Meilės horoskopas savaitei (12 06 – 12 12)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.
AVINAS

AVINAS
Savaitės pradžioje gali pasirodyti, jog tarsi prakeikėte kitus – visur sėkmingai pirmausite. Jei norite būti pristatytas žmogui, esančiam viename vakarėlyje, iš pradžių tiesiog pagalvokite „noriu būti jam pristatytas“, tuomet išgirsite „Labas, ar jau susipažinote su...“ Trečiadienis, ketvirtadienis bei penktadienis – taip pat kupinos sėkmės dienos, ypač reikaluose, susijusiuose su darbu.  Meilės ryšiai turėtų gerėti savaitgalį, nukreipkite visą energiją tinkamo žmogaus link.

JAUTIS

JAUTIS
Turėtumėte išlaikyti susidomėjimą partneriu, kuris daug keliavęs, daug pasaulyje matęs ir turi ką apie tai papasakoti. Neseniai sutiktas žmogus savaitės pradžioje ir įrodys toks esąs. Ar tai tikrai tinkamas partneris jums? Sunku pasakyti. Tiek daug kitų reikšmingų įvykių laukia šią savaitę, kad romantiniai reikalai tarsi nublanks. Trečiadienį, ketvirtadienį bei penktadienį viskas atrodys kaip tikra painiava: žmonės pašieps jūsų baimes, geras, patikimas draugas elgsis keistai... Kaip bebūtų, savaitgalis bus palankus pačiam viską sutvarkyti. Svarbiausia, pasitikėkite savimi ir būkite žmoniškas.

DVYNIAI

DVYNIAI
Su esamu žmogumi ketinate praleisti daug laiko. O juk net nesusimąstėte apie jokias ilgalaikes perspektyvas, kol nesupratote, kas dedasi toje mieloje ir painioje galvoje. Jau vien kalbėjimas apie tai truputį pastūmėja jus tinkama linkme. Trečiadienį, ketvirtadienį bei penktadienį būsite paskendęs giliuose apmąstymuose. Laimingai! Kai kažkas pastebi jus spoksant į vieną tašką, nesijaučiate suvaržytas. Jei tai, apie ką mąstote, yra kažkoks susidomėjimas, pasidalinkite mintimis. Tiesa, savaitgalį to nedarykite – mintys bus pernelyg naujos ir menkai suprantamos. Būkite kūrybingas. Gal net parašykite meilės laišką?

VĖŽYS

VĖŽYS
Savaitės pradžioje Žvaigždės pataria neiti į pasimatymus, tad jei esate kažką susiplanavę, sugalvokite gražų atsiprašymą susitikimui atidėti.  Norite atrodyti puikiai? Tačiau svarbesnis dalykas šiuo metu – išsiaiškinti, kas nutiko tarp jūsų su draugu, ar tarp jūsų ir viršininko, ar tiesiog tarp jūsų ir kažko, su kuo turite reikalų. Trečiadienis, ketvirtadienis ir penktadienis bus nesunkios dienos – būsite lankstus, lengvai bendraujantis, prisitaikantis. O savaitgalis – tarsi kita istorija. Bus nuostabu! Filosofinio turtingumo laikas. Puikios dienos su mylimu žmogumi atrasti kažką nauja.

LIŪTAS

LIŪTAS
Prieš atsakydamas, įsiklausykite, ką sako kitas žmogus. Kartais, ypač meilės reikaluose, tarsi pralenkiate save. Pirmiausia susidarote nuomonę, koks yra kitas žmogus ir tik tada įsiklausote į jo kalbas – ieškodami patvirtinimų savo nuomonei, vietoj to, kad girdėtumėte, kas iš tiesų sakoma. Tik ne šią savaitę! Romantinis partneris šią savaitę turės daug ko jus išmokyti. Tiesą sakant, tai gali būti ir tiesiog draugystės pradžia. Savaitgalį pasimėgaukite aiškumo trūkumu, jausmu, kad turite tau galimybių, ir savęs pažinimo procesu. Šios frazės taps prasmingomis.

MERGELĖ

MERGELĖ
Pirmadienį bei antradienį tarsi vaikščiosite oru. Tai kaip scena iš kiekvienos romantinės komedijos, kai pagrindinis veikėjas supranta, kad žmogus, kurį jis myli, šiam jaučia tą patį. Užgroja pakili muzika, jie galvoja vienas apie kitą ir... susitinka. Trečiadienis, ketvirtadienis bei penktadienis – daugiau administracinių reikalų dienos (pavyzdžiui, galite praleisti daug laiko tiesiog tvarkydamas savo rašomąjį stalą), tačiau savaitgalis grąžins jus į klasikinį romantinio filmo leitmotyvą: tą vietą, kur abu svarstote, kur veda jūsų santykiai ir kas gali iš to išeiti.

SVARSTYKLĖS

SVARSTYKLĖS
Romantiškiausios savaitės dienos bus trečiadienis, ketvirtadienis bei penktadienis. Šiomis dienomis atraskite laiko pasivaikščiojimams parke, kino teatrui, vakarienei romantiškame restorane, ilgiems pokalbiams telefonu... Kuo kūrybingesnis būsite – tuo daugiau išmanymo apie tai, kas patinka jūsų simpatijai, parodysite. Mažytė šilta dovana, galbūt kažkas, ką padarote pats – tai iš tiesų svarbu. Likusi savaitės dalis nebus ypač įdomi: pirmadienis bei antradienis bus varginančios, nuobodžios dienos, o savaitgalį nors nuobodžiausite, bet jausitės gana maloniai, būsite pailsėjęs.

SKORPIONAS

SKORPIONAS
Žvaigždės žada iš tiesų romantišką savaitgalį, tad žinią, jog likusi savaitės dalis bus nuobodi, priimkite tarsi jėgų sukaupimą tam puikiam laikui. Pirmadienį bei antradienį daug laiko praleisite darbe, tačiau tai nebus taip liūdna, kaip gali pasirodyti – jums visai neblogai seksis. Trečiadienį, ketvirtadienį bei penktadienį klosis kiek prasčiau. Su kitu asmeniu atsidursite aklavietėje ir tokia įtampa turės padarinių. Neskubėkite, pasistenkite atsipalaiduoti. Verčiau skirkite laiko romantiškojo savaitgalio planavimui, tai dovanos daugiau gerų emocijų.

ŠAULYS

ŠAULYS
Nors tai nėra gilios romantikos laikas, savaitė jus praturtins asmeniškai:  tai bus laikas, kai jausitės be galo laimingu tiesiog eidamas gatve, klausydamas muzikos ir besimėgaudamas atėjusia žiema. Trečiadienį ar ketvirtadienį galite būti netikėtai užkalbintas keisto nepažįstamojo ar tiesiog skaityti gerą knygą ir jausti, tarsi autorius kalbėtų tiesiogiai su jumis. Savaitgalį sumažės jūsų vartotojiški poreikiai – mažai klausysite muzikos, mažai skaitysite... Liksite namuose ir ilsėsitės.

OŽIARAGIS

OŽIARAGIS
Šią savaitę būsite įtarus, tačiau nebūtinai sekamas ar tikrinamas, nepersistenkite. Žmonės stebi jus tiesiog dėl tų įspūdingų dalykų, kuriuos darote darbe. Atrodo, jog turite geresnę ateities perspektyvą nei bet kas kitas. Reakcija, kurios sulaukiate iš aplinkinių – motyvuojanti, tačiau tylos akimirkomis galvosite, jog verčiau būtumėte kur nors kitur, mylimo žmogaus glėbyje. Apskritai, visi šios savaitės įvykiai nebus pernelyg susiję su meile, tačiau tai nereiškia, jog negalvojate apie romantinius santykius. Tam tiesiog reikia laiko. Savaitgalį sutiksite kažką iš praeities – gal seną gerą bičiulį, kurį norėsite apkabinti per radiją išgirdę seną meilės dainą. Atsipalaiduokite ir būkite savimi.

VANDENIS

VANDENIS
Dėmesį sutelkite į savaitės vidurį. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį jausitės itin seksualiai, tiesiog puikiai. Žmonės klausysis Jūsų įdėmiai, šiek tiek pasvirę link Jūsų – tai gali reikšti tik flirtavimą. Šios trys dienos bus be galo jaudinančios. Tinkamu momentu apsikeiskite telefono numeriais su simpatizuojančiu asmeniu. Kitomis savaitės dienomis romantiką nugalės atsakomybės jausmas ir išsekimas. Pirmadienio ir antradienio dienos bus šaltos ir tuščios, o šeštadienį ir sekmadienį pernelyg jaudinsitės dėl pinigų.

ŽUVYS

ŽUVYS
Šią savaitę Jūs veikiau vykdysite humanisto/filantropo misiją, nei mėgausitės romantika. Padėsite visiems, kaip tik galite - gaminsite valgį, skambinsite pasiteirauti, kaip laikosi jūsų bičiuliai, laisvu laiku savanoriausite, pasiūlydami užimti vadovo pozicijas grupės projekte. Bet ar pagalvojote apie save? Savo norus? Geras klausimas! Ketvirtadienį ir penktadienį turėtumėte susiplanuoti laiką taip, jog galėtumėte bent šiek tiek pailsėti tiesiog išsitiesę ant lovos, kitaip išprotėsite. Savaitgalį suprasite, jog esate asmenybės keitimosi laikotarpyje.Tai keista, bet kartu ir jaudinanti patirtis.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras