Meilės horoskopas savaitei (12 05 – 12 11)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžioje vadovaukitės romantikos impulsu. Jei esate vieniša (-s), ženkite pirmąjį žingsnį; jei esate poroje, nustebinkite savo mylimąją (-ąjį)! Nuo antradienio bendravimas su kitais pareikalaus taktiškumo – dabar bus netinkamas laikas sakyti tai, kas pirma šauna į galvą, ypač kalbant apie širdies reikalus. Ketvirtadienis ir penktadienis atneš Jums įgūdžių flirtavimo srityje: pataikaukite ir būsite mylima (-as). Kaip bebūtų, savaitgalį norėsis atitrūkti nuo visų, bet nepraleiskite laiko tuščiai, geriau jau tada ilgai pasivaikščiokite.

JAUTIS
Jūsų lėtas, pastovus ir atsargus būda savaitės pradžioje Jums pasitarnaus – galbūt tik ne romantikos srityje! Sakykite, ką galvojate, ir ženkite žingsnį, kai tik pasitaikys progą. Antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį tiesiog snigs puikiais dalykais, kai žvaigždės Jums pradės siųsti meilės supergalias. Būsite visus patraukli (-s), neminint to, kad natūraliai seksis flirtuoti – nesvarbu, esate vieniša (-s) ar poroje, atrodysite nuostabiai. Nuo penktadienio ir visą savaitgalį būsite pasinėrusi (-ęs) į emocijas taip smarkiai, kad kartais net atitrūksite nuo išorinio pasaulio. Tai taip karšta!

DVYNIAI
Savaitės pradžioje romantikos srityje elkitės taip, kaip mokate geriausiai – siekite savo tikslo! Iniciatyvos, kurių dabar imsitės, bus palaimintos žvaigždžių, o vilčių išsipildymai jau beveik pasiekiami rankomis.  Bet nuo antradienio ateis laikas viską įvertinti ar iš naujo pervertinti, priklausomai nuo konkretaus atvejo. Vietoj to, kad dėtumėte pastangas į savo meilės gyvenimo stabilizavimą, išnagrinėkite jį iš pagrindų ir pažiūrėkite, ką matote. Ketvirtadienį ir penktadienį bus tinkamas laikas kur nors išeiti (tuo labiau, kad būsite tikrai karšta (-s)!) – būsite vakarėlio siela, o gal net bus smagiau laiką leisti dviese su kažkuo ypatingu. Šį savaitgalį saugokitės pavydo – jis neturėtų tapti Jumis.

VĖŽYS
Savaitės pradžioje meilės sirtyje pasinaudokite savo gera atmintimi. Ar dabartinė situacija Jums jau kažką primena? Dar kartą pagalvokite. Jei esate pasirengusi (-ęs) romantiniems pokyčiams, žvaigždės tam tikrai bus palankios nuo pat antradienio iki darbo savaitės pabaigos. Pats laikas susidoroti su jauduliu ir išsakyti savo jausmus, nesvarbu, ar esate vieniša (-s), ar poroje. Gyvenate tik vieną kartą, o meilė yra to verta! Prasidėjus savaitgaliui, būsite tikrai karšta (-s), ypač šeštadienio vakarą!

LIŪTAS
Savaitės pradžioje būsite labai miela (-s), ypač jeigu nebijosite iš savęs pasijuokti. Būkite šiek tiek pašėlusi (-ęs), pasilinksminkite ir sužinokite kažką naujo apie save ir ypatingą asmenį! Nuo antradienio visi reikalai gali šiek tiek komplikuotis ir per kitas dvi dienas reikės sutelkti dėmesį siekiant išnarplioti romantikos galvosūkį. (Užuomina: Atsakymas nėra juoda arba balta.) Ketvirtadienį bus palankus metas smagiai leisti laiką su draugais – visi kiti reikalai savimi dabar pasirūpins patys! Savaitgalį pasikliaukite intuicija.

MERGELĖ
Savaitės pradžioje sutelkite dėmesį į darbą – jausitės gerai atlikdama (-s) užduotis, o tas jausmas, kad galite viską padaryti nebūtinai bus susijęs su romantika. Nuo antradienio būsite labiau linkusi (-ęs) ieškoti galimybių, o ne reikalus tiesiog prastumdyti, ypač kalbant apie konkretų žmogų! Ir nesvarbu, ar ieškosite pažinčių internetu, ar planuosite kitą žingsnį su savo antrąja puse, per kitas dvi savaitės dienas Jums viskas seksis. Penktadienį ir visą savaitgalį nenuvertinkite savo emocijų, kurios dabar bus pakankamai gilios. Analizuokite jas.

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžioje ne viskas suksis apie Jus, bet ir ne tik apie juos. Kur tas (saldus) aukso viduriukas? Atraskite jį ir jau antradienį Jus aplankys miela energija. Žvaigždės žada meilę ir dar karštesnius dalykus – tad vidurį savaitės suorganizuokite sau ką nors jaukaus ar išlįskite į miestą smagiai praleisti laiką! Ketvirtadienį arba penktadienį puikus pasimatymas žada smagią diskusiją, todėl apsilankykite kartu kokiame dokumentiniame filme ar meno parodoje. Jei šį savaitgalį nesitikite nieko ypatingo, tuomet dar labiau mėgausitės mažais dalykais.

SKORPIONAS
Kokia (-s) miela (-s) galite būsite savaitės pradžioje? Sakykite komplimentus, padėkite, flirtuokite ir sulauksite meilės virpesiukų! Nuo antradienio romantikos srityje Jūsų laukia iššūkis ir geriausias sprendimas – imtis iniciatyvos. Išnagrinėkite savo galimybes! Ketvirtadienį ir penktadienį būti švelniai (-iam) seksis natūraliai, o tai bus ypač naudinga meilės srityje. Šeštadienio vakare ir sekmadienį būsite kupina (-s) dar daugiau intelektualumo ir intuityvumo galių – tai tik dar geriau! Tai, ką dabar suvoksite, ir kaip veiksite, gali padaryti puikų progresą.

ŠAULYS
Savaitės pradžioje meilės srityje galite pradėti viską iš naujo, nesvarbu, ar dabartiniuose santykiuose, ar besimezgančiuose naujuose! Pasitelkite savo vaizduotę – trečiadienį gali tekti susidurti su konkretesniais dalykais, kur bus itin naudinga gilintis į detales. Dabar galite atrasti kažką labai įdomaus, bet iš pradžių tai gali pasirodyti nereikšminga. Nuo ketvirtadienio ir visą savaitgalį neignoruokite to, net jei nesusiduriate akis į akį. Tai galimybė tyrinėti, mokintis ir galbūt pasirinkti.

OŽIARAGIS
Pirmadienį smarkiai pasidarbuokite, juk nenorite ilgiau užtrukti darbe antradienį ir trečiadienį! Tai bus geriausios šios savaitės dienos (ir naktys) meilei. Nueikite į pasimatymą su mylimąja (-uoju) arba, jei esate vieniša (-s), tokio žmogaus eikite ieškoti kartu su draugu į miestą ar internete. Jums puikiai seksis flirtuoti, tačiau nuo ketvirtadienio į romantinius dalykus pradėsite žiūrėti rimčiau. Jeigu antroji pusė į viską žiūri skirtingai nei Jūs, gali tekti apsvarstyti, ar judviem tikrai pakeliui. Prasidėjus savaitgaliui galite atversti visiškai naują gyvenimo skyrių!

VANDENIS
Jūsų nepaprastas gebėjimas įvertinti praeitį, gyventi dabartimi ir įsivaizduoti ateitį bus neįtikėtinai geras privalumas šios savaitės pradžioje. Kalbant apie Jūsų meilės gyvenimą, čia tvyros pokyčių atmosfera – priimkite ir išnaudokite juos! Reikalai dabar gali pajudėti iš vietos, ir tuomet ketvirtadienį ir penktadienį, žvaigždės viską gali dar labiau pakaitinti. Esate karšta (-s) – mėgaukitės tuo! Savaitgalį romantikos srityje gali atsirasti šiek tiek keblumų. Nepraraskite vilties ir stenkitės išlaikyti teigiamas emocijas, kad visa tai praeitų kuo švelniau.

ŽUVYS
Tą minutę, kai savaitės pradžioje galvosite, kad suprantate romantiką, viskas pasikeis. Palaukite antradienio, kai viskas taps ne taip painu ir sudėtinga. Būsite miela (-s) ir nuostabi (-us), tai kam laukti? Ketvirtadienį ir penktadienį būsite tokia (-s) užsiėmusi (-ęs), kad atrodys, jog nėra laiko net atsikvėpti, bet raskite tam vieną kitą momentą – dabar pats laikas apgalvoti savo meilės gyvenimą. Šeštadienio vakarą ir sekmadienį žvaigždės žada kai ką labai karšto. Visi Jus myli – dalinkitės dalykais, kurių turite tikrai daug - savo meile, supratimu, įžvalgumu ir įkvėpimu.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Cayetano / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras