą, todėl stenkitės visas užduotis atlikti kaip galima kruopščiau. Savaitgalį galima maloni išvyka su draugais, kurios metu trykšite optimizmu, gera nuotaika.

JAUTIS

Pirmadienį būsite užvaldytas prisiminimų ir emocijų. Pasistenkite atsikratyti blogos nuotaikos ir į nesėkmes nereaguoti taip jautriai. Antradienį, trečiadienį finansiniai reikalai gali tapti prioritetu jūsų gyvenime, todėl tai gali tapti blogų asmeninių santykių priežastimi. Ketvirtadienį, penktadienį, jūs pagaliau pradėsite jaustis gerai, stengsitės labiau atsižvelgti į savo asmeninius poreikius, todėl patartina pagalvoti apie atostogas, poilsį, kurių metu atitrūksite nuo niūrios kasdienybės. Būtent atostogos, šiuo metu gali išjudinti sustabarėjusį jūsų seksualinį gyvenimą.

DVYNIAI

Pirmadienį patariama labiau susirūpinti sveikata, pradėkite vartoti vitaminus, skirtus organizmui stiprinti. Antradienį galite gauti romantišką pasiūlymą, jokiu būdu jo neatsisakykite ir linksmai praleiskite laiką. Ketvirtadienį ir penktadienį galimas rimtas pokalbis, skirtas tolimesnių santykių raidai aptarti. Todėl savaitgalį santykiai su mylimu žmogumi, požiūris į jį gali radikaliai pasikeisti. Nežinia blogąja ar gerąja linkme, viskas priklausys nuo jūsų.

VĖŽYS

Vieną minutę jūs beprotiškai mylite, kitą, jau esate abejingas. Ne veltui tai pirmadienis, jo metu laukia drastiški nuotaikos svyravimai, stiprūs emocijų proveržiai.Todėl antradienį, trečiadienį skirkite savianalizei. Ketvirtadienį ir penktadienį patariama atidėti visus svarbius reikalus ir planus, šiomis dienomis galite pasakyti tai, dėl ko vėliau teks gailėtis.Savaitgalį daugiau laiko praleiskite su mylimu žmogumi, išeikite pasivaikščioti į parką, galbūt nuvykite į gamtą pakvėpuoti grynu oru, tai sustiprins judviejų emocinį ryšį.

LIŪTAS

Tiems, kurie nori pabūti vieni, skirti daugiau laiko apmąstymams, savaitės pradžia tam puikiai tinka. Tačiau nereikėtų paskęsti vienatvės upėje ir į savo gyvenimą vertėtų įsileisti daugiau šviesos, pasidžiaugti smagia kompanija. Ketvirtadienis, penktadienis vienišiams žada romantiškas pažintis, o tiems, kurie jau turi mylimuosius- romantišką laiką drauge. Savaitgalis žada siautulingas linksmybes iki paryčių.

MERGELĖ

Savaitė žada kaip niekad daug romantikos. Jos pradžioje norėsis kuo daugiau išsiaiškinti apie jums patinkantį asmenį. Todėl imkitės iniciatyvos ir nepabijokite jo/jos pakviesti išgerti puodelio kavos,galėsite labiau pažinti vienas kitą. Ketvirtadienį, penktadienį jūsų romanas įgaus pagreitį ir suksis kaip pašėlęs.Jausitės įsimylėjęs ir skaidysite padebesiais. Savaitgalis jūsų gyvenimą nušvies nauja šviesa, mylimasis jus stebins kaip įmanydamas.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje būsite gobšus, todėl pinigai užims lyderio pozijas. Norėsis įsigyti naujų daiktų, tačiau nepersistenkite, prisiminkite, jog ne turtai, o meilė svarbiausia gyvenime. Antradienį, trečiadienį draugai jus apipils meile ir dėmėsiu. Ketvirtadienis, penktadienis tinkami daugiau laiko praleisti su mylimu žmogumi, kuriam pastaruoju metu tikrai trūksta jūsų meilės ir dėmesio. Savaitgalis tinkams išvykai su draugais ar romantiškai vakarienei su mylimuoju.

SKORPIONAS

Šią savaitę trauksite žmones, todėl kiekvienas norės su jumis praleisti kuo daugiau laiko.Antradienis, trečiadienis tinkamas rizikai, kuri gali išlaisvinti iš nusibodusios rutinos gniaužtų. Tačiau nepersistenkite ir nedarykite nieko iš tikrųjų pavojingo. Ketvirtadienis, penktadienis jūsų meilės, romantikos metas, todėl atsiduokite jai visu kūnu ir siela.

 

ŠAULYS

Suprantama, kad jūs norite būti vienišas savaitės pradžioje — jūsų vaizduotė yra greitinančiojoje pavaroje. Jūsų svajonių atvaizdai yra nepažįstamųjų, susitinkančių miške ir įsimylinčių vienas kitą. Antradienį ir trečiadienį kai kurie iš šitų leitmotyvų patvirtins jūsų tikrame gyvenime. Ketvirtadienį ir penktadienį norėsis patirti meno, kultūros jausmą, todėl didelė tikimybė, jog nuspręsite įsigyti įdomią knygą ar muzikos plokštelę. Savaitgalis nusimato ramus, jaukus ir šiltas jausmų prasme, todėl galėsite džiaugtis nauju pirkiniu ir mylimų draugų kompanija.

 

OŽIARAGIS

Pirmadienio galvosūkiui išspręsti ar užduočiai atlikti draugai gali būti puiki pagalba.Viskas ko jums reikia, tai nuoširdus, draugiškas patarimas. Antradienį, trečiadienį jausitės tarsi užburtame rate, darbiniai reikalai neduos nė minutėlės atsipūsti, o ir mylimas asmuo reikalaus daugiau dėmesio negu įprastai. Todėl ketvirtadienį, penktadienį daugiau laiko skirkite sau, užsiimkite mėgstama veikla, apsilankykite baseine ar sporto salėje, ten puiki vieta susikaupusiai įtampai pašalinti. Savaitgalį galite sulaukti netikėto draugų, ar senai matytų giminaičių apsilankymo.

VANDENIS

Pirmadienį jūsų humoro jausmas veršis per kraštus, todėl pakelsite nuotaiką ne tik sau, bet taip pat ir kolegoms darbe. Antradienis, trečiadienis nusimato labai darbingi, gali tekti ilgiau užsibūti darbe ir atlikti keblias, daug pastangų reikalaujančias užduotis. Savaitės pabaiga žada būti ramesnė, galėsite atsipūsti ir skirti laiko sau. Penktadienį galimos netikėtos pažintys, jei esate vienišas i neturite antrosios pusės, ši diena gali būti lemtinga. Galite sutikti žmogų, su kuriuo pavyks sukurti ilgalaikius, darnius santykius. Savaitgalį galite gauti kvietimą apsilankyti vakarėlyje arba draugų gimtadienyje.

ŽUVYS

Ši savaitė kupina jausmų ir nuotaikingų išgyvenimų. Pirmadienį būsite pakilios nuotaikos ir kiekvieną akimirką nenustosite galvoti apie jums brangų žmogų.Tikėtina, kad gera nuotaika ir optimizmas išliks visą savaitę. Antradienį patariama daugiau laiko skirti ne tik darbui, tačiau taip pat ir mokslams, atlikti pamirštas, ar tyčia užvilkintas užduotis. Trečiadienį, ketvirtadienį galite būti maloniai nustebintas mylimojo, staigmena tikrai bus tokia, apie kurią niekad nebuvote pagalvojęs. Ji dar labiau pakels ir taip puikią nuotaiką, todėl jausitės kaip niekad laimingas ir pakylėtas. Penktadienis bus itin darbingas, todėl suksitės kaip bitutė, tačiau visus darbus atliksite nepriekaištingai ir taip pelnysite kolegų palankumą. Savaitgalį pailsėkite, užsiimkite mėgstama veikla, nors trumpam atitrūkite nuo darbo ir atsipalaiduokite.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras