Meilės horoskopas savaitei (12 04 – 12 10)

22330807_1883239558354646_400347462_n.jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Savaitės pradžioje kažkas blokuos jūsų romantiškus jausmus. Iki pat trečiadienio jausite barjerą esantį tarp jūsų ir priešingos lyties atstovų. Kantrybė, subtilumas ir gilus kvėpavimas, bus geriausia ką galite padaryti. Antroji savaites pusė bus tinkamesne romantikai. Tai palankus laikas flirtui ir intymiems pokalbiams. Tad pasinaudokite savo žavesiu ir pasinerkite į Kupidono žaidimus. Savaitgalį patirsite daug emocijų ir su jomis susitvarkyti gali būti nelengvas uždavinys. Klausykitės širdies balso, jis jums bus geriausias patarėjas.

 

JAUTIS

Pirmadienis ir antradienis jautukams bus bene seksualiausios savaitės dienos. Jausitės laimingi ir kupino meilės, tačiau būkite atsargūs siūlydami savo širdį jums patinkančiam asmeniui. Gerai pagalvokite ar tikrai to taip trokštate? Savaitgalį atsipūskite ir atsipalaiduokite, nors tikėtina, kad šito sakyti jautukams visai nereik. Už juos savaitgalį kalbės emocijos ir instinktai. Romantiška rizika leis patirti  nepamirštamų akimirkų.

 

DVYNIAI

Paslaptis viliojanti ir intriguojanti, tačiau neskubėkite pulti į nežinios pinkles savaitės pradžioje. Nuo trečiadienio laikas palankesnis romantiškiems pasimatymams. Žvaigždės dvyniams žada įdomią pažintį. Gali būti, kad jūsų protas ir širdis įsimylės. Savaitgalį vien intelektualių pašnekesių greičiausiai nepakaks. Žvaigždės žada karštą, temperamentingą ir aistros kupiną savaitgalį.

 

VĖŽYS

Savaitės pradžioje  tikėtina, kad daug dėmesio ir rūpesčio pareikalaus šeima. Tačiau nepamirškite romantikos. Parodykite dėmesį savo antrajai, kad ir kokie būtumėte užimti. Trumpa žinutė ar skambutis savo antrajai pusei, gali turėti teigiamos įtakos tolimesniems santykiams. Tačiau trečiadienį ir ketvirtadienį venkite siųsti laiškų, tekstinių pranešimų, galimi nesusipratimai siunčiant rašytinę informaciją. Savaitgalis vėžiukams nusimato itin romantiškas ir dvasingas. Įsiklausykite į savo širdies balsą ir leiskitės vedini sielos.

 

LIŪTAS

Pripažinkite, kad kartais būna sunku būti nuolankiam ir atidžiam net pačiam mylimiausiam žmogui. Liūtų karališka prigimtis trokšta būti lepinama ir giriama, tačiau pirmadienį ir antradienį pasistenkite šiek tiek dėmesio parodyti ir patys. Jūs tikrai rasite bent pora nuoširdžių komplimentų jums brangiam žmogui. Trečiadienį ir ketvirtadienį gali tekti atlikti patarėjo meilės klausimais vaidmenį. Tikėtina, kad apie draugus ar artimus žmones sužinosite kažką labai įdomaus ir intriguojančio. Savaitgalį skleisite stiprią meilės karmą, todėl būti liūto draugijoje bus tikra palaima.

 

MERGELĖ

Galbūt nežinote kaip apibrėžti santykius su draugu, kolega ar tiesiog pažįstamu žmogumi, tačiau šie santykiai įgauna kur kas romantiškesnį ir keistesnį atspalvį. Ir viskas tik dėl to, jog savaitės pradžioje stipriai atsiskleis mergelių saviraiškos gabumai. Tokia žavesio energetika kaitins priešingos lyties atstovus iki trečiadienio ar ketvirtadienio. Vienišoms mergelėms gan didelė tikimybė iki savaitės vidurio sutikti antrą pusę. Savaitgalis taip pat palankus meilei, romantikai ir flirtui.

 

SVARSTYKLĖS

Palikite savo emocijas už durų ir tiesiog išsakykite savo jausmus pirmadienį. Nepatikėsite, tačiau tai padaryti bus kur kas lengviau nei manote. Diskusijoms ir intelektualiems pokalbiams tinkamas laikas bus iki pat penktadienio. Trečiadienis ir penktadienis itin romantiškos dienos, kada to nesiekdamos sugebėsite apsukti galvą ne vienam priešingos lyties atstovui ar atstovei. Savaitgalį norėsite tik tikrų ir abipusių jausmų, todėl gerbėjams gali tekti kiek nusivilti, tačiau tik ne jums. 

 

SKORPIONAS

Pirmadienį būsite romantiškai ir energingai nusiteikę, tačiau labai tikėtina, kad tokias emocijas labai greitai aptemdys nepatenkintas viršininkas ar nesklandumai darbe. Antradienis bus įdomus, intelektualus, o romantikos antplūdis į jūsų širdį pasibels ketvirtadienį. Nenumokite ranka į draugo patarimą, jis gali atnešti daug įdomių įspūdžių savaitgalį. Taip pat atminkite, kad savaitės pabaigoje bus svarbu išlikti kantriems. 

 

ŠAULYS

Savaitės pradžia bus smagi. Šauliai bus nusiteikę nuoširdžiam ir paprastam bendravimui. Aplinkinių ausis glostys smagios šaulių istorijos ir paprasti, bet ausiai mieli dalykai. Savaitės viduryje tikėtina, kad šauliams teks susidurti su nepatogiais klausimais, kurie gali išmušti iš vėžių šio ženklo atstovus. Tačiau savaitgalis tinkamas pokalbiams apie santykius. Tikėtina, kad pagerės ir intymus gyvenimas.

 

OŽIARAGIS

Pirmadienį ir antradienį pats tinkamiausias laikas išsklaidyti savo abejones. Būsite tikri savo jausmais ir todėl jausitės tiesiog nuostabiai iki pat trečiadienio. Nuo savaitės vidurio romantiška situacija gali kelti nemažai klausimų ir paaiškinimų. Nebijokite išsakyti ką jaučia jūsų širdis ir intuicija. Ir nors dėl to gali kilti nemenkas konfliktas, geriau jau išsakyti savo nuomonę, negu nuolatos tūnoti nežinomybėje. Kad ir kas nutiktų, klausykitės savo širdies ir intuicijos bei būkite atviri.

 

VANDENIS

Labai įdomi savaitė laukia vandenių! Nuo savaitės pradžios vandenio ženklo atstovus lydės smagūs sutapimai ir atsitiktinumai. Taip žvaigždės Jums siunčia naujus širdies išbandymus artėjantiems metams. O jų tikrai bus. Nuo savaitės vidurio norėsis šio to rimtesnio, o vienišiems vandeniams tokie romantiški žaidimai gali ir pabosti. Jei siekiate atrasti kažką tikro ir ilgalaikio, vertėtų apsilankyti savo mėgstamoje vietoje. Savaitgalis atneš daug neįprastų emocijų. Laikykitės.

 

ŽUVYS

Bene romantiškiausias pirmadienis laukia žuvų ženklo atstovų. Būsite meniškai nusiteikę, todėl tikėtina, kad liksite atviri naujoms idėjoms tiek meilėje, tiek darbe. Nuo trečiadienio iki ketvirtadienio tinkamas metas atviriems pokalbiams su antrąja puse. Tai leis atrasti kažką naujo ir gilaus asmeniniuose santykiuose. Vienišoms žuvims palankus laikas užmegsti ilgalaikius ryšius.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras